Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Z tego co widzę po saldzie, to chyba nie były wysłane jeszcze. Tak to jest, jak nie ma pełnych rozliczeń.
Wybacz Aina, ale nie masz racji, fakturę wystawia weterynarz za zabieg, a pokrywa Fundacja. Jak mogą być zwrócone, na prywatne konto?
Chyba, że AFN nie wymaga tego.[/QUOTE]

Z tego, co wiem (i mam gdzies w korespondencji z Tweety) to byly dwie opcje: jedna, ze AFN zwraca kase lekarzowi, druga, ze AFN zwraca kase osobie, ktora zalozyla za zabieg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agata-air']Dziś ściągnęłam z ulicy ciężarną sunie. Jest w lecznicy. Nie mamy na sterylkę, nie mamy na hotel ale nie mogliśmy patrzeć jak zamrza na ulicy. Bardzo prosimy o pomoc :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175448-CiAE-A-arna-roczna-sunia-na-ulicy-POMA-A[/URL][/QUOTE]
Agata, weźcie Fakturę na Fundację AFN.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Super :) Czyli się uda?[/QUOTE]
Nie ma jakoś innych chętnych, pieniądze zamrożone. Bedziemy wdzięczni za jakiś bazarek kiedyś na skarbonkę :)

[quote name='zuzia_kuzik']My rowniez mamy w schronisku mala psinke ktorej przydala by sie sterylka ...[/QUOTE]
Schroniskowe, powinny byc sterylizowane w schronisku. Taki ich obowiązek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie ma jakoś innych chętnych, pieniądze zamrożone. Bedziemy wdzięczni za jakiś bazarek kiedyś na skarbonkę :)


Schroniskowe, powinny byc sterylizowane w schronisku. Taki ich obowiązek[/QUOTE]

ja rozumieim, tylko, ze nie wszystkie schroniska na to stac.. a ja mam taka jedna suczke ,, ulubienice" , ktora jedni panstwo chcieliby zaadoptowac :) ale musi byc wysterylizowana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='agata-air']Dziś ściągnęłam z ulicy ciężarną sunie. Jest w lecznicy. Nie mamy na sterylkę, nie mamy na hotel ale nie mogliśmy patrzeć jak zamrza na ulicy. Bardzo prosimy o pomoc :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175448-CiAE-A-arna-roczna-sunia-na-ulicy-POMA-A[/URL][/QUOTE]
Czy sterylka została wykonana?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...