Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 2003


amster

Recommended Posts

ogolnie b.psy mi sie podobaly ale..........Wilczarze okropnie mnie rozczarowaly :cry: Chociaz z wyjatkami.Jak zwykle podobaly mi sie wilczarze z Czarnej Evy (aaahh ten As :) )i oczywiscie wilczarzyk do ktorego podbiegl As (to byla mala Teza ?).Ale reszta.......Te "piekne"ogony mnie powalily.Poza tym powalil mnie wilczarz ktory widac byl strasznie zestresowny,a jego handler ciagle go cwiczac szarpal.Spodziewalam sie zobaczyc psy ktore wizerunek sobie stworzylam na podstawie Tezy,Boogini,Asa i Olivi....No coz swoja naiwnosc przyplacilam spooooooorym rozczarowaniem (chociaz moze one tak naprawde sa piekne ??Kazdy ma inne odczucia ale mnie sie akurat nie podobaly..)Ale reszta chartow....CP cudo,borzoje prawie wszystkie jak dla mnie piekne,whippki slodziutkie,saluki i afganki b.mile a te wieeeeelkie charciki wloskie (\bo to chyba byly wloszczaki ?)...Ogolnie wszystko mi sie podobalo oprocz wiekszosci wilczarzy...Poza tym chyba nie bylo jednak Cogara ....?Byla b.podobna suczka jak Cer ale jakos takos sie nie spytalam skad jest (tez byla szczeniakiem ale sporo ciemniejsza niz Ceruś).Wie ktos czy byly jakies dzieciaki Tezy z drugiego miotu ?To sa tylko moje odczucia z wystawy,kazdy pewnie bedzie mial inne :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, tak ....bylam pierwszy raz na wystawie chartow i opinie mam inne niz znawcy. :D wybaczcie... :wink: A czy ten AS biegal przed poludniem w parku za barem, tam gdzie miejsce na ognisko? i biegl za jakims facetem w strone wody? wtedy wlasnie uslyszalam "AS ! do mnie!" Wlasnie wsrod szczeniakow bylo takie czarne "diablatko"-----wystawiala go pani w ciemnoczerwonej blusce, spodnicy i miala krociutkie wlosy :D Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

ja tez bylam pierwszy raz.Nie jestem znawca,gdyz rownie dobrze to mogly byc championy,jestem poczatkujacym wlascicielem wilczarza i pierwszego wilczarza na zywo widzialam wlasnie w Czarnej Evie.Nie podobaly mi sie po prostu jako psy.Widzialas ogon Aska ?Gruby jak pien i dlugi jak waz,i taki typ ogona preferuje :) a nie a'la chart polski (na nim wyglada ladnie a na wilczarzu smiesznie).Jesli ten pies byl wieelki,ok.80-90 kilo zywej wagi i zoltawy to As :) .

Link to comment
Share on other sites

topra, ja sie odzywam :) bylo swietnie, spotkalam sie z Rotti i Agga :) Tilie widzialam ale nie udalo mi sie jej dorwac. A ta masa chartow byla zniewalajaca :) oczywiscie najbardziej mnie zajmowaly afgany, cala rodzina Thorina prawie zjechala ;)

a co do mojego potfora to wygral ze swoim bratem w szczenietach i malo mi reki nie odgryzl jak biegalismy po ringu ;) dlatego ma w opisie ze "czasem dobrze sie porusza" hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: W Świerklańcu moja "Mała Teza" wygrała klasę pośrednią i dostała CWC,a dzisiaj powaliła sędziego(Rudi Brandt z Danii) na kolana w Chorzowie!Zacytuję tylko końcówkę opisu:"(...) Suka dużej klasy,która powinna zwyciężać w Europie."Nic dodać,nic ująć,tylko się :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

My z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, mimo, że na klubowej Siwy dostał ocenę doskonałą i IV lokatę, a na krajówce ocenę bardzo dobrą i III lokatę.

Najbardziej jesteśmy zadowoleni z porównań z konkurencją i z opisu Rudi Brandta. Bardzo szczegółowo i obiektywnie opisał nam Siwulca i wiemy nad czym mamy pracować z dzieciuchem.

Poza tym poznaliśmy Tilię, Speeda i Charciarę no i mnóstwo nie dogomaniakowych charciarzy :D Imprezka po klubówce naprawdę się udała no i co najważniejsze - była naprawdę ładna pogoda.

Co prawda kilka kwestii należy przemilczeć, ale ogólnie było baardzo sympatycznie :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...