Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

Soema to ja umawiam sterylke suni. Tak jak pisałyście na 180 zł będzie faktura wystawiona i przesłana, tylko proszę jakieś dane na pw.
Odnośnie zobowiązania to jest to jak najbardziej oczywiste, że osoby, które skorzystały winny wesprzeć świnkę. I tak tez ja uczynię tylko nie na ta chwilę, ale na pewno z czasem uzbieram na zwrot za sterylke i wtedy ktoś inny skorzysta.
kuna66 to nie ma przypadkiem hoteliku dla psiaków?? cos mi się przypomina sprawa chyba Luny??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rozi']No właśnie ma, dlatego dociekałam, co z tą jamniczką.

Soema, ja proponowałam 70%
.[/QUOTE]

Wiem wiem przez tę sprawę z Luną teraz nikt mi nie ufa. Ale proszę najpierw zapytajcie innych klientów hotelu zanim postawicie ocenę.
Jamniczka jest u babci, ze względu na wojowniczość, ale zalicza się do psiaka hotelowego. Ponieważ ja ją znalazłam to fundujemy jej utrzymanie i opiekę, ale musimy jej znaleźć stały dom. Ona już przeżyła bardzo dużo, a przecież nie oddam jej do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

KUna66 co było a nie jest nie pisze sie w rejestr - masz potrzebę każdy z nas to uszanuje - ja tylko tak skojarzyłam z ta sprawą. Nie każdy z natury jest zły. tY TEZ NA PEWNO. Psiak w potrzebie to psiak w potrzebie - PRZECIEZ MY TU WSZYSCY KOCHAMY PIESIUTKI:loveu::loveu: Na pewno niejedna osoba Ci pomoże, ale to pewnie w kolejce trzeba stać. No tak juz jest. Psinka śliczna/ jamniczka? napisz do Isadory ona zajmuje sie jamnikami też na pewno zechce omóc w ogłaszaniu.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']KUna66 co było a nie jest nie pisze sie w rejestr - masz potrzebę każdy z nas to uszanuje - ja tylko tak skojarzyłam z ta sprawą. Nie każdy z natury jest zły. tY TEZ NA PEWNO. Psiak w potrzebie to psiak w potrzebie - PRZECIEZ MY TU WSZYSCY KOCHAMY PIESIUTKI:loveu::loveu: Na pewno niejedna osoba Ci pomoże, ale to pewnie w kolejce trzeba stać. No tak juz jest. Psinka śliczna/ jamniczka? napisz do Isadory ona zajmuje sie jamnikami też na pewno zechce omóc w ogłaszaniu.:loveu:[/QUOTE]
dziekuję za te słowa, doceniam to że nie wszyscy mają mnie za potwora.
ale Isadora o ile się nie mylę, tez za mną nie przepada, więc niestety nie będę do niej pisać:shake:
Dowiedziałam się, że sterylka kosztuje do 180zł, oczywiście okaże się rachunkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuna66']dziekuję za te słowa, doceniam to że nie wszyscy mają mnie za potwora.
ale Isadora o ile się nie mylę, tez za mną nie przepada, więc niestety nie będę do niej pisać:shake:
Dowiedziałam się, że sterylka kosztuje do 180zł, oczywiście okaże się rachunkiem.[/QUOTE]


