Jump to content
Dogomania

_Georg C_BĘDZIE BEZPIECZNIE DORASTAŁ w GŁOWNIE k.Łodzi!MA JUŻ DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika9004'][URL="http://dogomaniak.blog.onet.pl/GEORGE-CLOONEY-pies-5-tygodni,2,ID391913080,n"]GEORGE CLOONEY/pies/5 tygodni - DOGOMANIAK - Pomagamy psom! - Onet.pl Blog[/URL]

Dałam ogłoszenie :) trzymam kciuki za szczeniaki :):eviltong:[/quote]


Dziękuje !!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="3"][COLOR="Blue"]Enterogast[/COLOR][/SIZE] [/B]- [SIZE="4"]jest super na sraczkę ale nie wiem czy dla szczeniaka będzie dobry....
Pytajcie veta ja to swoim podaję jak mają biegunkę [/SIZE]

[B][SIZE="3"][COLOR="Red"]NIE WIEM CZY MOŻNA TO PODAĆ SZCZENIAKOM[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

myslę, że mały ma taką biegunkę po zmianie żywienia. W schronisku szczeniaki jedzą strasznie źle, śrutę i odpadki więc każde przejście na coś innego spowoduje takie problemy. przerobiłam to z każdym szczeniakiem z tego schronu

Najbezpieczniej będzie mu podac lakcid osłonowo, ampułkę do picia rano i wieczorem i delikatnie jedzono, mało i często.
Enterogast jest dobry, smekta ale ja by zaczeła od lakcidu, bo jest naturalny i może sobie sam poradzić.
Jeśli biegunka sie utrzyma, to trzeba będzie podac osłonowo antybiotyk i coś przeciwzapalnie

Link to comment
Share on other sites

Z lakcidem teraz bedzie problm ale jutro mu eva-w (bo to u niej jest maluch) zapoda.
mam nadzieje ze sie poprawi bo zal malucha :(

poniewaz jestem właśnie u eve-w obserwuję sobie malca.
Rewelacyjnie bawi się z moimi córkami zabawką dla kota :crazyeye: takie sznureczki na patyku berdzo a to bardzo mu odpowiadają :loveu:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]POMÓŻCIE OGŁASZAC GEORGE'A I BIBI PLISS[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

hmm a mojemu przeszło...kupki robi ładne...
ale mojemu już wczoraj wet dał antybiotyk, cos przeciwzapalnego i witaminy - trzy zastrzyki dostał...no i nic poza karmą kazał mi nie dawać (albo gotować ryż z kurczakiem i marchewką) żeby mu nie mieszać...
jutro mamy jechać do kontroli
jak powiedziałam wetowi czym nam pan pracownik polecał karmić szczeniora to za głowę się złapał i powiedział że nic dziwnego że leje się z nich i tyłki zasrane całe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']hmm a mojemu przeszło...kupki robi ładne...
ale mojemu już wczoraj wet dał antybiotyk, cos przeciwzapalnego i witaminy - trzy zastrzyki dostał...no i nic poza karmą kazał mi nie dawać (albo gotować ryż z kurczakiem i marchewką) żeby mu nie mieszać...
jutro mamy jechać do kontroli
jak powiedziałam wetowi czym nam pan pracownik polecał karmić szczeniora to za głowę się złapał i powiedział że nic dziwnego że leje się z nich i tyłki zasrane całe...[/quote]
A czym polecał karmic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']A czym polecał karmic?[/quote]

mlekiem i kaszą :mad:
dziewczyny idźcie do weta niech da antybiotyk bo bez niego ciężko będzie ONE strasznie zasrane tyłki miały,gdyby nie zostały zabrane ze schronu w porę to aż boję się myśleć co by z nimi było :shake:

Link to comment
Share on other sites

Na razie Georgee spi wiec jest wszystko OK. Dodam moze ze spi u mnie na kolanach.Niesamowite jaki to pieszczoch:lol:
Wyczesałam go wiec wyglada juz zupełnie jak przesliczna , puszysta kuleczka. Słodzio po prostu. Wstawiłabym zdjevia ale musze przejsc jeszcze przeszkolenie u madalleny bo na razie zielona jestem.
Ryzyk juz jest i jutro madallena wpadnie nakarmic go i zobaczyc co sie dzieje.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']hmm a mojemu przeszło...kupki robi ładne...
ale mojemu już wczoraj wet dał antybiotyk, cos przeciwzapalnego i witaminy - trzy zastrzyki dostał...no i nic poza karmą kazał mi nie dawać (albo gotować ryż z kurczakiem i marchewką) żeby mu nie mieszać...
jutro mamy jechać do kontroli
jak powiedziałam wetowi czym nam pan pracownik polecał karmić szczeniora to za głowę się złapał i powiedział że nic dziwnego że leje się z nich i tyłki zasrane całe...[/quote]

Z Bibi tez sie lalo ale nie sama woda, jakby przetrawiony srut???:shake::shake:To pewnie po tym schroniskowym jedzeniu.Czerwona pupke lekko umylam , posmarowalam mascia amerykanska i potem kupe Cortysonu , ma ulge bo przestala tyleczkiem jezdzic po podlodze, zaczela sie bawic z Pako:shake::shake:teraz sobie zasnela bo nie boli...
Jutro jednak pojde pewnie do weta..gdzie ten Laksyd dostac??

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/bibi_5-tyg-sunia_wesoly-autobus-coronaaj-ja-uratowal-pilnie-potrzebne-ogloszenia-147418/#post13046123[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Lakcid kupujesz w aptece. Jest to preparat który reguluje flore bakteryjną.
Smecta tez jest dobra, ale to wiecej stosuje sie przy wymiotach.
Dobry jest Nifuroksazyd , ten co masz w syropie , tylko nie wiem jaka dla niej dawka[/quote]


[B]Nifuroksazyd[/B] jest też w tabletkach, rzeczywiście jest bardzo skuteczny, jest na receptę, w ulotce są informacje o dawkowaniu w odniesieniu do wagi ciała.
Nifuroksazyd w tabletce chyba łatwiej podać, tak, żeby cała została skonsumowana przez psiaka.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...