Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsza para


samojed

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaukazy']Nie ma ograniczeń wiekowych w konkurencji Najlepsza para hodowlana
A wybór to ocena subiektywna każdego sędziego.
Najlepiej ,żeby psy były jak najbardziej do siebie podobne.
Zarówno pod względem umaszczenia jak i cech anatomicznych.
No i jeszcze wazna rzecz trzeba psy nauczyć chodzić obok siebie najlepiej ,żeby były prowadzone przez jednego wystawcę.Zdecydowanie lepiej to wygląda.
Ja z kaukazami wiele musiałam się natrudzić , aby je nauczyc chodzić razem.No i muszę mieć sporo siły ,żeby te byki utrzymać.[/quote]
Czy to my widzieliśmy się w Kosicach?
Jak podobały Wam się moja para i grupa hodowlana?
A w ostatnia niedzielę w Haapsalu/Estonia, na 8 zgłoszonych par moje baski były na III miejscu. Bardzo to było miłe. I miejsce - welsh terrier, II - szkocki terrier, III - basenji.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='kaukazy']Nie ma ograniczeń wiekowych w konkurencji Najlepsza para hodowlana
A wybór to ocena subiektywna każdego sędziego.
Najlepiej ,żeby psy były jak najbardziej do siebie podobne.
Zarówno pod względem umaszczenia jak i cech anatomicznych.
No i jeszcze wazna rzecz trzeba psy nauczyć chodzić obok siebie najlepiej ,żeby były prowadzone przez jednego wystawcę.Zdecydowanie lepiej to wygląda.
Ja z kaukazami wiele musiałam się natrudzić , aby je nauczyc chodzić razem.No i muszę mieć sporo siły ,żeby te byki utrzymać.[/quote]
Czy to my widzieliśmy się w Kosicach?
Jak podobały Wam się moja para i grupa hodowlana?
A w ostatnia niedzielę w Haapsalu/Estonia, na 8 zgłoszonych par moje baski były na III miejscu. Bardzo to było miłe. I miejsce - welsh terrier, II - szkocki terrier, III - basenji.
pzdr.[/quote]
Gratuluje :beerchug: ja trzymałam kciuki 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

W Augustowie w niedzielę startowałam w parach :lol: Tradycyjnie zajęłam II m-ce,ale przegrałam z bokserami /pięknymi zwycięzcami z wystawy europejskiej w Tulln/ ,które były wystawiane przez dwie osoby,ja zaś akity swoje prowadziłam sama,kto wie,jak sie prowadzi akity,wie też ,że nie jest lekko.... :lol:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img259.imageshack.us/img259/2063/im0076876ze.jpg[/img][/URL]

nie za dużo widać,niestety,ale fota robiona z daleka i nie prze ze mnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Savannah'][quote name='donya'][quote name='flashka-g']ja jak dojade do sopotu to takze beed wystawiac jedną pare hodowlana w sobote;][/quote]


To będziemy mieli konkurencje. Daria może zacznij ćwiczyć :P[/quote]
no bym proponowała cwiczyc na waszym miejscu bo jak Flashi wejdzie na ring z parką to............ 8) i jest bis :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

To muszę Darię zagonić do ćwiczeń. Nasza para hodowlana prawie rozniosła wczoraj ZK/Warszawa. :wink: Szaleli do upadłego :P[/quote]

jeszcze nie czuje się zagionona.. :).. ale na pewno się jakoś niedługo spotkamy.. tylko chyba ringówki będzie trzeba przynieść na spacerek.. już widze załamane miny naszych psów jak się dowiedzą o tym pomyśle :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='donya'][quote name='Savannah'][quote name='donya'][quote name='flashka-g']ja jak dojade do sopotu to takze beed wystawiac jedną pare hodowlana w sobote;][/quote]


To będziemy mieli konkurencje. Daria może zacznij ćwiczyć :P[/quote]
no bym proponowała cwiczyc na waszym miejscu bo jak Flashi wejdzie na ring z parką to............ 8) i jest bis :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

To muszę Darię zagonić do ćwiczeń. Nasza para hodowlana prawie rozniosła wczoraj ZK/Warszawa. :wink: Szaleli do upadłego :P[/quote]

jeszcze nie czuje się zagionona.. :).. ale na pewno się jakoś niedługo spotkamy.. tylko chyba ringówki będzie trzeba przynieść na spacerek.. już widze załamane miny naszych psów jak się dowiedzą o tym pomyśle :p[/quote]

Już widzę jak razem pięknie biegną obok siebie w parku :wink:
No ale poćwiczyć trzeba. Sopot już niedługo :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']W Augustowie w niedzielę startowałam w parach :lol: Tradycyjnie zajęłam II m-ce,ale przegrałam z bokserami /pięknymi zwycięzcami z wystawy europejskiej w Tulln/ ,które były wystawiane przez dwie osoby,ja zaś akity swoje prowadziłam sama,kto wie,jak sie prowadzi akity,wie też ,że nie jest lekko.... :lol:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img259.imageshack.us/img259/2063/im0076876ze.jpg[/img][/URL]

nie za dużo widać,niestety,ale fota robiona z daleka i nie prze ze mnie :wink:[/quote]
Juz Ci gratulowałam, ale co mi szkodzi zrobić to jeszcze raz? Tak więc, GRATULACJE ZA II MIEJSCE W PARACH HODOWLANYCH!!!
pZDR.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...