Jump to content
Dogomania

GALERIA PRAC DOGOMANIAKÓW =)


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ariadna :modla:

dla mnie to jest fenomen ze ktos za pomoca ołowka i swojej reki potrafi wyczarowac takie rzeczy

to jest dla mnie niesamowite :D

Diana jak ja Ci cos dokoncze to Ty stracisz chetnych na nowe prace na najblizesze 10 lat czy to sie Topbie opyla to nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka'][quote]Jak skonczę rysunek to wkleje jego skan + zdjęcie z którego rysowałam [/quote]
czekamy, czekamy 8) 8)[/quote]

No prosze uderz w stół :lol: :calus:

Ariadna ta praca ze szczeniakiem w dłoni jest piękna!!!

To jeszcze cos ode mnie :lol:

Wykonanie Diana 14
Własność PaYooKa
[url]http://www.lovelydream.neostrada.pl/simple_styling/images/husky.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14'][quote name='mrowka'][quote]Jak skonczę rysunek to wkleje jego skan + zdjęcie z którego rysowałam [/quote]
czekamy, czekamy 8) 8)[/quote]

No prosze uderz w stół :lol: :calus:

Ariadna ta prawca ze szczeniakiem w dłoni jest piękna!!!

To jeszcze cos ode mnie :lol:

Wykonanie Diana 14
Własność PaYooKa
[url]http://www.lovelydream.neostrada.pl/simple_styling/images/husky.jpg[/url][/quote]


:oops: Dziekuje pieknie...


Dianka swietny rysunek "PaYook'a".
dbsst, dzieki...przydaje sie tez dobre oko...i cierpliwosc ktorej mi brak :wink:

sayma... a sprawdze! :D ..moze nawet dzis wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote]sayma... a sprawdze! ..moze nawet dzis wieczorkiem.[/quote]

:laola: suppper już się nie mogę doczekać

Dianka śliczny rysuneczek :kciuki:[/quote]

[b]sayma[/b] taki rysuneczek to kilka godzin roboty z przerwami na :drinking: lub inne "wypelniacze" podtrzymowujace istnienie...

czyli to ze zasiade dzisiaj wcale nie oznacza ze skoncze dzisiaj....
podziwiam dianke, bo ja nie umiem robic nic na zamowienie...albo inaczej..umiem ale musze bardzo tego chciec.... :roll: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ariadna pieski na zamówienie to sama przyjemność tylko niekiedy czasu brak (co odczuła mrówka bo już czeka i czeka... ;) ). Tego cocer spaniela to ok 5-6 godzin rysowałam. Wkleiłabym jeszcze jakiś szkic ze zdjęciem z którego rysowałam ale mój album nie działa dzisiaj... :roll: więc może jutro ;) Zaraz idę się modlić nad boksiem mrówki :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Diana14"]Ariadna pieski na zamówienie to sama przyjemność tylko niekiedy czasu brak [/quote].....mi [b]weny[/b]brak......
na twojej stronce jest swietny rysuneczek dzieciaka z psiakiem..az dziw ze go nie wkleilas :)
pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ariadna no bo wszystkiego na raz nie wkleję ;)
To jest piesek jednej dogomaniaczki z jej dzieckiem. Niestety słaba jakość zdjecia, ale to nie ja je robiłam. Papier jest taki jaki brałam do pozostałych prac. Miałam to zdjęcie na kompie, ale przez pewien problem z kompem straciłam wszystko co na nim było :roll: Więc muszę poprosić Aggę żeby mi znowu przysłała to wkleje fotkę i szkic :D

Link to comment
Share on other sites

eeeee...jakby ludzie w taki sposob do sprawy podchodzili....wiesz do wszystkiego potrzebny jest talent.....czyli jak nie ma talentu to co?a skad wiadomo ze go nie ma?
Michal Aniol to niby oloweczek wzial i freski z miejsca zaczal rysowac?..
Cierpliwosc , pokora, czas....one dzialaja na korzysc twojego rysunku..i checi, jak sa checi ( ale nie slomiany zapal) to jest i piekny rysunek.
wiec bierz sie do dziela...chyba ze bardziej pociaga cie inna dyscyplina :D

Link to comment
Share on other sites

juz probowalam, teraz musze zrobic na sztuke 2 prace. ma to byc zabytek mojego miasta- szkic i obraz namalowany akwarelami, hehe. to jak rusuje zalezy tez od mojej weny tworczej, jesli przyjdzie to jest git, a jesli nie przyjdzie... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Slicznie rysujecie :angel:

Dobra, wklejam raz sie zyje :lol: :roll: Ja tam ladnie nie rysuje, ale lubie.. :lol: wiec wezcie choc to pod uwage ( :evilbat: ) :lol:
:hmmmm: ciekawe czy zgadniecie co to jest wogole :evilbat:
[img]http://photos.heremy.com/mrowa/144544575153.jpg[/img]
[img]http://photos.heremy.com/mrowa/144544675153.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ariadna'][img]http://i2.photobucket.com/albums/y21/191817/skan5.jpg[/img]


wszystkie poskladane do kupy..ale sa, jakos tez kiepska bo i papier nie ten...i latka juz swoje...winny jednak cieszyc oczko :D

pozdrawiam :D[/quote]

moje oko zostalo wypieszczone :D


mrowka Ty masz taki talent i sie nie chwalisz nie ladnie nie nie nie

Link to comment
Share on other sites

O rany jakie piękne rysunki, oglądałam z zapartym tchem.
[b]mrówka[/b] jak ty mówisz że nie umiesz ale lubisz, to jesteś cygan :wink: terierek i amstaf sa prześliczne.
A nie ma ktoś narysowanego jakiegoś łysego grzywacza? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...