Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA'][quote name='Olcia'] Pika ja chętnie wieczorkiem na spacerek , ale na pola juz pewnie nie będzie mi się chciało jechać [b]może gdzieś bliżej mojej okolicy[/b] :D ???[/quote]

a moze mojej ? :evilbat:[/quote]

no to zaraz zrobimy licytację :D a w której dzielnicy mieszkasz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Olcia'] no to zaraz zrobimy licytację :D a w której dzielnicy mieszkasz??[/quote]
Bielany - zielone Bielany :D[/quote]

no to przecie rzut beretem ja na Bródnie, Pika to może do lsku bielańskiego się przespacerujemy??

Link to comment
Share on other sites

Ara nie mogę do Ciebie wysłać priva - pisze mi, że taki użytkownik nie istnieje :o (oczywiscie pisze dobrą nazwe - tylko teraz skrotow używam)

Ja moge na spacerek w środę lub czwartek przez cały dzień :D
We wtorek nie moge bo zawoże boksie. :wink:

Asher a Ty się ucz! Bo będziesz miała popraweczki :evilbat: chyba ze juz zaliczasz popraweczki, bo z Tobą to wszystko możliwe! Kobieto kiedy Ty skończysz tą edukacje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'] Pika to może do lsku bielańskiego się przespacerujemy??[/quote]
:o Po nocy? :o

Ja do lasku mam kawałek :wink: Ja te Bielany bliżej Bemowa :wink:


[quote name='doddy']Ara nie mogę do Ciebie wysłać priva - pisze mi, że taki użytkownik nie istnieje :o [/quote]
Doddy Ara ma w nicku taki łacznik [b]&[/b] i to on sprawia problemy w wysyłaniu priva doi osób które takowy posiadają
Najlepsze co możesz zrobić to wpisac jej nicka ręcznie, albo wcisnąć "podgląd postu" i zobaczyć jak wygląda jej nick (a pewnie zobaczysz jakieś dziwne znaki w miejsce tego nieszczęsnego "&") i wtedy popraw to ręcznie

Link to comment
Share on other sites

Na razie przez najbliższe dwa tygodnie doopa ze spacerków :evil: :cry:

[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=902803#902803]Info tutaj, bo nie chce mi się dwa razy pisac tego samego i jestem wkurzona[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bo ja nie wiem gdzie sie umawiamy kiedy i ktorej...........dajcie mi znac bo mi dogo.nie chciala sie zaladowac a pozatym ja jutro pracuje a weekend mam wolny
moze sie umowimy na wieczor dzisiaj na 19:00
ja odczytam wiadomosc o godzinie 18:30
wiec czekam na info

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...