Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

A ja jak zwykle zapraszam na foterelacje z finałów.
Póki co dzień 1 a niebawem 2 i 3.
Zwycięzcom gratulujemy :)
[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/173/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Katowicach-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-26-03-2010.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/173/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Katowicach-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-26-03-2010.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dziś miałem w praktyce możliwość sprawdzenia mojego pomysłu związanego z GPS i programem NaviExpert - zadziałał znakomicie! Gorąco polecam! Doprowadził mnie niemal jak za rączkę pod sam spodek.
Podczas wystawy niemal cały czas spędziłem przy ringu dobermanów i... łezka popłynęła mi jak sobie uświadomiłem, że mój Aiko mógł się tam znaleźć i błyszczeć swoim blaskiem... Smutno mi się zrobiło jak patrzyłem na prezentowane tam dobermany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']aniu na antresoli w piatek bylo jeszcze ogrzewanie i świeciło słonce bylo fatalnie ciepło psy ratowały sie płytkami ;) leżały gdzie sie dało :)[/QUOTE]

no to super, my lubimy ciepełko - dzięki za informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=Lime][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - w.o.1, Best Baby, [COLOR=Red][B]BIS BABY4!!![/B][/COLOR]
[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B][/COLOR] - w.o.1, Best Puppy, [COLOR=Red][B]BIS PUPPY3!!![/B][/COLOR]
[COLOR=Lime][B]BUNDUSTAR African Elite FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj, Junior, [COLOR=Red][B]BIS JUNIOR4!!![/B][/COLOR]
[COLOR=Lime][B]JAZZY BOY Asiaczek FC[/B][/COLOR]I - dosk.1, CAC, CACIB.
[COLOR=Lime][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC, r.CACIB
[COLOR=Lime][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Best Weteran.[/QUOTE]

Wielkie gratulacje :D Młodzież poszalała :evil_lol:

[quote name='Darianna']Brando (Neiven AMOR'S ARROW) - ex. I/2 CWC (w klasie pośredniej w wieku 16,5 miesięcy)[/QUOTE]

Gratki :D

[quote name='IwonCairn']Nasze Cairny : [COLOR=darkred][B]Seglavi JAMIROQUAI - Zw.Mł.,Najlepszy Junior,BOB !!![/B][/COLOR]

Seglavi THAT'S HOT - Najlepsze Baby w Rasie
Seglavi TOP MODEL - Najlepsze Baby -suczka
Seglavi CALIFORNICATION - Najlepsze Szczenię w Rasie
Seglavi CELESTIA - Najlepsze szczenię -suczka[/QUOTE]

Gratulacje - tutaj też młodzież poszalała ;)

[quote name='La Lu Ruquezas']Mój beagle DON PEDRO La Lu Ruquezas: doskonały, CWC, NDPwR, CACIB, BOB i BOG II ![/QUOTE]

Brawo, super wynik :D


My w sobotę i niedzielę skromnie -
w sobotę wystawiałam debiutującą suczkę dużego szwajcarskiego psa pasterskiego - dosk., IV/6
Na MP z Syriuszkiem 5/5 pkt
Dzisiaj tylko MP - z Ravenem (seter ang.) od Talagi - 4/5 pkt. Ustawiałam łapy a sędzina już szła z tyłu i nie zdążyłam przejścia zrobić :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=4]Asiaczku !!! [/SIZE]
[SIZE=4]Jesteś wspaniała !!! [/SIZE]
[SIZE=4]Jedyna rzecz , która jest wspanialsza od Ciebie , to Twoje psy !!![/SIZE]
[SIZE=4]Graaaaaaaaaatki !!![/SIZE][/QUOTE]
Hahaha, bo doniose do Małżowinki:)
Mam i Was na fotkach; dzisiaj (za jakąś godzinę) powinnam zająć się zdjęciami z Katowic).

[quote name='La Lu Ruquezas']WItam
Mój beagle DON PEDRO La Lu Ruquezas: doskonały, CWC, NDPwR, CACIB, BOB i BOG II !
zdjęcia z ringu 1 rasy beagle:
[URL]http://www.e-beagle.eu/wystawa-CACIB-Katowice-2010.html[/URL]
pozdrawiam
Zachary[/QUOTE]
Hohoho, szaleństwo:)
Brawo!!!

