Jump to content
Dogomania

Strzyżenie Yorka


M&M&O&I

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]Magda, to tak samo jak my :loveu: Zapuszczamy Arisowi włosy, bo obcięty wygląda brzydko :shake: Może gdyby był większy i trochę grubszy... A w długich wlosach wygląda fajnie. No może nie w długich, ale takich półdługich :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nikusia']A my z Ramzesikiem za godzinkę idziemy się obciąć :D
Mnie się 'łysy' nie podoba, no i już takie dłuuugalaśne ma włoski, ale coż, dużo wygodniej i dla nas i dla niego jak ma krótkie...[/quote]
Nikusia wklej koniecznie zdjecia z nowa fryzurka:) Ja sie ciagle zastanawiam do fryzjera jestesmy w poniedzialek na 17 umowieni i nie wiem obciac czy nie... Boje sie ze 2 kg piesek jak ratlerek bedzie wygladal w krociutkiej fryzurce;)

Link to comment
Share on other sites

My na strzyżenie wybieramy się jutro. Pamiętam pierwsze postrzyżyny. Mój mąż odbierał Tupka i jak go zobaczył poprosił Panią o połowę pieniędzy , które zapłaciliśmy za psa, ponieważ ona oddała nam też połowę psa. Było przy tym kupę śmiechu. Innym razem sprawdzał numer tatuażu, czy to napewno nasz pies. Pozdrawiamy.

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erato']Nikusia wklej koniecznie zdjecia z nowa fryzurka:) Ja sie ciagle zastanawiam do fryzjera jestesmy w poniedzialek na 17 umowieni i nie wiem obciac czy nie... Boje sie ze 2 kg piesek jak ratlerek bedzie wygladal w krociutkiej fryzurce;)[/QUOTE]
Nie ma się co bać ;) Nie spróbujesz, to się nie przekonasz, a włoski przecież odrosną ;) Mój Master waży niewiele więcej od Twojego pieska (jego waga waha się między 2,2 a 2,4 kg i jest też malutki), a wygląda naprawdę ładnie w krótkiej fryzurce :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na początku też długo zwlekałam z ostrzyżeniem Mastera króciutko, miałam identyczne obawy jakie Ty masz teraz, jednak nie żałuję. Teraz tylko czekałam , żeby pieski obstrzyc 'na łyso', bo wyczesywanie różych śmieci rzeczywiście, tak jak mówisz, bywa uciążliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Jezu ja chce yorka !!!1 :D Zna ktos miejwiecej ceny w hodowlach :D:P??[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ceny się wahają od 1200-4000 zł. Dostałam tez maila z hodowli Pro Amare, że Camparis sprzedaje szczenięta mniej więcej za 3000 euro, z uwzględnieniem, że jest współwłasnością. Nie dziwię się, bo to jedna z najlepszych hodowli w Europie, ale z uwzględnieniem współwłasności? W każdej hodowli tak jest?[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']Za 1500 zł można już kupić rasowego yorka.[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale zależy jeszcze skąd. Jak mieliśmy kupić yorka, to dzwoniliśmy najpierw po ogłoszeniach hodowli z gazet, to ceny się wahały 1000-2000. A już w hodowlach typu Bakarat, Pro Amare, droższe.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Chcialam zaprosic do nowo otwartej galeri mojego psiaka :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4808452#post4808452[/URL][/QUOTE]
A ja chciałam zauważyć, że piszesz w kolejnym topiku identycznego posta :cool3: Masz adres galerii w podpisie i każdy, kto będzie chciał, to z pewnością tam trafi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój Loki po wizycie u fryzjera. Fryzurka lekko niestandardowa, bo niestety wczesniej zrobiły mu się potworne kołtuny z przodu tylnych łapek i wycinałam je sama, a jestem totalna sierota jesli idzie o psie fryzjerstwo, wiec miał "schody" masakryczne i pani fryzjerka musiała się nakombinować żeby to zatuszowac :evil_lol:

Przed:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4000/39jq5.jpg[/IMG][/URL]

po:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/231/3fadff29f66681a8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...