Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Ewa&Duffel']Albo by zignorował, albo też trochę poszczekał pewnie ;) albo nawet się włączył do zabawy, czasem mu się zdarza :D[/QUOTE]

to po sesji bym się z Wami spotkała na próbę, potrzebujemy socjalizacji innej niż tylko mijanie psów bez szczekania :evil_lol: chciałabym, żeby z jakimś psem trochę pobiegał, nie muszą się bawić, chodzi mi o wspólne spędzenie czasu

Ola, wybierz się do Łukowa :cool3: ale proponuję spacer z Etną, nie z małym. chyba że Chico jest bardzo zrównoważony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']Ola, wybierz się do Łukowa :cool3: ale proponuję spacer z Etną, nie z małym. chyba że Chico jest bardzo zrównoważony :evil_lol:[/QUOTE]
Hmm zagadam do mamy kiedy się do Łukowa wybierają (średnio raz na tydzień tam jeżdżą :P) i wtedy może by mi się udało z nimi zabrać :P
Hahhaa, Chicowi do zrównoważonego duuuużo brakuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Hmm zagadam do mamy kiedy się do Łukowa wybierają (średnio raz na tydzień tam jeżdżą :P) i wtedy może by mi się udało z nimi zabrać :P
Hahhaa, Chicowi do zrównoważonego duuuużo brakuje :evil_lol:[/QUOTE]

noo to lepiej z Etną, ona nie zjada piesków i nie drze mordy i w ogóle jest miła :lol: to daj znać jak coś :)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś może zna miejsce w Wa-wie , ew poza ale raczej w okolicach Łomianek, gdzie można wykąpać psa i nie będzie chmary psów albo syfiastej wody ? ;) Scoob kocha wodę i w wakacje chciałam go wypływać, ale ze znanych mi miejsc: Wisła - syf i wiry , PM - mnóstwo psów , Forty Bema - ostatnio strasznie brudna woda :roll: wszędzie coś jest nie tak xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']A Jezioro Pawłowskie?
Gdzieś na mapie znalezione ;P
[URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Pawłowskie[/URL][/QUOTE]
dzięki :lol: ale nie mogłam go nigdzie znaleźć na zumi :roll: nie wiem czemu...
byliśmy dzisiaj nad Zegrzem, miałam nadzieje, że nie będzie dużo ludzi, ale nawet w miejscach gdzie powinno być pusto, było ich sporo :roll: a niestety średnio przyjaźnie patrzą na kąpiące się psy..

Link to comment
Share on other sites

Polecam jezioro Czarne w Markach :) oraz rzekę Świder w Otwocku. Ewentualnie jeziorko Czerniakowskie, tylko nie od strony plaży oczywiście. My bywamy tez dosc często na Kępie Potockiej, tam jest w miarę czysta woda. A zupełne pustki sa w okolicach jeziora na Żeraniu, ale tam to raczej sama nie trafisz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...