Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 2003


amster

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To piekny :angel: , tylko ze ja potzrebuje scianki na gwalt prawie . Bo zamowilam sobie namiot na prezentacje hodowli na Swierklaniec i mysle ze gdybym miala tam scianki , to mogloby byc tam calkiem przyjemnie i zacisznie . A poza tym mam jakies bibeloty do rozkladania tam i boje sie z e w razie wiatru mi odleca . Szukam dalej w razie czego .

Link to comment
Share on other sites

To raczej nie wchodzi w grę, bo wzięliśmy jeszcze od bagi jakieś jej rzeczy, które jej sie nie zmieściły do auta.

Musimy po prostu poszukać kogoś innego, kto nam pożyczy, albo kupimy jednego padalca. Gość chce sprzedać staruśkiego passata za 1.500 zł wiec to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Jak starczy nam na kilka miesięcy to może dziś jeszcze dokonamy zakupu największego chłamu samochodowego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wirka- macie przyjechać koniecznie! innej możliwości nie ma :D Cieszę się, że Dru Ci się podoba, niestety, nie dokońca ma super zgryz :( ale to podobno sie jeszcze ma wyrównać, no cóż, na razie czekamy.

a, a'propos Pomiechówka- coursing ma być 28 (buuu wtedy co Wrocław), sędziuje p. Folcik i p. Pobudkowski, zgłoszenia na miejscu, trzeba być tak koło 9-10. Ile Twój piękny ma teraz miesięcy??

Link to comment
Share on other sites

Uff.... Znalazłam transporcik. Amster wyjeżdża za godzinkę i pbędzie przejeżdżał przez Lubin, no i ma miejsce i nas zabierze :D

Nadal szukamy auta, bo wolelibyśmy nikogo nie obciążać, ale ja w godzinę nie znajdziemy afta to zabieramy się z nim :angel:

A na Pomiechówek nie mamy szans, bo jesteśmy zgłoszeni do Wrocka i bardzo nam na tej wystawie zależy. Siwulce ma teraz 9 miesięcy i tez ma wady, ale któż ich nie ma :wink: (no, ale wiem jaką wagę mają zęby :( )

Link to comment
Share on other sites

Wirka :) to zobaczymy się też we Wrocławiu- zgłosiłam Małą, będzie też jej brat :) Ja zaczęłam się zastanawiać, czy nie wrócić jednak na coursing (charty są w sobotę we Wrocławiu, coursing w niedzielę), zobaczymy. Tówj piechol z resztą na licencję jeszcze za mały, to tylko i tak by mógł w biegach pokazowych pobiegać.

O, i jeśli możesz, to poproszę- podaj mi tel kom, do kogoś z Was, jakbyśmy się miały plątać gdzieś po okolicy jutro nad ranem :) Mam nadzieję, że jednak trafimy, ale tak na wszelki wypadek :)

Link to comment
Share on other sites

coz miejmy nadzieje ze bedzie jakas ladniejsza pogoda bo jak nie ja skladam zazalenie :) .Na tej wystawie chcialam przekonac mojego szofera ze jednak bedzie dobra zabawa jesli bedzie mnie wozil po calym kraju na wystawy i obawiam sie ze lepiej bedzie go nie namawiac na jutro :cry:

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam z kibicowania przeroznym i cudownym chartom w Swierklancu...

Pogoda wytrzymala! Nic nie wiem o miejcach w poszczegolnych konkurencjach........kibic i pochlaniacz wrokowy.......Wilczarze mnie uwiodly :wink: . Kapitalny ( mnie sie b.podobal!) byl w klasie szczeniat podpalany (czy taki moze byc w tej rasie?) chart afganski----lotrzyk!

jakas para z Niemiec trzymala swe psy non-stop w klatce------z rozmow po "igliszu" wynikalo, ze jezdza tak od lat i to po calym swiecie....Pewnie niektorzy z Was ich znaja. ale zdecydowanie wilczarze mnie urzekly-----widzialam je ( wstyd powiedziec) pierwszy raz live. Pozdrawiam wszystkich! :D

Jutro w Swietochlowicach tez popodgladam----moj Fafik nie ma papierow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...