Jump to content
Dogomania

Aspol


isabelle30

Recommended Posts

Czy ktoś z was orientuje się czy w L.Eclersku we Wrocławiu jest Biosk i Aspol. Potrzebuję na gwałt żołądków.
[URL]http://miesodlapsow.pl/tresc.php?id=100[/URL]

edit:
Zamawiał ktoś coś z [url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/[/url] ?
Wsadziłam w koszyk 2kg żołądków końskich, ozór koński i serce końskie i wyświetla mi się komunikat:
[quote]Produkty w koszyku nie spełniają kryteriów dostawy. Zmniejsz ilość sztuk produktów w koszyku lub skontaktuj się ze sprzedawcą w celu ustalenia alternatywnego sposobu dostawy[/quote]


I nie wiem o co chodzi.

Edited by Jara
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pewnie dlatego:
punkt z regulaminu sklepu
"5.3. Minimalna ilość zamawianych Produktów, która umożliwia zawarcie Umowy Sprzedaży w sposób określony niniejszym Regulaminem, tj. za pośrednictwem strony internetowej, wynosi:
5 kg – dla opakowań o wadze 0,5 kg i 1 kg linii As-Pol oraz linii BIOSK;
20 kg – dla opakowań linii „Piesek Stefek”;
10 sztuk „Gryzaków”."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Podbijam nieco zakurzony wątek :)
Jestem nowa na forum i szukam opinii o aspolu. Nie zamierzam przechodzić z psicą póki co na BARF (choć już trochę o tym czytam i wydaje mi się że powoli będziemy zmierzać w tym kierunku), planujemy na razie wprowadzić surowe mięso do karmy suchej. Problem jest taki, że psica jest marudą jedzeniową - ma konkretną ulubioną suchą karmę i inne jej nie pasują, lubi mięso surowe ale nie każde. Np lubi drób, za wołowiną nie przepada ;)

O aspolu opinie są i pozytywne i negatywne, dlatego doszłam do wniosku że jak człowiek sam nie sprawdzi to nie ma pewności.
Jedyne co mnie niepokoi to cena przesyłki, ale podobno ma przyjść zamrożone i szybko - zobaczymy :)

Fajnie że takie wątki nie są zamykane i usuwane, bo można po miesiącach czy latach poczytać opinie innych i dodać też swoją, dla następnych co wpadną na ten temat za jakiś dłuższy czas :D

Link to comment
Share on other sites

Ja nie widzę sensu podawania surowego mięsa i suchej karmy. Karmienie mieszane według mnie robi więcej krzywdy niż jest z niego pożytku.
Trawienie surowego mięsa i suchej karmy odbywa się przy różnym ph żołądka, więc mogą występować biegunki. A przy podawaniu kości zaparcia, zatkania, pocięte jelita czy krwawe biegunki.
Jak zdecudujesz się na surowiznę to raz a porządnie, a nie na wyrywki.

Do tej pory miałam z Aspola tylko żołądki konskie, z któych nie byłam zadowolona. W związku z promocja na królika i jagnicinę zrobiłam u nich znów zakupy, mam nadzieję, że nie "spotka" mnie to co przy końskich żołądkach. Po rozmrożeniu nie ma niestety 1kg mięsa, ledwo jest 800g, a reszta to woda.

Jeśli żołądki wołowe, jagnięce, królik, jeleń i inne zamówione przeze mnie mięsa będą tak samo pakowane i będę nadal tracić na każdym kilogramie 200g, a na 24kg zamówionych prawie 5kg to wrócę na droższego Primexa.

O zamówienie nie musisz się martwić. Za pierwszym razem wysłali moje zamówienie w poniedziałek i doszło w środę całe.
Teraz wysłali w środę i w czwartek było wszystko u mnie i było ok.

Link to comment
Share on other sites

Zamówienie przyszło, więc próbujemy z mięsem. Nie chodziło mi o wieczne karmienie pół na pół, raczej o to, że wet kazał nam powoli przechodzić na więcej surowizny dla zdrowia. No i teraz pozamawiałam trochę mięsa, więc będziemy psice przyzwyczajać.

A odnośnie samego mięsa to robiłam zamówienie przez sklep miesodlapsow pl i dwa dni później mam wszystko na miejscu w domu. Przyszło zamrożone, tak jak pisali. A po odmrożeniu okazało się fajnym mięsem, zapach odpowiedni i kolor i wszystko. A najważniejsze że psu smakuje :)

Także na pewno zamówię jeszcze raz :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo cenię sobie As-Pol. Początkowo zamawiałam u konkurencyjnych firm, ale postać "mięsa" i zapach był nie do przyjęcia.
Natomiast produkty, które kupuje na [url]www.miesodlapsow.pl[/url] są świetne jakościowo i mój pies je uwielbia, zapach i wygląd jest ok. Waga jest taka jak opisana. No i przede wszystkim, co najważniejsze - mój pies uwielbia ich mięso, autentycznie widać po nim radość! Sierść się poprawiła, kondycja jest o niebo lepsza.
Dlatego patrząc na mojego psa, mogę z czystym sumieniem polecić sklep miesodlapsow.pl i firmę AS Pol :)

Link to comment
Share on other sites

My też na aspolowym mięsie. W sumie o 3 psach mogę się wypowiedzieć. Mięso dobre, psom smakuje, paczki kompaktowe i mieszczą się w zamrażalniku. Najwygodniejsze jest to, że przywożą do domu. Po Primex musiałam jeździć i różnie bywało. Paczki fajnie się dzieliło, ale zajmowały dużo miejsca.

