Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 18.04.2010


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Różyczka']Aniu zgłoszenia i opłaty są do 20.03 :-)
W ubiegłych latach termin zgłoszeń był przedłużany do 31.03, ale pamiętaj że opłata już nie, czyli wychodziło drożej.[/QUOTE]
No tak. Jest jeszcze trochę czasu na zgłoszenia. Trzeba wysępić kasę na tę wystawę bo ostatnio sporo kasy na psy idzie :diabloti:.
Mam nadzieję że organizacja będzie lepsza niż w zeszłym roku z tego co przeczytałam w wątku z ubiegłego roku :roll:.
A szykuje się znów jakiś zlot ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apoteoza']ja nie dostałam żadnego potwierdzenia więc nie wiem czy zgłoszenie jest przyjęte czy nie....[/QUOTE]
ale dzwoniłam do związku i psiura zgłoszona jest:) czyli formularze działają, ale faktycznie nie da się wpisywać nazw z myślnikami.

Link to comment
Share on other sites

:oops:ile może kosztować wstęp dla widza na tą wystawę ?? W poprzednim utworzonym przez mnie temacie ogólnym padła kwota ok 20 zł gdy nie wystawiam psa a idę popatrzyć, czy wobec cen na tej wystawie (jak mniemam z komentarzy nieco zawyżonych) mogę nadal spodziewać się takiej rozsądnej ceny "wejściówki" ??
Chciałam się po prostu przygotować finansowo, nie mieszkam w Częstochowie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...