Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968']a jakąś malutką akcje zrobić - tylko wiem, ze zaraz larum się podniesie, bo są przeciwnicy aborcyjnej. :-([/QUOTE]
Basieńka damy radę.:)
Kto nie wpłacił na świnkę, może bezpośrednio na sunie. 13 osób po 10zł, da się zrobić :)

Tak to jest niestety czasem, jak się nie kontroluje wszystkiego:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wyglada stan konta, czekam na Tweety... Mam nadzieje, ze sie odezwie bardzo niedlugo. Bo wtedy by mozna bylo robic. Kurcze, w momencie, gdy nie mozemy czekac, to musimy to robic, ehhh.

Jesli dobrze licze to zostala nam 1 zl... mam nadzieje ze cos wplynelo... Ale nie wiem nic.

Link to comment
Share on other sites

Ja zaraz przetrząsam szafę i zrobię bazarek. Umawiajcie ją, na pewno się to spłaci, choćbym miała pęknąć ;)
Na pewno świnka już coś ma, poza tym mi się wydaje, ze stan konta był podawany podczas nieobecności Ani i coś przybyło, zaraz poszukam.

[SIZE=1]Ps. U mnie takie ceny, to norma, więc jakiś zarobek musi być ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No moze sie zbierze- ziarnko do zairnka a zbierze sie miarka ;) W kazdym razie ja cos dzis przelalalm.

Zerduszko- ja nie widzialam a chyba przegladalam oba watki dosyc dokladnie, ale moglo mi umknac bo wczoraj sie skupilam na sterylkach... Jeszcze zerkne na ten drugi watek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Lekarzowi który robił sterylkę ja płaciłam bo nie chciał się zgodzić żeby zapłacić przelewem i umawiałam się ,że jak tylko wyślę fakturę to świnka mi pieniążki zwróci , naprawdę nie robiła bym problemu gdyby to były moje pieniądzę .[/QUOTE]
Ale przecież faktura była na weterynarza, nie na Ciebie. Fundacja musi mieć na wszystko potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Anja2201, musisz po prostu pójść do tego lekarza i poprosić o zwrot pieniędzy. Nie będzie robił problemów, skoro za jeden zabiego dostał dwie zapłaty. Myślałam, że uzgodniłaś to z lekarzem na początku.

Na fakturze figurują dwie strony - lekarz i AFN, płatność przebiega między nimi.

Link to comment
Share on other sites

Zastanów się chwilę. Jakim cudem chcesz dostać zwrot z Fundacji na swoje prywatne konto? Na podstawie czego?
Umawiając się z lekarzem trzeba powiedzieć, że zakładasz za Fundację i odbierzesz sobie, kiedy Fundacja ureguluje rachunek.
Dyskusja jest bezprzedmiotowa dopóki nie zapytasz lekarza, czy dostał te pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...