Jump to content
Dogomania

Aspol


isabelle30

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, to moj pierwszy post na forum i nie chcialabym zeby wygladal jak reklama, temat mnie zainteresował i postanowilam sie wypowiedziec, mam nadzieje, ze na Dogo zabawie dluzej ;)

Produktow firmy ASPOL uzywamy od lipca 2013, bylam zmuszona przejsc na barf, poniewaz moja sunia nie jadla suchej, potrafila nie tknac miski przez kilka dni, zmienilam diete i nie zaluje, to byl strzal w dziesiątkę. Teraz wiem, ze kazdego psa bede karmic w ten sposob i zaluje, ze wczesniej sie nie zdecydowalismy zamiast walczyc z nia by jadla suche.

Mieso z ASPOLU zamawiam od poczatku. Zawsze przyjezdza zamrozone, suczce odpowiada, micha znika w ciągu minuty. Moze to kogos zdziwi ale ja dziele mieso na wpol rozmrozone do oddzielnych woreczkow, porcje na rano i na wieczor, zachowując odpowiednie proporcje. Nie mielismy nigdy biegunek ani innych rewelacji. Nie wyobrazam sobie dzielenia w pelni zamrozonych blokow i porcjowania w ten sposob. Rozporcjowanie miesa i podrobow (ok. 20kg) zajmuje mi ok. 2 h. Jest to bardzo wygodny sposob i wszystko miesci mi sie w zamrazarce. Na co dzien jemy wolowine extra, wolowine z chrzastka, cielecine z koscia, zoladki nieczyszczone i serca. Zamawiam tez gryzaki, ale chetnie je tylko miesne kosci cielece. Do mieszanek obowiazkowo dodaje przed podaniem warzywa i owoce oraz suplementy naturalne. Zamawialam tez jelenia, ale niebardzo suce pasowal, postanowiłam wkomponowac go w wieczorna porcję z zoladkami i jadla. Losos mielony zrobil oszałamiające wrazenie na niej, wiec zdecydowanie polecam. Jakosc miesa jest naprawde dobra, maja szeroki wybor i błyskawicznie wrecz dostarczają mieso. My jestesmy bardzo zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

Mieso odtaja w zamknietych opakowaniach producenta. Mam swiadomosc, ze nie powinno sie miesa rozmrazac i go ponownie mrozic, wiem dlaczego, natomiast uwazam, ze nie mozna w zadna strone przesadzac, jak powiedzialam mieso jest na wpol rozmrozone, szybko przepakowywane i mrozone. Karmie tak suke od wielu miesiecy i nie zauwazylam nic niepokojacego a mieso nadal jest swieze i pachnace. Suka jest zdrowa, barf jej bardzo sluzy, ma piekna siersc, zeby, duzo energii, nie ma klopotow z ukladem pokarmowym, nie widze wiec powodu do niepokoju ;) Napisalam w tym watku moja opinie o produktach producenta i sposob w jaki ja przepakowuje mieso, nie potrzebuje uswiadamiania, bo jestem swiadoma ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja karmię Aspolem cała sforę i generalnie nie mam zastrzeżeń chociaż poszczególne partie róznia sie jakoscia, czasami sa super, czasami po prostu ok. Zdarzaja sie tez partie z lekkim zapaszkiem ale biore poprawke, że to mięso dla psów i im to nie przeszkadza. Ja trzymam w lodówce do 3 dni w szczelnie zamknietych pojemnikach i mięso wytrzymuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='oldflameast']Witam, to moj pierwszy post na forum i nie chcialabym zeby wygladal jak reklama, temat mnie zainteresował i postanowilam sie wypowiedziec, mam nadzieje, ze na Dogo zabawie dluzej ;)

Produktow firmy ASPOL uzywamy od lipca 2013, bylam zmuszona przejsc na barf, poniewaz moja sunia nie jadla suchej, potrafila nie tknac miski przez kilka dni, zmienilam diete i nie zaluje, to byl strzal w dziesiątkę. Teraz wiem, ze kazdego psa bede karmic w ten sposob i zaluje, ze wczesniej sie nie zdecydowalismy zamiast walczyc z nia by jadla suche.

Mieso z ASPOLU zamawiam od poczatku. Zawsze przyjezdza zamrozone, suczce odpowiada, micha znika w ciągu minuty. Moze to kogos zdziwi ale ja dziele mieso na wpol rozmrozone do oddzielnych woreczkow, porcje na rano i na wieczor, zachowując odpowiednie proporcje. Nie mielismy nigdy biegunek ani innych rewelacji. Nie wyobrazam sobie dzielenia w pelni zamrozonych blokow i porcjowania w ten sposob. Rozporcjowanie miesa i podrobow (ok. 20kg) zajmuje mi ok. 2 h. Jest to bardzo wygodny sposob i wszystko miesci mi sie w zamrazarce. Na co dzien jemy wolowine extra, wolowine z chrzastka, cielecine z koscia, zoladki nieczyszczone i serca. Zamawiam tez gryzaki, ale chetnie je tylko miesne kosci cielece. Do mieszanek obowiazkowo dodaje przed podaniem warzywa i owoce oraz suplementy naturalne. Zamawialam tez jelenia, ale niebardzo suce pasowal, postanowiłam wkomponowac go w wieczorna porcję z zoladkami i jadla. Losos mielony zrobil oszałamiające wrazenie na niej, wiec zdecydowanie polecam. Jakosc miesa jest naprawde dobra, maja szeroki wybor i błyskawicznie wrecz dostarczają mieso. My jestesmy bardzo zadowoleni.[/QUOTE]

Mnie też zdarza się lekko rozmrażać mięso w lodówce, dzielić, po czym zamrażać ponownie. Choć częściej raczej zdarza mi się łupać zamrożone ;)
Łososia zamówiłam w kawałkach i mielonego - i tu i tu pies zachwycony i wszystko zniknęło w mgnieniu oka, więc jak najbardziej był to zadowalający zakup i na pewno jeszcze nie raz zakupimy łososia :)

Edited by tremka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='tremka']O! i to jest wspaniała wiadomość! :)
Widzieliście, że ASPOL wprowadza mniejsze opakowania?[/QUOTE]

Też kupuję w miesodlapsow.pl i jestem bardzo zadowolona. Mi nie trzeba mniejszych opakowań- moje czworonogi pochłaniają kg opakowania bardzo szybko :) Łosoś- genialny! Ostatnio spróbowaliśmy makrelkę i cielęcinkę- choć konina wydaje mi się być lepsza :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Od prawie dwóch lat ze dosyć często zamawiamy, karmimy nasze psy stefkiem/aspol. Od jakiegoś czasu unikamy kupowania paczek z kostką, jest jej chyba za dużo w porównaniu do reszty ;) Nasze psy zwyczajnie nie trawią takiej ilości kości. Zamawiamy wołowinę z chrząstką najczęściej. Kontaktowałem się z producentem, podobno mają wprowadzić więcej produktów z chrząstką lub bez zawartości kości, na co czekamy, ponieważ cenowo są dosyć przystępni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika7']był by ktoś zainteresowany mięsem dla psów ?
indyk z kością mielony tafla 15kg cena 2,5kg
indyk bez kości tafla 15kg 3,5kg
wołowina bez kości tafla 10kg 3,5kg
odbiór w okolicach Włocławka[/QUOTE]

Poproszę o szczegóły na priv, chętnie kupowalibyśmy indyk bez kości oraz wołowinę bez kości w taflach 3,5 kg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...