Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 18.04.2010


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='konikowa']A mógłby mi ktoś podać link do spisu wystawców, bo ja chyba jestem ślepa i nie mogę go znaleźć...[/QUOTE] Proszę bardzo [URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy2010/dokumenty/niedziela.pdf"]link[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']W takim razie czekamy do wieczora. Ja takze wysłałam rezygnacje mailowo ale nadal widnieje w spisie wystawcow. Telefon w odziale caly czas zajety a na maile nikt nie odpowiada...[/QUOTE]

No nie napiszę - mają tam tzw. nerwówkę...

Ja wysłałam mejla z potwierdzeniem odbioru i tyle by mi wystarczyło, napisałam drugiego mejla (też z potwierdzeniem odbioru) z treścią pierwszego, ale tym razem ze stanowczą prośbą i odpowiedź dostałam w nerwowym tonie ;) (ale tego potwierdzenia już nie dostałam)... Z resztą, to teraz nie ważne. IMHO gdyby im się chciało odesłać te potwierdzenie dostarczenia e-maila (kosztuje to tylko kliknięcie "ok" tudzież kliknięcie na "wyślij potwierdzenie" - cała operacja trwa 1-3 sekund), to zaoszczędziliby na nerwach...

Link to comment
Share on other sites

Teraz to ja już nie wiem co myśleć o ZKWP / Częstochowa dostałam mila po powtórnym napisaniu do nich w sprawie rezygnacji z wystawy,że psy zostały wycofane a dzisiaj listonosz przynosi mi numery startowe na Wystawę Terrierów , patrze na spis wystawców oczywiscie widnije dalej . Juz mi ręce opadaja nie mam słow. Napisałam oczywiscie ponownie maila ale już raczej tonem dość stanowczym zobaczymy co z tego wyniknie.

Link to comment
Share on other sites

Strona oddziału nie należy do czytelnych ;P
Tutaj jest plan: [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy2010/sedziowanie/niedziela.pdf[/url]
A tutaj spis wystawców: [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy2010/dokumenty/niedziela.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']Mam pytanie.
Czy ktoś wie o której się wystawa zaczyna? i o której mniej więcej skończy?
No i czy ktoś wie kiedy będą maltańczyki wystawiane?[/QUOTE]

Wystawa zaczyna się o 10:00, kończy pewnie ok 18:00 w zależności jak pójdą finały.

Maltańczyki będą wystawiane na ringu numer 14

Link to comment
Share on other sites

Niestety, zimno, mokro, nieprzyjemnie, ale z parkowaniem nie było zadnego problemu. Sędziowie tez marzli, więc oceniali bardzo sprawnie, jedno kółeczko, na stół, ocena i następny. W sumie całkiem niezła wystawa - tylko ta pogoda ... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...