Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Można można :D Ja teraz nie mam za bardzo czasu ale jeszcze do niedawna uwielbiałam spacery z psiakami po lasku kabackim i okolicznych łąkach (ale od strony ul.Belgradzkiej). Jest tam cicho, spokojnie i czysto! Nie ma porozbijanych butelek tak jak w innych częściach lasku więc zwierzak się nie pokaleczy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diana14']ja mieszkałam jeszcze do niedawna na Ursynowie, a dokładniej na Natolinie. Żałuję, że musiałam się przeprowadzić bo to cudowne miejsce.
Ale z drugiej strony teraz mam kilka kroków do Pól Mokotowskich ;)[/quote]

a gdzie dokladniej mieszkalas?:eviltong:bo ja mieszkam na natolinie:eviltong:
chodzimy do lasu kabackiego ale tylko z towarzystwem, a nie zawsze mamy z kim;)
i chodzimy na pola ale te od strony ul. Kazury przy duzej gorce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']a gdzie dokladniej mieszkalas?:eviltong:bo ja mieszkam na natolinie:eviltong:
chodzimy do lasu kabackiego ale tylko z towarzystwem, a nie zawsze mamy z kim;)
i chodzimy na pola ale te od strony ul. Kazury przy duzej gorce[/quote]


Ja też na Natolinie mieszkałam tylko, że wtedy nie miałam internetu :-( Może mnie widziałas kiedyś z dwoma rudymi kolakami :cool3:) Mieszkałam na Lokajskiego, bliziutko kościoła na Przy Bażantarni.
A co do górki to też taką zawsze po drodze "zaliczałam" z psami i myslę, że chodzi o tą sama bo innej tam nie widziałam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Szkółkę mam od października, więc choćby w poniedziałek.
Pozdrów p. Zych od Pauliny i powiedz, że polski na 70% zdałam ;)[/quote]

A mi z naszego (bylego) gim. brakuje pani Kubiak...

silna reprezentacja wlochowiakow, jak widze. ja sie pisze na spacery, ale z suniami oraz pieskami wagi piorkowej. jak na razie moj kundel zaprzyjaznil sie tylko z jednym duzym samcem wiec moze lepiej nie ryzykowac jatki w parku.
spacery: piatkowe, weekendowe, poniedzialkowe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']A mi z naszego (bylego) gim. brakuje pani Kubiak...

silna reprezentacja wlochowiakow, jak widze. ja sie pisze na spacery, ale z suniami oraz pieskami wagi piorkowej. jak na razie moj kundel zaprzyjaznil sie tylko z jednym duzym samcem wiec moze lepiej nie ryzykowac jatki w parku.
spacery: piatkowe, weekendowe, poniedzialkowe![/quote]

Ja to Ursus ;) Moje szczęście waży aż 8.5 (się odchudza...) Jako, że egzaminy się zaczęły, więc czasu aż tak nie mam. Co powiesz na piątek za dwa tygodnie (tj.25.01)?

Link to comment
Share on other sites

Jesli masz psa ktory niezawodnie wraca na zawolanie to polecam np las kabacki albo bemowski. oczywiscie nie w weekendowe popoludnia, wtedy matek z dziecmi jest mnostwo. ale gdyby udalo ci sie znalezc troche czasu w tygodniu to nie bedziesz zalowala. sciezki, gorki, rowki, polanki itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']Jesli masz psa ktory niezawodnie wraca na zawolanie to polecam np las kabacki albo bemowski. oczywiscie nie w weekendowe popoludnia, wtedy matek z dziecmi jest mnostwo. ale gdyby udalo ci sie znalezc troche czasu w tygodniu to nie bedziesz zalowala. sciezki, gorki, rowki, polanki itd.[/quote]

tak, las kabacki juz znamy, korzystamy :) a moze ktos sie chce przy lesie kabackim z nami umowic? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

jesli bede sie tam wybierac (mam dosc daleko i trzebaby zorganizowac przejazd) to dam ci znac, tylko powiedz, masz psa czy sunie- i jakiej jest wielkosci oraz usposobienia?
teraz kiedy nie ma tam ludzi, spacer po kabackim mozna polaczyc z bieganiem po powsinie.

Link to comment
Share on other sites

mam 2 sunie male, ale wzielabym jedna, bo jedna niebardzo przychodzi jak sie ja spusci. a ta co by byla to jest wielkosci jak sznaucer miniaturka, moze troche wieksza, bardzo lubi wszystkie psy, przed wiekszymi sie poddaje od razu, bawi sie chyba z kazdym, choc jak druga na kogos zaszczeka, to i ta sie robi zla, ale sadze, ze jak bedzie sama to nie bedzie tego problemu :)
fajnie, to napisz kiedy bys ewentualnie mogla byc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...