Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biorac pod uwage to ze hiszpanska sedzina dala wygrywac psom kopiowanym to nasze wyniki z "naturalnymi" sa calkiem znosne :evil_lol:

[B]Waciak - V1 / 3 + CWC[/B] - kl.championow

i wystawiane przeze mnie:

[B]Bikini ze Slonecznej hellady - V1 /3 + Zwyc Ml.[/B] - ukonczony ML.CH.PL. w 3 wystawy :multi:
[B]Castor Grand Sen - V1 / 1 CWC[/B]

wystawa jak dla mnie bardzo dobrze zorganizowana - duzo miejsca, cieplo, sprawna obsluga w sekretariacie
kilka lat nie bylam w Katowicach i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem w Katowicach co rok uważam , że to naważniejsza międzynarodowa wystawa rozpoczynająca sezon , nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być . W tym roku jestem również zadowolona Argus Electra CONTESSA CWC CACIB i BOB.

Sodek nie jest łatwym obiektem do zorganizowania wystawy, uważam, że organizatorzy dali radę - bywam na wielu innych halówkach , gdzie dopiero można zobaczyć co to tłok .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Nas też dopadła Irlandka i na ringu skala ocen była od dyskw., przez nie do oceny, dobre, bdb do CACIB-ów. Narodowość wystawcy nie grała roli - co przeważa w naszych rodzimych sędziowaniach ....
Pudle generalnie się p. sędzi podobały, średnia oceny wzrosła :) choć i tu były dobre i mało rokujące a doskonałe dostały się psom do których z reguły nikt zarzutów nie miał.
To co mi się podobało to dokładne badanie - p. sędzia sama sobie psa ustawiała i sprawdzała, kostka po kostce.
Tak więc weszłam na luzie zastanawiając się tylko czy uda się dostać bdb czy skończy się na db. W rezultacie jest CWC i res CACIB :):):)[/QUOTE]
No to ogromne gratulacje przy takiej sędzinie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mile zaskoczyło mnie to, że nie było tłumów, można było swobodnie przejść między ringami, podejść blisko pod ring. Piszę to odnośnie lodowiska, bo tam spędziłam kilka godzin i na bieżąco widziałam co się dzieje.
Natomiast sędzia.. przed wystawą miałam do niego uprzedzenia, po sędziowaniu pozostał mi ogromny niesmak(żeby nie było, nie wystawiałam psa, więc to nie opinia spowodowana słabą oceną). Już w zeszłym roku bardziej znośny był pan z Niemiec. Przy takich obsadach jednak Katowice będę raczej omijać, w końcu osoba oceniająca to jedna z ważniejszych rzeczy, a tu nie przykuwa się do niej uwagi. No chyba, że tylko nieliczne rasy mogą liczyć na odpowiedniego sędziego..

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych z wyników! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']
Natomiast sędzia.. przed wystawą miałam do niego uprzedzenia, po sędziowaniu pozostał mi ogromny niesmak(żeby nie było, nie wystawiałam psa, więc to nie opinia spowodowana słabą oceną). Już w zeszłym roku bardziej znośny był pan z Niemiec. Przy takich obsadach jednak Katowice będę raczej omijać, w końcu osoba oceniająca to jedna z ważniejszych rzeczy, a tu nie przykuwa się do niej uwagi. No chyba, że tylko nieliczne rasy mogą liczyć na odpowiedniego sędziego..

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych z wyników! :)[/QUOTE]

[quote name='Junka']Czy mówisz może o Rui Oliveira?? To była nasza pierwsza wystawa, ale nie bardzo mi sie podobało, jak sie zabieral do psów, o wiele bardziej podobała mi się pani co sędziowała border collie.[/QUOTE]

Nas te♣z sędziował ten sędzia i również pozostał spory niesmak :roll:.. sędziowanie szybkie, po łebkach...wręcz na "odwal się".. opisy w karcie 3 krótkie zdania....inaczej sobie wyobrażałam sędziego z tak pochlebna opinią za granicą.
I zeby nie było, że dał nam złą ocenę...nie .../sunie 9 mc i ich 2 wystawa/
Mellody Dream Quare Non - V1, Naj. Jun, Zw. Młodz
My Fair Lady Quare Non- V2

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Junka, tak, o tym panu mówię. Mam nadzieję, że nie zraziłaś się przez takiego sędziego do wystaw.[/QUOTE]


No cóż pierwsza moja reakcja po wyjściu z ringu była: jak mi sędzia ocenia psa na podstawie popatrzenia na niego przez 5 sekund i bez macania, to ja wale wystawy :P Ale nie tak na serio to mi się całkiem podobało na tej wystawie :) oczywiście jeszcze będziemy jeździć, ale na pewno nie do tego Pana. Ach no i w opisie mamy tylko to co jest złe, nic dobrego, także stwierdziłam, że mam psa pokrakę :)

Link to comment
Share on other sites

Rui Oliveira ???? upsss przyznaję, że jestem w szoku, znam tego sędziego i miałam przyjemnośc być przez niego sędziowana ze 3-4 razy i to w 2 róznych rasach, i byłam zachwycona podjeściem do psów , ogromnym skupieniem w pracy na ringu, tym bardziej zaskoczona jestem Waszymi wrazeniami .......

