Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaricia']16 na petli nowodwory niedziela, do zobaczenia:p[/quote]

dopiero dzis mialam czas to zajrzec ;)
my mozemy sie spotkac jutro albo w niedziele rano ;) wiec moze w parku bródnowskim ? albo na polach ?
odnośnie Brasa, to Duffel generalnie akceptuje wszystkie samce, wiec nie sadze, zeby sie z tego wywiazala jakas awantura. ale 2 psy chyba ciezko bedzie Ci kontrolowac ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, przepraszam ale dopiero dzisiaj weszłam na watek.
Ja bardzo chetnie sie spotkam, bo młodej przydało by sie pogłebic kontakty miedzy psie.
MY:

1.Ja blondynka wiek 20 lat : o zabawki sie nie bije, ewentualnie zmienie piaskownice, nie gryze i nie zalize na smierc, ogólnie "normalny"(?) przedstawiciel rasy ludzkiem ;)

2.suka mix BC (chciałąbym ;)) masc czarna, wiek: 6 lat niekonfliktowa chociaz nie lubi nachalnych psów.Potrafi pokazac zabki, ale tylko po to zeby postraszyc.

3. suka (alaskan malamute) masc biała wiek: 7 mc-y, głupia jeszcze i sama nie wie co chce, zaczyna dominowac, ale nie zdazyła sie jeszcze bójka :diabloti: ogólnie zachowanie normalne jak dla dorastajacego szczeniaka :evil_lol:

Mieszkam na ochocie, blisko pola mokotowskie i tereny przy dw.zachodnim :razz:

Link to comment
Share on other sites

My dzis chyba bedziemy w Skaryszaku kolo 16/17. Wybiera sie moze ktos???Kontaktujemy sie, [SIZE=1]jakkolwiek to powaznie i niesympatycznei brzmi[/SIZE], tylko z psami ulozonymi, odwolalnymi, nie nachalnymi. Ja najbardziej lubie spotykac sie z kims w jakims celu i tutaj tez cel mam. To jak? Jest w ogole ktos taki???:razz:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Witam, przepraszam ale dopiero dzisiaj weszłam na watek.
Ja bardzo chetnie sie spotkam, bo młodej przydało by sie pogłebic kontakty miedzy psie.
MY:

1.Ja blondynka wiek 20 lat : o zabawki sie nie bije, ewentualnie zmienie piaskownice, nie gryze i nie zalize na smierc, ogólnie "normalny"(?) przedstawiciel rasy ludzkiem ;)

2.suka mix BC (chciałąbym ;)) masc czarna, wiek: 6 lat niekonfliktowa chociaz nie lubi nachalnych psów.Potrafi pokazac zabki, ale tylko po to zeby postraszyc.

3. suka (alaskan malamute) masc biała wiek: 7 mc-y, głupia jeszcze i sama nie wie co chce, zaczyna dominowac, ale nie zdazyła sie jeszcze bójka :diabloti: ogólnie zachowanie normalne jak dla dorastajacego szczeniaka :evil_lol:

Mieszkam na ochocie, blisko pola mokotowskie i tereny przy dw.zachodnim :razz:[/QUOTE]

To my jesteśmy chętni! Mieszkamy na Ochocie, co dzień chodzimy na spacery na Pola Mokotowskie, ale jeśli masz jakieś fajne tereny przy dworcu zachodnim, to też się chętnie wybierzemy.
... tylko za kilka dni najwcześniej, bo obecnie sobie choruję i zrzuciłam obowiązek chodzenia z psem na spacery na TŻ. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']My dzis chyba bedziemy w Skaryszaku kolo 16/17. Wybiera sie moze ktos???Kontaktujemy sie, [SIZE=1]jakkolwiek to powaznie i niesympatycznei brzmi[/SIZE], tylko z psami ulozonymi, odwolalnymi, nie nachalnymi. Ja najbardziej lubie spotykac sie z kims w jakims celu i tutaj tez cel mam. To jak? Jest w ogole ktos taki???:razz:;)[/QUOTE]

To my spełniamy wymagania. ;) Jednak tak jak pisałam - muszę najpierw wyzdrowieć, ale już teraz zgłaszam chęć. :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, Ewa dzis juz nie dam rady, a szkoda, gdzybym wczoraj wlazła na dogo pewnie bym się ogarnęła tak, żeby się spotkać, nastepnym razem-obiecuję od dziś codziennie przeglądać wątek spacerkowy. w tygodniu w sumie możnaby się spotkać po robocie ok 19 w parku bródnowskim -co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']Kurcze, Ewa dzis juz nie dam rady, a szkoda, gdzybym wczoraj wlazła na dogo pewnie bym się ogarnęła tak, żeby się spotkać, nastepnym razem-obiecuję od dziś codziennie przeglądać wątek spacerkowy. w tygodniu w sumie możnaby się spotkać po robocie ok 19 w parku bródnowskim -co ty na to?[/quote]

ja w tygodniu to niestety nie bardzo, mam strasznie duzo nauki i ciezko mi sie wyrobic :(
zreszta nie lubie łazić jak jest ciemno, wieczorem wychodzę zawsze z psem i tatą lub bratem na naszą uliczkę lub pobliskie oświetlone łąki.

Link to comment
Share on other sites

Ewa, to jak będe miała wolny weekend to dam znać i może uda nam się spotkać, a na te łąki jeżeli sa oświetlone to może wpadnę wieczorkiem któregos dnia w tygodniu-możesz napisac jakoś tak bardziej szczegółowo gdzie te łąki się znajdują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']Ewa, to jak będe miała wolny weekend to dam znać i może uda nam się spotkać, a na te łąki jeżeli sa oświetlone to może wpadnę wieczorkiem któregos dnia w tygodniu-możesz napisac jakoś tak bardziej szczegółowo gdzie te łąki się znajdują[/quote]

Te łąki są obok Castoramy i Ch Targówek, jakoś specjalnie oświetlone nie są-tylko światło od sklepów i ulicy na nie trochę pada.
Tylko że one są dość blisko ulicy-dla nas to żaden problem, ale Ty pewnie będziesz się bała Wantę spuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita'][B]Bonsai, [/B]z Wami to ja juz dawno chcialam sie spotkac. Tez mi sie wydaje, ze oboje jestescie idealni ;) Obawiam sie, ze w przyszlym tygodniu, to tylko w weekedn jak cos...a potem bede miala od groma kucia:roll:...ale dla psiny czas znajde:loveu:[/QUOTE]

No właśnie jakos nam od roku nie wychodzi... ;) A na spacer z psem zawsze musi się znaleźć czas!
Ja na uczelni mam względny luz, zajęcia tylko w czwartek i piątek, więc w zasadzie jestem dyspozycyjna. W soboty jadę do azylu, niedziele przeznaczam na jakiś "większy wypad z psem". Pon, wt i środy nawet dyspozycyjne, tak że mogę podjechać w zasadzie tak, aby Tobie pasowało - jednak z chęcią omijając tłumy w środkach komunikacji miejskiej, bo niestety autka tutaj swojego nie mam. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...