Jump to content
Dogomania

Problem z łapani


Terrii

Recommended Posts

Witam.
Mój Erdel ma 7 miesięcy i nie wiem co się dzieje u niego z łapami gdy siedzi lub sobie grzecznie leży nie zmęczony wypoczęty bez stresu nagle zaczynają mu się trząść łapy szczególnie przednie. Biegam od weterynarza do weterynarza i żaden nie potrafi mi pomóc. Piesek ma świetną kondycję dużo biega nie kuleje na żadną łapę. Miał robione badanie krwi i wszystko jest w jak najlepszym porządku wyniki są wręcz wyśmienite tak mówi każdy lekarz. Może ktoś się spotkał z takim przypadkiem u ERDELA. Weterynarze mówią że może to być spowodowanie wiekiem wzrostu i rozwojem mięśni lub nie wiedzą co może się dziać. Ostatnio kolejny nowy lekarz mówi żeby zrobić mu badania neurologiczne? Nie wiem czy mają sens takie badania?
Proszę o pomoc?
Dziękuję Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Moje psy czasem po prostu postawią koślawo łapkę i wtedy im tak drżą, to tak jak człowiekowi, w pewnych pozycjach może drżeć obciążona ręka, lub noga.

Badań zrobić nie zaszkodzi pewnie, ale skoro jest chętny do zabawy ruchliwy i nic go nie boli to szkoda męczyć psa badaniami jeśli nic się nie dzieje poważnego.

Ja nie jestem weterynarzem, ale z własnych obserwacji była bym skłonna do teorii z jego młodzieńczym wiekiem, wzrostem i rozwojem mięśni ;)

Dodam jeszcze, że czasem kiedy moje psy lub kot śpią, to drżą im łapki albo np, fafle. Kiedy im się coś śni a czasem po prostu kiedy odpoczywają, taki impuls :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...