Link to comment
Share on other sites

ja byłam jako obserwator i kibic. na lodowisku wyłożona wykładzina trochę pofalowana:shake:. byłam przy ringu borderów i naprawde dawno nie widziałam sedziego na kolanach oceniajacego psa... a tutaj kilka fotek (nieszczególnej jakości ale zawsze pamiatka jakaś jest)
[URL]http://picasaweb.google.pl/izaschulmann/Katowice2010?feat=directlink[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim! :)

[quote name='Basik']No widzialam Was - sunia wpadła mi w oko:) sprawdziłam nr i juz wiem po kim oddziedziczyła urodę! gratuluję - ładnie się prezentowalyście![/QUOTE]
Dziękuję :)
Czy masz może jakieś zdjęcia mojej suczki?

Link to comment
Share on other sites

Ja byłabym wdzięczna, gdyby ktoś znalazł i oddał czarną, bawełnianą ringówkę (zgubiłam ją w niedzielę na lodowisku - trzymałam w ręce i nagle mi zniknęła [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] ), podobną do tej: [URL]http://p.naszepsy.eu/psy/naszpies/sm/s2.jpg[/URL]
Niby nic, ale to "moja" ulubiona ringówka. Bardzo dobrze mi się na niej wystawiało mojego szetlanda [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
Przetrzepałam wszystkie klamoty z kilkanaście razy i nie ma.
Jakby się znalazła dobra dusza z moją zgubą, to będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Troche zdjęć z niedzieli, niestety połowę wywaliłam bo było za ciemno i wyszły beznadziejnie. Jutro wywołam z analogowego jeszcze, może będą lepsze. Pzdr

[url]http://picasaweb.google.pl/marthee19/KatowiceCACIB10?feat=directlink[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']Kochani czy ktoś ma zdjęcie może czarnej Puli w klasie mlodziezy takie dizewcze stalo....gdyby ktos mial prosilabym o fotki... dziewczyna od wegra (znajacego sie na rasie;) ) dostała Zw. Mł., Naj. Junior i BOB'a :)[/QUOTE]
A moze byc taki?? Tez ladny i prawie bialy , hihi

[IMG]http://images41.fotosik.pl/273/dbcc7965203b4e00med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Nas też dopadła Irlandka i na ringu skala ocen była od dyskw., przez nie do oceny, dobre, bdb do CACIB-ów. Narodowość wystawcy nie grała roli - co przeważa w naszych rodzimych sędziowaniach ....
Pudle generalnie się p. sędzi podobały, średnia oceny wzrosła :) choć i tu były dobre i mało rokujące a doskonałe dostały się psom do których z reguły nikt zarzutów nie miał.
To co mi się podobało to dokładne badanie - p. sędzia sama sobie psa ustawiała i sprawdzała, kostka po kostce.
Tak więc weszłam na luzie zastanawiając się tylko czy uda się dostać bdb czy skończy się na db. W rezultacie jest CWC i res CACIB :):):)[/QUOTE]

W piatek w rasie beagle byla istna jatka, a tez sedziowala Irlandka p. Beare. U samych psów bylo kilka ocen doskonalych, a reszta bdb, db, nawet szczeniak obiecujacy. W suczkach bylo troche lepiej, ale i tak wiele osób odeszlo zaszokowanych surowymi ocenami. Sedzina byla dokladna w sprawdzaniu pieska. Zwracala tez pilna uwage na ruch oraz charakter prezentowanego psa.

Dla mnie wystawa byla bardzo pozytywna - CACIB, BOB i BOG 2 :lol:

pozdrawiam
Zachary

Beagle La Lu Ruquezas:
[url]http://www.e-beagle.eu/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malwka'][url]http://picasaweb.google.pl/malwina.malwka88/CACIBKatowice2010#[/url]

kilka moich zdjęć. Na początku są tylko dogi niemieckie, ale pod koniec jest taki miks. Jest kilka cocerów i beagli (ktoś pytał)[/QUOTE]

O, i mój Syriuszek się załapał, tylko że z moim bratem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...