Link to comment
Share on other sites

kurcze tak "apetycznie"opisujecie kupione tam mięso że chyba i ja kupię,ale z tego co widzę u nich na stronie zamówienia robione po 18.12 bedą realizowane dopiero 7.01 więc zamówienie złoze dopiero po nowym roku.
kupował ktos te żwacze sproszkowane?bardzo cuchnące?

Link to comment
Share on other sites

ja właśnie dziś też szukałam informacji o produktach as pol bo koleżanka z pracy mówi mi że mięso, kości, warzywa i owoce to jedyna słuszna dieta dla psa. no i widzę bardzo dużo fajnych pozytywnych opinii szczególnie od forumowiczów o sklepie miesodlapsow.pl :)
także po nowym roku również zamówię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Dla mnie jagodzianka brzmi jak ktoś od nich z firmy, bo nic co ona opisuje ja nie znajduję w ich produktach ;)
Mięso przemielone jak pies z budą. No i odmroziłam paczkę kilogramową żołądków jagnięcych. Kilograma mięsa tam nie ma.[/QUOTE]
W każdym z 5 postów 'przypadkiem' poleca sklep i firmę ;)

Moja młoda już 3 dni głoduje, a jak ładnie poprosiłam żeby zjadła posiłek to zeżarła wszystko i za 15 minut zwróciła :roll:. Zawsze powtarzam że namawianie do jedzenia ma odwrotny skutek, a sama nie lepsza jestem bo jednak pieska poprosiłam i piesek posłusznie prośbę wykonał :oops:. Psica apetyt ma ale nie na surowe, więc się nie martwię, do tygodnia głodówki u niej są normą raz na jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajeczka']My też na aspolowym mięsie. W sumie o 3 psach mogę się wypowiedzieć. Mięso dobre, psom smakuje, paczki kompaktowe i mieszczą się w zamrażalniku. Najwygodniejsze jest to, że przywożą do domu. Po Primex musiałam jeździć i różnie bywało. Paczki fajnie się dzieliło, ale zajmowały dużo miejsca.[/QUOTE]

As-Pol jest sklepem czyli dostarcza = wysyła sam bezpośrednio do klienta. Primex jest producentem i działa = sprzedaje poprzez sieć dystrybutorów. To dystrybutorzy tworza sieć sklepów, analogicznie jak w przypadku sprzętu AGD, sklepów spożywczych czy odzieżowych (tam towary producenta /producentów X, a sprzedaje dany sklep). Więc nie można pisać, że "Po Primex musiałam jeździć i róznie bywało" bo to tak jakby napisać, "po telewizor Sony musiałam jeździć i różnie bywało", albo "Po kiełbasę krakowską Morliny musiałam jeździć i róznie bywało" - widocznie dystrybutor, z którym miałaś do czynienia tak prowadził swój sklep (= tak realizował zamówienia klientów).

Link to comment
Share on other sites

Otóż właśnie - przecież to producent wysyła do dystrybucji (dystrybutorzy nie zawsze mają na stanie) i w zależności ile zamówienie dociera do dystrybucji od producenta tyle dociera do klienta. A czasem jeszcze dłużej. Wszystko kwestia producenta.

Dlatego zachwyciło mnie że zamówienie do mnie przyszło w 24h, znaczy producentowi zależy na kliencie - a to świadczy o firmie i podejściu do klienta i psa klienta ;) Duży plus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='gryf80']kurcze tak "apetycznie"opisujecie kupione tam mięso że chyba i ja kupię,ale z tego co widzę u nich na stronie zamówienia robione po 18.12 bedą realizowane dopiero 7.01 więc zamówienie złoze dopiero po nowym roku.
kupował ktos te żwacze sproszkowane?bardzo cuchnące?[/QUOTE]


hej i co, zrobiłaś zamówienie?

Link to comment
Share on other sites

Mojemu AS-Polowe smakuje :) Najbardziej aktualnie chwali sobie koninę w kawałkach i królika :) Mielonki też lubi. [Ja robiłam zamówienie również z AS-Pol owych mielonek i konsystencja i zapach były ok]. Ale ewidentnie konina najbardziej :)
Według wszelkich rad jakich mi forumowicze udzielili, i udzielił mi internet bogaty w wiedzę o karmieniu surowym mięsem i kośćmi (choć wiadomo że nie tylko!) - zmieniłam psu dietę. To już miesiąc! Generalnie póki co nie miałam z psem żadnych przygód - jak zdarzało mi się czytać, że jakieś biegunki po zmianie diety itp. Natomiast wydaje mi się, że ma lepszą sierść. Dużo jej straciła na początku grudnia i miała taką szorstką, bez połysku. Teraz jest puchaczem i sierść jest milutka w dotyku. Wierzę, że to zasługa zmiany diety i zbawiennego wpływu surowego mięsa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...