Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

Kochani szukam transportu na sobote :) ( 27.03 ) - 1 osoba BEZ PSA, dokładam się do paliwa :) dużo miejsca nie zajme hiihih, oczywiście mogę siedzieć z psami na tylnich siedzeniach nie ma problemu :) dostosuje się, w tym dniu są grupy : Grupa [B]II, IV, VIII[/B]
Pozdrawiam serdecznie i w razie czego prosze odpisać w PW Lub e-mail [email][email protected][/email] :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukam transportu z Bielska-Białej lub okolic na niedzielę 28.03! :) Jedna osoba, BEZ PSA. Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa. Jeśli ktoś jedzie, ma miejsce w samochodzie i byłby gotowy mnie ze sobą zabrać to proszę o info na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A nie wiesz, czy będzie można zapłacić za Opolską wystawę??[/QUOTE]
Jezeli będa zbierać zgłoszenia, to chyba i kaskę tez będa chcieli, prawda?
Tak dokładnie to nie wiem, nigdy nie korzystałam z tych udogodnień. A obecnie to wysyłam on-line...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jezeli będa zbierać zgłoszenia, to chyba i kaskę tez będa chcieli, prawda?
Tak dokładnie to nie wiem, nigdy nie korzystałam z tych udogodnień. A obecnie to wysyłam on-line...

Pzdr.[/QUOTE]
kilka razy zgłaszałam psa na różne wystawy podczas wystawy w katowicach i za każdym razem od razu płaciłam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]czy jest na forum ktos z oddzialu z kim moglabym wyjasnic kwestie oplaty ??[/B][/QUOTE]
Ja mam nadpłatę w kwocie 20 zł. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z odbiorem?
BTW - ciekawe, jak ja liczyłam, pewnie musiałam być baaaardzo śpiąca...

[quote name='katik']kilka razy zgłaszałam psa na różne wystawy podczas wystawy w katowicach i za każdym razem od razu płaciłam. :)[/QUOTE]
O, dzieki za info:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja tez juz mam potwierdzenie.
W kopercie jest również informacja, że w czasie trwania wystawy będzie można zgłaszac psa na wystawę w Opolu.
[B]Miło, że O/Katowice miał czas i chęci na włożenie tej karteczki do koperty[/B]:)

Pzdr.[/QUOTE]

jak przykro, że nie miał chęci włożyć tej karteczki do każdej koperty :evil_lol:

i oczywiście wielkie brawa dla Poczty Polskiej :klacz::klacz::klacz:- list nadany 8 marca wreszcie dziś dotarł :multi:

Link to comment
Share on other sites

Czy nie da sie pisać o transportach w stosownym temacie. Człowiek włazi zeby sie czegoś dowiedzieć o wystawie i musi przejśc ileś tam postów o podróżach! Moderator nie moze tych pstów przenieść gdzieś w odpowiedni temat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie no, nie żartujcie... Może karteczki zostały dostarczone do Oddziału już po I części wysyłki potwierdzeń i stąd ich brak w niektórych kopertkach...?

Pzdr.[/QUOTE]

Ty się tu nie tłumacz, tylko przyznaj że masz u nich chody :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Taaaa, mam takie chody, szczególnie po tym jak krytykowałam przydział ringu na lodowisku dla rasy pochodzącej z Afryki i jeszcze inne takie... No i jak nie jeździłam do Katowic, bo V gr. zawsze w piątek była, a ja - tymi ręcami budowałam PL;)

Teraz jestem na emeryturze, to i w piąteczek pojawię się w Katowicach, a co!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ojj... nie każdy wchodzi na "transport" poza tym troche bez sensu robić temat o transporcie do 1 wystawy a jak wrzucisz wszystko do 1 worka to już wogóle ;) ja akurat transportu nie potrzebuje do Katowic ale nie raz znalazłam dzięki dogo i wątku o danej wystawie ;)

u mnie karteczka na Opole była

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...