Jump to content
Dogomania

Ringo - mały psychopata :D


tonacja

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chantell']i co? słucha się już? :D[/QUOTE]

W miarę się słucha ;) szczególnie jak wie, że mam w kieszeni smaczki :diabloti:

[B]Feigned, Cavy[/B], dziękuję :cool1: Kubuś ćwiczy razem ze mną, choć z ograniczeniem miodku oboje mamy problemy :eviltong:

Tak w ogóle to zapomniałam się pochwalić, że zaczęłam Ringulca uczyć metodą klikierową :D idzie nam całkiem nieźle, chyba spodobała mu się ta metoda :P

Link to comment
Share on other sites

Boję się. Ringo zaczął mi wczoraj wymiotować... najpierw karmą dwa razy (rano i popołudniu), więc trzeci raz już mu nie dałam, to zaczął wymiotować żółtą pianą cały wieczór i noc... mniej więcej co dwie, trzy godziny... Pójdę z nim dzisiaj do weta, bo prawda jest taka, że to może być wszystko...jakaś drobnostka, albo coś poważnego, wolę nie ryzykować :shake:

Głupek bierze wszystko do pyska, wydaje mi się, że zjadł jakąś kość z kurczaka albo coś innego, może to jest powodem. Raczej się nie zatruł, bo nie ma biegunki... rano zrobił normalną kupę. Nie wygląda na chorego, chce się bawić, normalnie się zachowuje...łazi za mną bo jest głodny :-/

Link to comment
Share on other sites

Rano ugotowałam mu kleik ryżowy i indyka... dałam mu to, bo chciałam sprawdzić, czy będzie zwracać, a jeśli tak to po jakim czasie... jednak wszystko było ok. Nie wymiotował, więc postanowiłam jeszcze poczekać. Dostał 3 razy kleik i ani razu nie zwrócił :multi: więc chyba był to jednorazowy problem :D

Link to comment
Share on other sites

Cóż... dalej jest coś nie tak. Byliśmy na RTG, ale nic nie wykazało... zarówno ja jak i lekarz nie wiemy co to może być. Do środy Ringo ma być na diecie ryżowo-mięsnej, a jak wymioty się powtórzą to znowu czeka nas wizyta u lekarza... :placz:

Wszystkiego mi się odechciało :-(

Link to comment
Share on other sites

Może jakiegoś wirusa chwycił - swoją drogą czy psy mogą mieć cuś takiego jak grypa żołądkowa???

Ja myśle, że będzie oki - może go niedawno odrobaczalaś??? Mi sie u Aresa tak kiedyś zdarzyło, że źle zareagoawał na tabletki i calkowicie brzucho posłuszeństwa odmówił, pomogły leki przywracające florę bakteryjną czy cuś takiego :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Może jakiegoś wirusa chwycił - swoją drogą czy psy mogą mieć cuś takiego jak grypa żołądkowa???
[/QUOTE]
Jeśli tak,to mój pies miał to tydzeiń temu dwa dni chorował tak jak ringo.
Tyle że u mojego było jeszcze rozwolnienie i głodówka.
ale przeszło.obyło sie bez weta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...