Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

domyslam się że ktoś z seterkowa będzie lub legawców, ale zazwyczaj czerwono-białe nie są fotografowane... obfocą wszystko tylko nie czerwono-białego :P więc nie byłabym taka pewna czy zdjęcia jej będą. Chociaż na poznaniu jabko bardzo dobrze się spisał nie powiem ;), tyle zdjęć czerwono-białych a raptem tylko dwie suczki były. Mam nadzieję że ktoś pyknie w katowicach chociaż jedno zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']łał... 13 anglików, 35 irlandów, 14 gordonów i jeden czerwono-biały hihi :evil_lol:
będzie ktoś z aparatem przy ich ringu??? bo bardzo zależy mi na zdjęciu jednej suczki czerwono-białej z numerkiem 2421. :p[/QUOTE]
moze mi sie uda, 7 jest chyba w piatek? wtedy bede sie szmedac po wystawie bo nie mam nic konkretnego do zobaczenia wiec jak mi sie uda to zrobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']łał... 13 anglików, 35 irlandów, 14 gordonów i jeden czerwono-biały hihi :evil_lol:
będzie ktoś z aparatem przy ich ringu??? bo bardzo zależy mi na zdjęciu jednej suczki czerwono-białej z numerkiem 2421. :p[/QUOTE]
moze mi sie uda, 7 jest chyba w piatek? wtedy bede sie szmedac po wystawie bo nie mam nic konkretnego do zobaczenia wiec jak mi sie uda to zrobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryjkomanka']moze mi sie uda, 7 jest chyba w piatek? wtedy bede sie szmedac po wystawie bo nie mam nic konkretnego do zobaczenia wiec jak mi sie uda to zrobie.[/QUOTE]

tak, swetry sa w piatek.

my tez jestesmy w piatek. ring7, wchodzimy jako pierwsi i bardzo chetnie bedziemy pozowac do zdjec :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Zanim opublikujemy listę wystawców i psów dajemy szanse tym, którzy "zapomnieli" podać nr rejestracyjny lub rodowodu (zanim anulujemy te zgłoszenia), oraz tym którzy zgłosili psa do klasy Championów nie przesyłając Dyplomu Championa, lub do Użytkowej bez Certyfikatu Użytkowości (te są teraz Otwartej).
Weryfikacja stanu zgłoszenia nadal jest do dyspozycji na stronie Oddziału.
Mam nadzieję, że jak napisała AnkaW, wszyscy będziemy się dobrze bawić :kciuki:[/QUOTE]

Witam.znajoma z Niemiec zgłaszała 2 swoje TT na waszą wystawe , odpowiedz z sekretaiatu że wszystko ok , a teraz nie ma jej w spisie wystawców .wysłała do was maila ale narazie bez odpowiedzi , ja poproszona przez nią również wysłałam do Was , ale tez bez odzewu.
Moge prosić o kontakt na priv [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taura1']Pytanie do starych Katowickich wyjadaczy. Mam ring na lodowisku. Jak to wygląda? Bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić..[/QUOTE]
Lodowisko... takie płaskie miejsce otoczone bandami i pokryte lodem ;)
A poważnie - lód pokryty jest płytami izolacyjnymi, na nich jest ułożona wykładzina. W ubiegłym roku temperatura w czasie wystawy wynosiła tam 25st, ale zazwyczaj jest chłodniej no i trochę "ciągnie" od lodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Lodowisko... takie płaskie miejsce otoczone bandami i pokryte lodem ;)
A poważnie - lód pokryty jest płytami izolacyjnymi, na nich jest ułożona wykładzina. W ubiegłym roku temperatura w czasie wystawy wynosiła tam 25st, ale zazwyczaj jest chłodniej no i trochę "ciągnie" od lodu.[/QUOTE]
Tak, ja raz prezentowałam moje baski (rasa z Afryki) i rzeczywiście było chłodno. Na zmianę rozgrzewałam je biegając po wolnym ringu obok.
Ja jestem zimny wychów;), ale i mnie po pewnym czasie było chłodno (mimo biegania). A sedzia to cały czas był w długim płaszczu.
To było dobrych kilka lat temu (6-7?).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...