Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']W niedzielę rano jadę z Rzeszowa do Katowic, mam miejsce w aucie (nadal). Może ktoś będzie na miejscu i mógłby mi dopomóc - nakręcić film kamerką?? Tudzież zrobić foty??[/QUOTE]
jeśli tylko nie wystawiacie sie w tym czasie co shih to moge w sprawie fotek męża podesłać ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']O szok, przeglądam spis wystawców (imiona i nazwiska) i co widzę ?
Właściciel psa:
Krajowy-Serwis-Przemysł-Oświata Filia Krk Sp. Z O.o
:OOO
Oświećcie mnie o co chodzi?[/QUOTE]
Pies kupiony "na firmę"? Można odpisac od podatku...?;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pies kupiony "na firmę"? Można odpisac od podatku...?;)

Pzdr.[/QUOTE]


Może nie na firmę , ale np w psach myśliwskich zdarza siię właś. - Koło Łowieckie "..", lub Zakład Doświadczalny Leśmy.
[FONT=Tahoma]To najczęściej oznacza, że psa zakupiono jako własność koła, z pieniędzy zebranych od członków. Oczywiście ma on z reguły jakiegoś opiekuna , koło najczęściej pokrywa jego utrzymanie i leczenie. A służy on potrzebom tej grupy myśliwych[/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Jeśli ktoś jest chętny, aby zabrać się z Warszawy (lub po drodze) na sobotę (27.03), to proszę o kontakt. Jedziemy w dwie osoby z dwoma jamniczkami.[/QUOTE]
witam
ja byłabym zainteresowana transportem na sobotę z Warszawy
moj tel 501 437 946
proszę o kontakt do siebie
pozdrawiam
Aldona Wysocka qb83

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Może nie na firmę , ale np w psach myśliwskich zdarza siię właś. - Koło Łowieckie "..", lub Zakład Doświadczalny Leśmy.
[FONT=Tahoma]To najczęściej oznacza, że psa zakupiono jako własność koła, z pieniędzy zebranych od członków. Oczywiście ma on z reguły jakiegoś opiekuna , koło najczęściej pokrywa jego utrzymanie i leczenie. A służy on potrzebom tej grupy myśliwych[/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Jeśli kupuje się psa na firmę, np. do stróżowania to można odliczać podatek od niego. :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani szukam transportu na sobote :) ( 27.03 ) - 1 osoba BEZ PSA, dokładam się do paliwa :) dużo miejsca nie zajme hiihih, oczywiście mogę siedzieć z psami na tylnich siedzeniach nie ma problemu :) dostosuje się, w tym dniu są grupy : Grupa [B]II, IV, VIII[/B]
Pozdrawiam serdecznie i w razie czego prosze odpisać w PW Lub e-mail [email][email protected][/email] :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...