Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marcelllll']MartaJ, ja chętnie pospaceruję z Tobą, mój pies ma prawie rok i kocha wszystkie futrzaki :) Często bywamy w parku Szymańskiego[/QUOTE]

wiec nie ma problemu ;) kiedy bedziesz w parku szymanskiego ;)?

Link to comment
Share on other sites

Witam! Mam pytanie do osob z Warszawy, okolice Służewia/Ursynow/Mokotow. Mianowicie planuje przeprowadzic sie w okolice ul. Rzymowskiego przy samym Torze Wyscigow Konnych i dzisiaj przedreptalam najblizsza okolice ale nie znalazlam zadnego miejsca, chociazby wiekszego parku na spacery z psami? Czy ktos chadza moze i zna cos w okolicy? Oczywiscie jest wielki teren wyscigow, ale wszedzie tabliczki zakazu wchodzenia z psem. Bardzo prosze o pomoc, bo szczeze mowiac przeprowadzam sie z zielonego centrum Ursynowa gdzie pod nosem mialam duza zielona gorke i bylam troszke zawiedziona brakiem zieleni w nowej okolicy :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Witam! Mam pytanie do osob z Warszawy, okolice Służewia/Ursynow/Mokotow. Mianowicie planuje przeprowadzic sie w okolice ul. Rzymowskiego przy samym Torze Wyscigow Konnych i dzisiaj przedreptalam najblizsza okolice ale nie znalazlam zadnego miejsca, chociazby wiekszego parku na spacery z psami? Czy ktos chadza moze i zna cos w okolicy? Oczywiscie jest wielki teren wyscigow, ale wszedzie tabliczki zakazu wchodzenia z psem. Bardzo prosze o pomoc, bo szczeze mowiac przeprowadzam sie z zielonego centrum Ursynowa gdzie pod nosem mialam duza zielona gorke i bylam troszke zawiedziona brakiem zieleni w nowej okolicy :) .[/QUOTE]

Z wyścigów bardzo blisko do dolinki służewieckiej, która jest całkiem przyjemna, choć pewnie nie tak jak las kabacki, górka kabacka i skarpa imielińska. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam na bazarek, z którego dochód będzie przeznaczony na utrzymanie Dastiego, który czeka na dom już rok!

Sesja zdjęciowa dla psa!!

[img]http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/180/1/9/colin_by_frecklydog-d3kfaio.jpg[/img]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210503[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']A gdzie jest ten park ? Masz jakies foty z niego ?[/QUOTE] wejdz w internecie park szymanskiego wola. jest teraz odnowiony i zrobili spory wybieg dla psow. sa tez male jeziorka do ktorych oficjalnie pieski wchodzic nie moga ale i tak wchodza do wody. tylko babcie sa upierdliwe bo twierdza ze to wszystko to dla kaczek zrobili ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaJ']wejdz w internecie park szymanskiego wola. jest teraz odnowiony i zrobili spory wybieg dla psow. sa tez male jeziorka do ktorych oficjalnie pieski wchodzic nie moga ale i tak wchodza do wody. tylko babcie sa upierdliwe bo twierdza ze to wszystko to dla kaczek zrobili ;)[/QUOTE]

czyli dobrze słyszałam, że tam jest wybieg. muszę się wybrać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Zaplanowałem dziś wypad z Aresem w okolice Wiatraka, parku Skaryszewskiego itd. Będzie to przynajmniej pół dnia razem. Czy ktoś bywa w tych okolicach i chciałby się spotkać z nami. W terenie będziemy gdzieś od 11 do 17. Jeśli tak to prosimy o smsa lub telefon: 0-500-468-277.

Pozdrawiamy,
Adam i Ares

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Jakie znacie ładne miejsca na Żeraniu? Może coś polecicie?[/QUOTE]
Pisałam Ci już w mojej galerii, ale nie wiem, czy zauważyłaś ;)

Wzdłuż kanałku żerańskiego biegnie dość długa piaskowo-żwirowo ścieżka, z jednej strony otoczona lasem. Całkiem przyjemnie się tam spaceruje, a ludzi raczej mało, głównie rowerzyści.
Z Żerania bardzo blisko jest też do Choszczówki, czyli pięknego, dużego lasu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie zapisuję- fajny, pożyteczny wątek ;)

Kto nie boi się spotkać z 10-miesięcznym amstaffowatym psem? Teraz jest po kastracji, także do zdjęcia szwów nie może szaleć (prawdopodobnie do czwartku).
Mieszkamy przy ul. Szaserów (Grochów), niestety ludzie na sam Jego widok zapinają psy i grzeją w drugą stronę...
Chcielibyśmy aby psiak socjalizował się z innymi ale jak na razie miał styczność wyłącznie z inna amstaffką bo jak już mówiłam inni od niego uciekają a ta ciapa ostatnio przestraszył się yorka, który z zębami do niego wyskoczył...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Ja sobie zapisuję- fajny, pożyteczny wątek ;)

Kto nie boi się spotkać z 10-miesięcznym amstaffowatym psem? Teraz jest po kastracji, także do zdjęcia szwów nie może szaleć (prawdopodobnie do czwartku).
Mieszkamy przy ul. Szaserów (Grochów), niestety ludzie na sam Jego widok zapinają psy i grzeją w drugą stronę...
Chcielibyśmy aby psiak socjalizował się z innymi ale jak na razie miał styczność wyłącznie z inna amstaffką bo jak już mówiłam inni od niego uciekają a ta ciapa ostatnio przestraszył się yorka, który z zębami do niego wyskoczył...[/QUOTE]

My z chęcią się spotkamy :) Jestem prawie codziennie wieczorem w okolicach Pol Mokotowskich. Jest tam taki ogrodzony teren, gdzie są przeszkody do agility :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...