Nie przypominam sobie abyśmy rozmawiały. Może przypomnisz? Bo zaocznie nie mam w zwyczaju kogoś lubić lub nie. Może to w odwrotna stronę np i Ty mnie nie lubisz bo np jestem z Emira a tak niektórzy mają. Dla mnie osobiście liczy się człowiek, a nie Fundacja, kościół czy kolor skóry przypięty do danej osoby. No i jak wspomniałam NIGDY nie oceniam człowieka jak z nim nie zamieniłąm ani słowa. Proste jak budowa cepa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Nie przypominam sobie abyśmy rozmawiały. Może przypomnisz? Bo zaocznie nie mam w zwyczaju kogoś lubić lub nie. Może to w odwrotna stronę np i Ty mnie nie lubisz bo np jestem z Emira a tak niektórzy mają. Dla mnie osobiście liczy się człowiek, a nie Fundacja, kościół czy kolor skóry przypięty do danej osoby. No i jak wspomniałam NIGDY nie oceniam człowieka jak z nim nie zamieniłąm ani słowa. Proste jak budowa cepa.[/QUOTE]
Po prostu wydaje mi się, że też byłaś przeciwko mnie w sprawie Luny, a nie chcę mieć z tamtą sprawą juz nic do czynienia. Ale jeżeli się mylę przepraszam. Apropos ja nie mam nic przeciwko pomaganiu psom i Emirowi, zraziłam się tylko do niektórych osób po tym jednym niemiłym incydencie. Tyle. W tej chwili chodzi mi tylko o dobro psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuna66']Po prostu wydaje mi się, że też byłaś przeciwko mnie w sprawie Luny, a nie chcę mieć z tamtą sprawą juz nic do czynienia. Ale jeżeli się mylę przepraszam. Apropos ja nie mam nic przeciwko pomaganiu psom i Emirowi, zraziłam się tylko do niektórych osób po tym jednym niemiłym incydencie. Tyle. W tej chwili chodzi mi tylko o dobro psiaka.[/QUOTE]
[B]
Nie rozumiem jak może się "wydawać" skoro nie było mojego wpisu?[/B] [B]Skoro nie wyrazi łam swojej opinii.[/B]

Ja osobiście nie słucham co Goździkowa powiedziała i zdanie sobie wyrabiam na podstawie jedynie własnej obserwacji. [B]I jak ktoś jest przeciwko mnie to wiem dlaczego a nie wydaje mi się. [/B]Mało tego nie dziwie sie jak ktoś mnie nie lubi, nie mój problem to raz, a dwa to bardziej zdrowe i naturalne niż same ćwierkające wazeliną osoby wokoło. Rzecz w tym że trzeba sprecyzować że się lubi lub nie w nie siać flame tekstami pt "wydaje mi się". A nie opinia na zasadzie "nie lubię bo nie lubię Pelasi a Pelasia ma czarne oczy i ona ma czarne oczy więc nie lubię.

Możesz mnie lubić lub nie, ale nie rób flame stosowaniem formy [I]"wydaje mi się"[/I]. Dodam jeszcze, że ja osobiście że ja pomagam w miarę swoich możliwości psom nie oglądając się na osobę przy nim. To dla mnie nieistotne.
I to jest dla mnie jasne i naturalne, pomagam psom nie ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Chciłam zapytać kiedy zostaną mi przelane pieniążki za sterylkę Kory (400zł) , fakturę wysłałam we wtorek poleconym , więc napewno uż jest , a pieniążków nie ma , zależy mi na czasie ponieważ to 400 zł jest pożyczone i muszę je już oddac , sama nie mam z czego .

Link to comment
Share on other sites

czy jest szansa, żeby wspomóc tą sunię? Kenny zabrała ją do siebie n tymczas z meliny - [B]sunia jest w ciąży i jest już niewiele czasu[/B] :modla:

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13518826#post13518826]okolice OLKUSZA suka po cieczce - juz w DT u Kenny, szukamy sponsora sterylki - Strona 8 - Dogomania Forum[/url]

[B]koszt sterylki aborcyjnej 150 zł [/B]

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze kilka dni mnie nie bylo, a spraw kilka sie zebralo do zalatwienia.

Juz sie biore za robote.

Zerduszko: nie znam stanu salda. Tweety ma zapchana skrzynke. Co do tej sunii, to jak jeszcze byla w ciazy pytalam sie o sterylke- zero kontaktu do dzis dnia.

Malawaszka- wstepnie tak. Bo to aborcyjna? 150 zl?

Basia1968- Ty juz cielas to sunie? Czy jeszcze nie? Bo jak nie, to prosilabym o wstzymanie sie chwilowe... Najpierw bysmy aborfcyjna zrobili.

I biore sie za uzupelnianie listy zgloszen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']próbuję się skontaktować z Erką, ale na razie nie odbiera telefonu. juŻ wysterylizowana sunia. Własnie chciałam zapytać, do kogo przesłać fakturę. Bo jest gotowa.[/QUOTE]

Fakture na adres afn. A mi skan

Natomiast czy na fakturze jest NIP? Bo to jest bardzo wazne zeby byl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...