Jump to content
Dogomania

C'mon Honey Awillon - Suri :)


Angelka

Recommended Posts

[quote name='arielka186']Będę kiedyś miała phalene!:knuje: Od jakiegoś czasu myślę, jaką jeszcze z miniaturowych ras wprowadzić do hodowli za dwa lata, po przeprowadzce... I mam kilka typów, ale papillonki...:loveu: Są cudne po prostu...[/QUOTE]


U mnie w czasie poszukiwan na tapecie były agilitowe rasy takie jak pudel mini i sheltie ale gdy zobaczyłam papitki na wystawie to przepadłam ich urok mnie powalił. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angelka2']U mnie w czasie poszukiwan na tapecie były agilitowe rasy takie jak pudel mini i sheltie ale gdy zobaczyłam papitki na wystawie to przepadłam ich urok mnie powalił. :loveu:[/QUOTE]
Oj mają "to coś":D Łatwo się zakochać :wink:. Mnie dodatkowo w phalene powalają te pięęękne uszy...:great:
A papillon nie jest dobry do agility? Kiedyś w "Moim Psie" czytałam o papillonce, która trenuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Oj mają "to coś":D Łatwo się zakochać :wink:. Mnie dodatkowo w phalene powalają te pięęękne uszy...:great:
A papillon nie jest dobry do agility? Kiedyś w "Moim Psie" czytałam o papillonce, która trenuje.[/QUOTE]
No pewnie ,że jest bo to takie mini Border colie, ja jestem wierną fanką Dawn Weaver która ze swoim papillonkiem Puzzle wygrywa co roku zawody agility na Cruftcie :eviltong:

Zresztą jest o niej parę słów na mojej stronce [URL]http://www.suri.pl/ever-spring-aqua-w-nowym-domu/[/URL]

Moja Suri jest z hodowli która pasjonuje sie między innymi tym sportem :) ojciec jej startował w agility i flyballu ogólnie w Czechach jest bardzo dużo papillonów które startują w zawodach.

Ever Spring Aqua tez będzie kontynuować tą żyłkę sportowca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Angelka2']Raczej tego o nich nie można powiedzieć, Amy w tej chwili ma większe futro niż Suri w jej wieku :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

Moje po tacie :D

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Angelka2']Widać, że mało papillonów widziałaś ;)[/QUOTE]


Może masz rację,ale na uszach włosięta im raczej podrosną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek'][url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/247400_221131311238003_100000234076066_877322_5643323_n.jpg[/url]
Jeśli twoim zdaniem takie włosy ma dorosły papillon to nie wchodzę Ci w drogę,ale to czy widziałam w życiu jakiegokolwiek papillona nie jest Twoją sprawą ,a tym bardziej nie możesz tego oceniać,tym bardziej że Cię nie obraziłam....Nie dziwię się,że tak się ze wszystkimi spinasz jeśli masz tak wysoką samoocenę i ocenę twoich psów.Niech ci będą idealne,ale nie każdy musi tak uważać.[/QUOTE]

Chyba się za daleko zagalopowałaś z oceną ...
Masz kompleksy i wyzywasz się na moich psach jeśli nie możesz powstrzymać się od kąśliwych docinków proszę cię abyś zostawiła je dla swojego wątku.
I trochę kultury do osób starszych.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No papisie to spaniele,a chyba wszystkie spanielki mają miękka sierśc :eviltong:
O dziwo jak kupowałam psa to nie wiedziałam że linieją,bo z cockerów przecież nie leci :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam po długiej nieobecności- u mnie niezły "sajgon"- psiak po Ariel mi wrócił, no i zostałam z 5-ma psami w 2-óch pokojach :D Paka (westa) musiałam wywieźć do rodziców, bo się chłopaki nienawidzą i szukam rocznemu Adiemu domu (to ten z sygnatury). Milka do tego w ciąży- martwię się jak ona znosi tą nerwową sytuację...
Angelka- mogłabyś przesłać mi jakieś ładne fotki Arwinka na maila? ( [email][email protected][/email] ). Na pw napiszę po co. Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Witam po długiej nieobecności- u mnie niezły "sajgon"- psiak po Ariel mi wrócił, no i zostałam z 5-ma psami w 2-óch pokojach :D Paka (westa) musiałam wywieźć do rodziców, bo się chłopaki nienawidzą i szukam rocznemu Adiemu domu (to ten z sygnatury). Milka do tego w ciąży- martwię się jak ona znosi tą nerwową sytuację...
Angelka- mogłabyś przesłać mi jakieś ładne fotki Arwinka na maila? ( [email][email protected][/email] ). Na pw napiszę po co. Pozdrowionka :)[/QUOTE]
Prześlę :) To masz niezły raban w domu a Milka w którym dniu ciąży jest? :)

Link to comment
Share on other sites

W piątek będzie 42-gi dzień- podobno to taki szczególny dzień, jak się nie zrobi USG 30-stego, to później właśnie 42-go. Szybko ten czas leci- oby do porodu sytuacja Adiego się wyprostowała- są jedni ludzie którzy go chcą "od zaraz", ale ja nie mam jakoś do nich zaufania...(młoda para z trojgiem dzieci, bez stałego mieszkania, facet nie pracuje i popija)- także odrzuciłam ich z miejsca- nie chcę tu pisać dlaczego, ale nie żałuję. Pies wróciłby do mnie prędzej czy później...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...