[quote name='Shetanka']Wielkie gratulacje :D Młodzież poszalała :evil_lol:
Gratki :D
Gratulacje - tutaj też młodzież poszalała ;)
Brawo, super wynik :D
My w sobotę i niedzielę skromnie -
w sobotę wystawiałam debiutującą suczkę dużego szwajcarskiego psa pasterskiego - dosk., IV/6
Na MP z Syriuszkiem 5/5 pkt
Dzisiaj tylko MP - z Ravenem (seter ang.) od Talagi - 4/5 pkt. Ustawiałam łapy a sędzina już szła z tyłu i nie zdążyłam przejścia zrobić :placz:[/QUOTE]
Faktycznie, skromnie. Stać Cie na więcej:) Następne wystawy będą Twoje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PodajLape.pl']A ja jak zwykle zapraszam na foterelacje z finałów.
Póki co dzień 1 a niebawem 2 i 3.
Zwycięzcom gratulujemy :)
[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/173/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Katowicach-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-26-03-2010.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/173/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Katowicach-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-26-03-2010.php[/URL][/QUOTE]

Na tej stronie jest pewien błąd. Jest napisane że III BOG grupy 5 zdobyła SABRINA Gidelskie Sanie i jest to bład.Na podium stanęła NOLCHA Fortunatus ;)

Link to comment
Share on other sites

My się pochwalimy :)
[U]NESS TEA WHITE PRINCESS Las Kornas[/U] CWC, CACIB, Zwycięzca i zakończony CH.Pl :)
a debiutujący
[U] RUN AWAY BOY Las Kornas[/U] BEST BABY i [COLOR=Red][B][SIZE=5]BIS BABY[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=Red]4[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]!!

[/COLOR][/SIZE]Strasznie się cieszę z takiego wyniku, tym bardziej, że białe docenione w konkurencjach finałowych to rzadkość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie_']My się pochwalimy :)
[U]NESS TEA WHITE PRINCESS Las Kornas[/U] CWC, CACIB, Zwycięzca i zakończony CH.Pl :)
a debiutujący
[U] RUN AWAY BOY Las Kornas[/U] BEST BABY i [COLOR=Red][B][SIZE=5]BIS BABY[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=Red]4[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]!!

[/COLOR][/SIZE]Strasznie się cieszę z takiego wyniku, tym bardziej, że białe docenione w konkurencjach finałowych to rzadkość :)[/QUOTE]
To wy siedzieliście koło głównego z Boskiem w różowej obróżce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie_']BOSek w różowej obróżce nie nasz, ale siedzieliśmy obok niego z dwoma naszymi białymi :)


Czy ma ktoś zdjęcia BIS BABY? :)[/QUOTE]
A to na pewno was widziałam tylko ta różowa obróżka mi się tak w oczy rzuciła, moje małe siedziało w klatce po prawej stronie stojąc tyłem do wejścia.
Gratuluje wyników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A to na pewno was widziałam tylko ta różowa obróżka mi się tak w oczy rzuciła, moje małe siedziało w klatce po prawej stronie stojąc tyłem do wejścia.
Gratuluje wyników.[/QUOTE]
O, to kojarzę tego sympatycznego malucha w klatce obok :)

Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']Shetanka, jak to byłaś ty na MP dzisiaj z tym seterem to chyba Cię widziałam :) Bo były dwa "podobne" :] [/QUOTE]

Nie zauważyłam posta.
Ja byłam wtedy kiedy była większość osób, czyli tak ok. 11 ;)

[quote name='AnkaW']To i ja się chwalę - mój grzywek [B]KARAT Pastoral - dosk.1/5, cwc, zw. i CACIB - tam samym ukończył INTERA :multi::multi::multi:[/B][/QUOTE]

Gratulacje ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']PodajLape w relacji z piątku - best VI grupy na 100% jest bład na pudle jest beagle samiec, a w wynikach sunia która była w klasie szczeniąt:)
Ma ktoś wyniki pudła gr.VI i VIII oraz finaly z soboty?[/QUOTE]

Basiu
w szóstce BOG moj Eryk znaczy sie Petit Basset Griffon Vendeen Pret-a-Porter Pangea
drugi Beagel pies z klasy uzytkowej
trzeci dalmatynczyk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...