Jump to content
Dogomania

Wyklad prof. Adama Miklosi z Uniwersytetu w Budapeszcie


Anah

Recommended Posts

W dniu 30 września 2009 (środa), w Instytucie Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w Jastrzębcu k.W-wy ([URL="http://www.ighz.edu.pl"]IGHZ[/URL]) o godz 9.00 , w sali konferencyjnej Instytutu odbędzie się wykład znanego badacza zachowania się psowatych i autora wielu cenionych publikacji na ten temat, Prof. Adama Miklosi z Uniwersytetu w Budapeszcie. Tytuł wykładu "Dogs as
models for studying social cognition: Advantages and disadvantages".
wstęp wolny, wykład tłumaczony na j.polski

Link to comment
Share on other sites

Wygląda to na jeden z wykładów w ramach tegorocznego Festiwalu Nauki.
:lol:

[url=http://www.festiwalnauki.edu.pl/]Festiwal Nauki | Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję[/url]

Puli, jesli chcesz przyjechac, to moge Cię odebrać z Wawki i zawieźć / przywieźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Wygląda to na jeden z wykładów w ramach tegorocznego Festiwalu Nauki.
:lol:

[url=http://www.festiwalnauki.edu.pl/]Festiwal Nauki | Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję[/url]
[/QUOTE]
Ale ja tam nic nie widze o wykładzie.. i festiwal jest do 27-go a wykład 30-go..

[QUOTE]Puli, jesli chcesz przyjechac, to moge Cię odebrać z Wawki i zawieźć / przywieźć.
[/QUOTE]Piekne dzieki :loveu:
Będe Cie trzymac w rezerwie bo na razie kombinuję zeby przyjechac ze znajomą.
Rzecz w tym że nie mam z kim zostawić burków i zasadnicze pytanie jest takie czy je wpuszczą na salę konferencyjną.
Podejrzewam ze dr Miklosi nie wyrzuciłby krajanek (tym bardziej ze one potrafia byc bezszelestne i niewidoczne ;)) ale nie wiem jak z cerberem przy bramie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElGreco']Wyklad , zt tego co wiem jest tylko dla czlonkow PTEoL' u a nie wszystkich.
Zanim pojedziecie , zadzwoncie i sie dowiedzcie czy was wpuszcza.[/QUOTE]

Z tego co ja wiem wykład jest dla wszystkich a PTEtol wrecz zaprasza wszystkich zainteresowanych.
Nie trzeba nawet należec do ich listy mailingowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Z tego co ja wiem wykład jest dla wszystkich a PTEtol wrecz zaprasza wszystkich zainteresowanych.
Nie trzeba nawet należec do ich listy mailingowej.[/quote]
No to super. Warto pojechac, bo w sumie wyklad czesciowo bedzie sie pokrywac z tym w Krakowie na zjezdzie PTDE. Plusem jest to ze jest bezplatny. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElGreco']Warto pojechac, bo w sumie wyklad czesciowo bedzie sie pokrywac z tym w Krakowie na zjezdzie PTDE. Plusem jest to ze jest bezplatny. ;)[/quote]
Owszem, nawet bardzo warto było pojechac :evil_lol:. Nie wiem jaki był w Krakowie. Ale ten był bardzo profesjonalny, bardzo dobry, atmosfera była bardzo miła, rozmowy kuluarowe bardzo rozwijające. Ogólnie bardzo duży plus :multi: . A że bezpłatny ? nie najwaźniejsze, ale.... jeszcze większy plus.:diabloti:
Jednej rzeczy tylko odżałowac nie mogę - nie poznałam Berek w realu. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...