Jump to content
Dogomania

5-6 grudzień - 2 CACIB-y w Wels


Tecia

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']A może wybieracie się do Kielc na wystawę - może tam mogłybyśmy się spotkać?[/QUOTE]

Ja też będe w Poznaniu i być może w Kielcach jeśli nie będziesz w Poznaniu to jeśli będe w Kielcach to wezmę a jeśli sama nie będe to napewno moja znajoma będzi eto możemy się dogadać i ona przywiezie przesyłkę do Krakowa a ja od niej wezmę:) Jesli oczywiście Ci to odpowiada:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tecia']Ja też będe w Poznaniu i być może w Kielcach jeśli nie będziesz w Poznaniu to jeśli będe w Kielcach to wezmę a jeśli sama nie będe to napewno moja znajoma będzi eto możemy się dogadać i ona przywiezie przesyłkę do Krakowa a ja od niej wezmę:) Jesli oczywiście Ci to odpowiada:)[/QUOTE]

Tak!! :loveu:
Bardzo by mi to odpowiadało :loveu:

Tylko, czy Ty będziesz w Wels, wtedy kiedy IX grupa?


edytowane: zapomniałam, że to są dwa razy caciby :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Tak!! :loveu:
Bardzo by mi to odpowiadało :loveu:

Tylko, czy Ty będziesz w Wels, wtedy kiedy IX grupa?


edytowane: zapomniałam, że to są dwa razy caciby :splat:[/QUOTE]

Hihihi:)
bede na obu CACIB-ach iwec bez obawy:)
Dwa rude potwory i rozrywana na dwie strony ruda kobitka to moj znak rozpoznawczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Hej jeśli masz jak dojechać do Krakowa to ja mam jeszcze jedno miejsce. Mogę odebrać Cie też z dworca PKP jeśli Ci to pasi:)[/QUOTE]

bardzo Ci dziekuje za propozycje- ale juz raz tak mialam jechac i wyszlo, ze w ogole sie nie kalkuluje czas ani koszty :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']bardzo Ci dziekuje za propozycje- ale juz raz tak mialam jechac i wyszlo, ze w ogole sie nie kalkuluje czas ani koszty :([/QUOTE]

Nie ma sprawy ja to rozumiem, tyle ze z Wawy masz dojazd do Krakowa latwy wsiadasz w expres i jestes za 2,5 godziny w Krakowie. No tylko wtedy faktycznie wychodzi drozej no bo expres tez kosztuje:(
Ja w kazdym razie jade i miejsce jeszcze jedno mam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Czy ktoś planuje wyjazd?
Ja jadę na 90 % i mam dużo miejsca w aucie jeśli ktoś jest chętny zapraszam.
Ja biorę 2 psy więc jeśli z małymi psiakami mogę zabrać 2-3 osoby:)
Hotelu na razie szukam.
Jeśli ktoś zna jakieś tanie lokum w tym rejonie chętnie skorzystam:)[/QUOTE]
9 grupa- Cavaliery chętnie bym pojechała ile by to kosztowało i z jakiego miasta ja z Warszawy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Witam.
Czy ktoś,z jadących na tę wystawę, może mi powiedzieć skąd się bierze zgłoszenie.
Zarejestrowałam się u nich na stronie,ale nie dostaję maila zwrotnego i nie mogę aktywować.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Niestety na link aktywacyjny trochę się czeka ale napewno dostaniesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']Ponieważ jest jeszcze kilka dni do zakończernia zgłoszeń ponawiam oferte wspólnego wyjazdu do Wels.
Mam duże komfortowe auto - Renault Espace i jadę z jednym łagodnym psem, mogę zabrać kompana - jadę z Żywca na oba dni - spanie niedrogim w hotelu .[/QUOTE]wysyłam Ci pw ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...