Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Tak to już jest, że psiaki mają małe strupki po zabawie. Buba jest łagodna i nie trzeba się obawiać, że coś zrobi złego. Przedtem zawsze tarmosiła Lenę - śmialiśmy się, że zazdrości Lenie ukończonego PT - bo Lena ma blaszkę na obroży o zdaniu egzaminu i Buba jej kiedyś odgryzła ją.

Dzisiaj Irydek już trochę ożył i harcował z Lenką. Humorek mu dopisuje. Myślę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kazik wie, Marcin też wie, ale o tym to juz pewnie sama wiesz, wiec wszyscy wiedza, ale nikt nie wie kiedy i o ktorej wobec tego proponuje niedziele o 14-tej.

ja niestety jak wyjdę stąd to nie mam dostępu do maila wobec tego jakby cos nie pasowalo to dajcie mi znać na tel. ja pewnie w sam. bede miał jakies miejsce ale nie wiem ile, wiec trudno mi cos powiedzieć.

Kazik nie wie jak będzie z wodą w niedziele bo jak za mokro to sie nie pisała na spotkanie, ale mam nadzieję że będzie spoko pogoda mrozik lub tez wiosenka ze slonkiem.

Moje bydle teskni za psami, wczoraj z desperazji z Drako o 9 wieczorej sie umówila na żeraniu:wink: i bylo milo tyle tylko że tam włazy od kanalizacji poznikały i w pewnych miejscach jest niebezpiecznie.

Wobec tego mam nadzieje że sie w niedzielke spotkamy o 14-tej na polach.

Gosieńka09 mam nadzije że Twojego psa równiez zobacze.

To narka

PP

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie się odbyło mimo przelotnego opadu deszczu, a i frekwencja była nie najgorsza. Chociaż na początku zastał nas deszcz po kilku minytach wyszło miłe słoneczk, wszystko będzie można obejrzeć na fotkach juz jutro :D .

Zapraszamy za tydzień o tej samej porze tj. o 14

Link to comment
Share on other sites

Oj Crazy jak my Wam zazdrościmy tych spotkań.

Leia najpierw miała cieczkę (3 tygodnie wyjęte z życiorysu), a od zeszłego tygodnia po kolei wszstkie znajome pieski od nas z osiedla (w tym Leia i Axel) złapały jakiegoś wstrętnego wirusa, który spowodował wymioty i biegunkę. Na szczęście pomału psy stają na nogi, ale pojawimy się dopiero na polach jak będziemy miały 100% pewność, że są już zdrowe.

Pozdrawiamy wszystkich

Beata, Leia i Max (królik baranek)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej Dogo- maniaczki i -maniacy !! :D

A może spotkalibyśmy się wraz ze swoimi pieseczkami na jakimś dużym wybiegu . Dzieci (takie ludzkie,te co chodzą na dwóch nóżkach) też można by przywieźć + kanapki + herbatkę ...

My mieszkamy koło Parku na Szczęsliwicach ,ale możemy ewentualnie gdzieś dojechać.

Póki nie ruszył na całego "sezon wystawowy" - są jeszcze dwa weekendy

przed nami ....

Np. w sobotę 06-03 lub niedzielę 07-03 ..

Co wy na to ? :beerchug:

Pozdrówka

Wojtecki

Link to comment
Share on other sites

PATI -

- masz rację,że temat kwalifikuje się do przeniesienia w bardziej

właściwe dla niego miejsce tzn.,Spotkania,.

Ale mam nadzieję,że wybaczysz to mnie - początkującemu ...

A na nastepne spotkanie już zapraszam !

Dorota -

- jak najbardziej mile są widziane pieski także z innych grup !

Myślę,że można będzie spotkać się na Polach Mokotowskich.

Proponuję jednak jeszcze poczekać - a może zgłosi się więcej chętnych i wtedy "przyklepiemy" miejsce ,dzień i godzinę ; o`k ?

pozdrawiam

:P

Wojtecki

Link to comment
Share on other sites

hmm ja sama bym sie z checia wybrala ,tylko niestety nie jestem pewna czy z pieskiem ale chetnie bym dotrzymala towarystwa zawsze cos :-)

Zapraszam wszystkich chętnych !

A jakby co ,to będziesz się mogła usprawiedliwić np. w ten sposób :

- "... z tego pospiechu to psa zapomniałam ... :oops: "

pozdrawiam 8)

Wojtecki

Link to comment
Share on other sites

Crazy zauważyłam że Emi nauczyła się zachowywać w trakcie zabawy tak jak Drako tzn podgryza psiaki po uszach :lol:

Mysle że przeszedł jej strach przed zabawą bo teraz szaleje z psami strasznie aż każdy ma jej dość, więc przy następnym spotkaniu nie tylko Emi będzie miała mokre ucha :lol:

Napiszcie kto się wybiera w niedziele na Pola ??

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu postarama się być już na 100%.

Jejku juz nie moge si doczekać spotkania.

A spotykany sie na polance niedaleko stawu, zaraz za pialnią " Piwska " :wink: , łatwo nasz rozpoznać - zwarta grupa ludzi a na około rozbrykane psiaki. :D

Gosia nie wiesz przypadkiem czy Pampin będzie?

Tak wię dozobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...