Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze nie wiem czy będę mogła :( Jak coś, to na mnie nieczekajcie albo się pojawię albo nie... Niestety podróż autobusem tojest ok. godziny razem, a mam umówionych ludzi do oglądania pozostałychsunieczek... A poza tym nie mogę niuniek na długo zostawić.
Ale zobaczymy - postaram się coś wykombinować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aasiaa']Ja potwierdzam :)
od wczoraj tlumacze Sarce ze ma sie porzadnie zachowywac i wstydu nie przyniesc[/quote]

Nie przejmuj się.Mój białas w ogóle nie umie się zachować:diabloti: Jak był szczeniakiem ro był grzeczniejszy.Teraz wyraźnie wiek młodzieńczy uderza mu do głowy:evil_lol: Mam nadzieje ,ze rozumek szybko mu odrosnie.

Link to comment
Share on other sites

Spacer się odbył:diabloti: Mój Niuniasty poprawił sobie urode kąpiela błotna w przydrożnym rowie.Na Sarze i Jaszce błota nie widać co uważam za niesprawiedliwe:evil_lol: Niuniek mimo namaczania ,prania i wycierania ciągle jest szary.Czym go doprać?:lol:

[IMG]http://images24.fotosik.pl/32/dff0627e5fb9be47med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Na Sarze i na mnie ;) bloto bylo widac. Postaram sie wieczorem wkleic fotke na dowod tego. Rowniez nie moge jej "doprac". Tzn czysta juz jest ale nadal smierdzi bagnem :) jest juz po dwoch kapielach. Dzis podejscie numer 3.
Ale liczy sie dobra zabawa i nowe znajomosci!!!!

Link to comment
Share on other sites

To fakt.Ty wyglądałas na brudniejszą od Sary:evil_lol:.Potwierdzam ,że zapach szuwarowo-bagienny Niuniesław roznosi do dziś:lol: Szarość zaczyna powoli sie wykruszać:lol: Ale samoyedy maja tę przewagę nad resztą świata ,że takie jakieś samoczyszczące są:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ale liczy sie dobra zabawa i nowe znajomosci!!!![/quote]
I to przede wszystkim! A błoto jest dowodem fantastycznie spędzonego czasu!:loveu:
Niuniek doznał smaku błota - stał się Prawdziwym Facetem! Gratulacje! :evil_lol:
Z zapachem to nam wszystkim nie będzie aż tak łatwo... nawet kupiłam nowy szampon - jeśli "błociastość" zapachowa po nim zejdzie - wtedy zacznę reklamować!;)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wspólny spacer!
Alesja

Link to comment
Share on other sites

Aasiaa...
Odkryłam nową ,bezludną trasę wsród zagonów ziemniaków i marchewki. U mnie na wsi:evil_lol: Woda do kąpiułki czysta jakby co.Żadnych rowów :multi: .Drugą zastępczą trasę mam bliżej Ciebie,bo koło Powsinka.Obie nie męczące ,więc Sara się nie przeforsuje.Jakby co to zapraszam do spacerku.Jeśli ktos chciałby sie dołączyć to też zapraszam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Aasiaa...
Odkryłam nową ,bezludną trasę wsród zagonów ziemniaków i marchewki. U mnie na wsi:evil_lol: Woda do kąpiułki czysta jakby co.Żadnych rowów :multi: .Drugą zastępczą trasę mam bliżej Ciebie,bo koło Powsinka.Obie nie męczące ,więc Sara się nie przeforsuje.Jakby co to zapraszam do spacerku.Jeśli ktos chciałby sie dołączyć to też zapraszam:lol:[/quote]

Bardzo proszę gdzie to dokładnie , jak dojechać (samochodem)
Pozdrawiam, Goska

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Młoda suczka owczarka szetlandzkiego (38 cm wzrostu, 8 kg) chętnie spotka się z pieskiem o podobnych wymiarach (dużych, masywnych i niedelikatnych w zabawie nie lubimy :mad:) w Parku Szczęśliwickim (lub gdzieś w okolicy). Mój pies jest baaardzo szybki, zwrotny, niekonfliktowy. Właścicielka ma lat 15. :cool3: Kto chętny?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nam sobota wypada. Mamy w planach agility i wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. A niedziela?

Puchu, jeśli mieszkasz w Ursusie, to niedaleko mnie (Włochy). Gdzie chodzisz na codzienne spacery z psem? Ja prawie codziennie jestem w Parku Kombatantów i nad Stawem Kozierożca. Może umówimy się np. w tygodniu, w miejscu dla nas obydwu dość bliskim (bez potrzeby transportu autobusem). :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...