Jump to content
Dogomania

Hodowla - katowice i okolice?????


dagos1

Recommended Posts

Mam pytanie o hodowle w Katowicach, znalazłam 2 znane. tzn.
1. Z Kociego Dworu
2. Contenders Kennel
Którą z nich polecacie????????

Oprócz tego znalazłam w internecie hodowlę z Siemianowic Śląskich - Princess of Silesia oraz z Katowic hodowlę TAKOR, czy ktoś słyszał o tych hodowlach????;)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam jeszcze taką hodowlę [SIZE=1][COLOR=#000080][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008080][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#000080][FONT=Arial][B]QUELLE BONNE SURPRISE[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE] z tym, że adres hodowcy inny i nazwisko, ale numer kontaktowy taki sam, jak "Z kociego dworu".
Ktoś wie, czy to jedna hodowla??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagos1']Mam pytanie o hodowle w Katowicach, znalazłam 2 znane. tzn.
1. Z Kociego Dworu
2. Contenders Kennel
Którą z nich polecacie????????

Oprócz tego znalazłam w internecie hodowlę z Siemianowic Śląskich - Princess of Silesia oraz z Katowic hodowlę TAKOR, czy ktoś słyszał o tych hodowlach????;)[/quote]
Ja mam moją Ineczke z hodowli Z Kociego Dworu, pani Jagna hoduje też koty więc może być to ta sama hodowla.
Inusia trafiła do mnie zadbana, jak potrzebowałąm rady mogłam się zwrócić zawsze do pani Jagny i poprosić o pomoc ,kontakt mam z nią cały czas:lol:.
Mam też pieska Cessi Magiczny Świat był odkupiony ,jednak hodowla znajduje się pod Katowicami -bliziutko, również mam kontakt z hodowczynią mimo że nie kupowałąm od niej bezpośrednio pieska:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź, o Kocim Dworze czytałam już na forum. W tej chwili mają pieski, z tym, że chciałam suczkę do kochania, a nie wystawową. Contenders też ma miot, z tym, że cena ta sama.
Nie ukrywam, że wolałabym z mniejszej, ale sprawdzonej hodowli (wiadomo cena).
Albo po prostu poczekam do przyszłego roku.:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie polecam hodowli Contenders mam suczkę z tej właśnie hodowli która miała być suczką wystawowa niestety nie jest , dopóki jeszcze było wszystko w porządku kontakt z hodowcą był dobry jednak po ujawnieniu wady , kontakt się urwał i to nie z mojej strony tylko ze strony hodowcy zaznaczam ze nie miałam do nich żadnych roższczen , teraz mijamy się na wystawie jakbyśmy się nigdy nie znali.
Ale jest to moje doswiadczenie z tą hodiwla być moze w innych sytuacjach jest inaczej . Tak jak napisała Tigrunia owszem wygrywaja na wystawach ale tylko jej 3 psy które sa w hodowli , a te które ida do sprzedania jakoś żadko można spotkać na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Ja osobiście nie polecam hodowli Contenders mam suczkę z tej właśnie hodowli która miała być suczką wystawowa niestety nie jest , dopóki jeszcze było wszystko w porządku kontakt z hodowcą był dobry jednak po ujawnieniu wady , kontakt się urwał i to nie z mojej strony tylko ze strony hodowcy zaznaczam ze nie miałam do nich żadnych roższczen , teraz mijamy się na wystawie jakbyśmy się nigdy nie znali.
Ale jest to moje doswiadczenie z tą hodiwla być moze w innych sytuacjach jest inaczej . Tak jak napisała Tigrunia owszem wygrywaja na wystawach ale tylko jej 3 psy które sa w hodowli , a te które ida do sprzedania jakoś żadko można spotkać na ringu.[/quote]
Dziwi mnie taka postawa hodowców a o wielu podobnych przypadkach słyszałam .. Na szczęście mnie nic takiego nie spotkało ale kurcze no na pewno bym tak sprawy nie zostawiła :shake: (jeśli chodziło by o szczeniaka z mojej hodowli)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Dziwi mnie taka postawa hodowców a o wielu podobnych przypadkach słyszałam .. Na szczęście mnie nic takiego nie spotkało ale kurcze no na pewno bym tak sprawy nie zostawiła :shake: (jeśli chodziło by o szczeniaka z mojej hodowli)[/quote]
Masz racje tigrunia nie jest to normalne,przecież to zrozumiałe że u pieska może wyjść jakaś wada i nie jest to wina hodowcy. Dlatego się dziwię że nie zwracają uwagi na swojego szczeniaka i traktują jakby się go wyparli bo jest wadliwy, a przecież to już nie jest z kożyścią dla hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gaba 14. Przykro nam że takie jest Twoje zdanie na nasz temat, a co do naszych kontaktów to same zastanawiałyśmy się dlaczego tak się stało...
Myślałyśmy że masz do nas żal i nie chcesz utrzymywać z nami kontaktu. Z większością właścicielami naszych szczeniaczków mamy dobry kontakt i będzie nam miło jeżeli zechcesz odnowić znajomość.
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tutaj, w Katowicach lub w okolicy mamy taką jedną hodowczynię skupującą szczeniaki bez rodowodu a następnie odsprzedającą je dalej, już jako szczeniaki po swoich rodowodowych sukach. Podkłada obce szczeniaki bez rodowodu jako rodowodowe. Czy wiecie może o jaką hodowlę chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='zaria']Tutaj, w Katowicach lub w okolicy mamy taką jedną hodowczynię skupującą szczeniaki bez rodowodu a następnie odsprzedającą je dalej, już jako szczeniaki po swoich rodowodowych sukach. Podkłada obce szczeniaki bez rodowodu jako rodowodowe. Czy wiecie może o jaką hodowlę chodzi.[/QUOTE]

temat stary ale hodowla nadal istnieje,nie polecam contenders za nic w świecie !!! koleżanka ma 2 psy od nich,właścicielka dość niemiła gdy okazuje się że są jakieś problemy...i słyszałam,że "suki dające wadliwe mioty są sprzedawane jako super 'sztuki' " cytuję tylko słowa jakie usłyszałam

Link to comment
Share on other sites

Witam, bardzo proszę o zwracanie uwagi kto jest właścicielem hodowli Contenders, ponieważ jest osoba która się pod nas podszywa i sprzedaje szczenięta z rodowodem (najprawdopodobniej któregoś ze stowarzyszeń) jak i bez rodowodu.
A co do stwierdzenia "suki dające wadliwe mioty są sprzedawane jako super 'sztuki' " chciałam tylko powiedzieć ze WSZYSTKIE nasze psy są z nami od pierwszego do ostatniego dnia i nie pozbywamy się żadnego naszego psa!
Jeżeli ktoś nie wieży to zapraszam do naszego domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...