Jump to content
Dogomania

22-24.01.2010 - KWPR Głogów


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buszki']Wystawa będzie(jak co roku)w Hali Widowiskowo-Sportowej,ul.Wita Stwosza 1.Z dworca PKP to jest niezły kawałek na piechotkę.Komunikacją miejską nie jeżdżę :shake:,ale po wyjściu z dworca,trochę po prawej stronie są przystanki autobusowe,na pewno coś jedzie w tamtą stronę.Jak będę w mieście,to sprawdzę ;).[/QUOTE]

Wielkie dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

cena dość wysoka, ale ktoś kiedyś mówił, że to przez wysoki koszt "wynajęcia" hali , ale czy to prawda ? ...być może:)
przy dworcu jest postój taksówek, są taksówkarze, którzy z chęcią zabierają czworonożnych pasażerów, więc trzeba pytać.
widzę, że V gr nad nami:)
ja wystawiam swoją trójeczkę:)

Link to comment
Share on other sites

Buszki spieszcie się, bo do 8.01. mało czasu:) Jerzmanka blisko lasu, to macie gdzie pobiegać:)
moje "futra" też coś odłożyły na boku:D

ciaśniutko jest w dzień, kiedy wystawiana jest II grupa:) wiadomo dlaczego- kochane olbrzymki:)

kurcze za rok międzynarodowa i tak szczerze, to jak na taką wystawę ta hala troszkę mała . no chyba, że zrobią tygodniową:) ale co tam za rok będziemy się zastanawiać:)

Link to comment
Share on other sites

POSZUKUJE TRANSPORTU Z WARSZAWY NA PIĄTEK!!! Dla jednej osoby z dwoma spokojnymi (naprawde) Beaglami.
Oczywiście dołożę się do wszelkich kosztów!!
Mam ochotę również wybrać się na niedziele, jednak również potrzebuje transportu, dla jednej osoby (ewentuanie jeden pies!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofipom']No to na pewno będzie nas cztery:) chyba, że jakąś "puchatą" niespodziankę szykujecie;)
w zeszłym roku o ile pamiętam ok 8 pomków było, ciekawe jak będzie w tym roku:]?
To do zobaczenia:) "czocherki" dla Emily i Didusia;)[/QUOTE]
Tak teraz są cztery i może jeszcze dwa z nad morza,puchate niespodzianki będą wystawiane od maja.
Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Zuza i Noddy - ja bede z 4 psami jeden jest juz zarezerwowany ale jesli interesuje Cie seter to proszę :)[/QUOTE]
Wiem, ze Dessiego bierze Ola i dlatego tak się troszkę wstrzymuje co do rudego, bo nie fajnie jak kilka takich samych psów na MP jest, choć osobiście bardzo wystawiać seterki lubię.
Także w razie czego będę was szukać na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...