Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

[quote name='arima']A ja sie pochwale- w leonach sędziował pan Stefan Sinko-Alma wygrała rase i dostała Caciba, a Cezarek w niufach ,sędziowany przez panią Lisabeth Mach ,drugie miejsce, a stawka była niezła :D Jestem zachwycona ich sędziowaniem i dawno sie tak dobrze nie bawilam, nie chodzi mi o wygraną ale właśnie o tych sędziów- niesamowicie sympatyczni i weseli ludzie.Podoba mi sie to,że trwało to tak długo i nie czułam ,że robią to z łachy okazując zmeczenie i znudzenie.Było super :D[/quote]

No miło mi sie to czyta, zwłaszcza, że w przypadku p.L.Mach ktoś w trakcie oceny psów zwrócił mi uwagę "... że daje za długie opisy i przez to tworzą się opóźnienia ..." :o , na co p.L.Mach odparła, że za to Wystawcy płacą, aby ich psy zostały dokładnie ocenione i opisane.

mfg
tłumacz p.L.Mach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kadziumia'][quote name='arima']A ja sie pochwale- w leonach sędziował pan Stefan Sinko-Alma wygrała rase i dostała Caciba, a Cezarek w niufach ,sędziowany przez panią Lisabeth Mach ,drugie miejsce, a stawka była niezła :D Jestem zachwycona ich sędziowaniem i dawno sie tak dobrze nie bawilam, nie chodzi mi o wygraną ale właśnie o tych sędziów- niesamowicie sympatyczni i weseli ludzie.Podoba mi sie to,że trwało to tak długo i nie czułam ,że robią to z łachy okazując zmeczenie i znudzenie.Było super :D[/quote]

No miło mi sie to czyta, zwłaszcza, że w przypadku p.L.Mach ktoś w trakcie oceny psów zwrócił mi uwagę "... że daje za długie opisy i przez to tworzą się opóźnienia ..." :o , na co p.L.Mach odparła, że za to Wystawcy płacą, aby ich psy zostały dokładnie ocenione i opisane.

mfg
tłumacz p.L.Mach ;)[/quote]
no i to była bardzo dobra odpowiedz :) prawda za cos płacimy te 90 złotych, a nie zeby przeczytac krótki opis :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

I Lisabeth Mach i Stefan Sinko to wspaniali sędziowie- zgadzam sie w zupełności :) A to co zrobiła L.Mach podczas wyboru BIS to był naprawde SHOW w najlepszym wydaniu!! W Lesznie zresztą było to samo. Uwielbiam oglądać jak sędziuje-ma naprawde trafne wybory (i chyba kazdy sie ze mną zgodzi)

A teraz dalej...
Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców, a w szczególności dla Grubego i Germaniki za kolejnego BISa wygranego we wspaniałym stylu :)

I teraz z mojego "podwórka" ;)
Byłam raczej towarzysko, ale przy okazji wystawiałam suczkę siberian husky w klasie młodzieży i razem wybiegałyśmy Zw.Mł i tym samym Tiffany skończyła Mł.Ch.Pl:)

To by było na tyle
Pozdrowienia dla wszystkich
Gosia- bez kropek bo są na wakacjach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']

A teraz dalej...
Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców, a w szczególności dla Grubego i Germaniki za kolejnego BISa wygranego we wspaniałym stylu :)

)[/quote]
no tak myślałam że to Nabab wygrał :) Gratulacje dla Germaniki oraz innych Zwycięzców w Sopocie :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']

No miło mi sie to czyta, zwłaszcza, że w przypadku p.L.Mach ktoś w trakcie oceny psów zwrócił mi uwagę "... że daje za długie opisy i przez to tworzą się opóźnienia ..." :o , na co p.L.Mach odparła, że za to Wystawcy płacą, aby ich psy zostały dokładnie ocenione i opisane.

mfg
tłumacz p.L.Mach ;)[/quote]
:o :o :o Kadziunia która to Ty???
Ja byłam przeszczęśliwa na tej wystawie,naprawde były takie uwagi? :o
Pierwszy raz tak dobrze sie bawiłam i nie czułam jak intruz który cholera wie po co przyjechał.Opis dostaliśmy świetny i atmosfera była super.Nie zwróciłam uwagi na żadne opóżnienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima'][quote name='kadziumia']

No miło mi sie to czyta, zwłaszcza, że w przypadku p.L.Mach ktoś w trakcie oceny psów zwrócił mi uwagę "... że daje za długie opisy i przez to tworzą się opóźnienia ..." :o , na co p.L.Mach odparła, że za to Wystawcy płacą, aby ich psy zostały dokładnie ocenione i opisane.

mfg
tłumacz p.L.Mach ;)[/quote]
:o :o :o Kadziunia która to Ty???
Ja byłam przeszczęśliwa na tej wystawie,naprawde były takie uwagi? :o
Pierwszy raz tak dobrze sie bawiłam i nie czułam jak intruz który cholera wie po co przyjechał.Opis dostaliśmy świetny i atmosfera była super.Nie zwróciłam uwagi na żadne opóżnienia :lol:[/quote]
Kadziunia ma pieknego samojedka Azzisa :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima'][quote name='kadziumia']

No miło mi sie to czyta, zwłaszcza, że w przypadku p.L.Mach ktoś w trakcie oceny psów zwrócił mi uwagę "... że daje za długie opisy i przez to tworzą się opóźnienia ..." :o , na co p.L.Mach odparła, że za to Wystawcy płacą, aby ich psy zostały dokładnie ocenione i opisane.

mfg
tłumacz p.L.Mach ;)[/quote]
:o :o :o Kadziunia która to Ty???
Ja byłam przeszczęśliwa na tej wystawie,naprawde były takie uwagi? :o
Pierwszy raz tak dobrze sie bawiłam i nie czułam jak intruz który cholera wie po co przyjechał.Opis dostaliśmy świetny i atmosfera była super.Nie zwróciłam uwagi na żadne opóżnienia :lol:[/quote]


Oooo tu Kadziumia,wystawia Hipkę Asiaczkową :P :lol: Ta fotka bardzo mi się podoba,a szczególnie "to" oczko :wink: :P :lol:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img183.imageshack.us/img183/9185/73ti.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima'] :o :o :o Kadziumia która to Ty???[/quote]

hahaha, jak to która ? :o To ja w niedzielę na ringu 5 pisałam Wam po polsku dyktowane mi w języku niemieckim przez p.L.Mach opisy :lol: .
Dla przypomnienia wklejam moje zdjęcie ;), co prawda z innej wystawy i w trakcie wystawiania Samoyeda, ale "garniturek wystawowy" na sobie mam prawie ten sam co w Sopocie na tłumaczeniu ;)

[img]http://img144.echo.cx/img144/7076/a155mo.th.jpg[/img]

mfg

ps. sorki za charakter pisma, ale sami widzieliście, że pisałam to "w powietrzu" ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia'][quote name='arima'] :o :o :o Kadziumia która to Ty???[/quote]

hahaha, jak to która ? :o To ja w niedzielę na ringu 5 pisałam Wam po polsku dyktowane mi w języku niemieckim przez p.L.Mach opisy :lol: .
Dla przypomnienia wklejam moje zdjęcie ;), co prawda z innej wystawy i w trakcie wystawiania Samoyeda, ale "garniturek wystawowy" na sobie mam prawie ten sam co w Sopocie na tłumaczeniu ;)
ps. sorki za charakter pisma, ale sami widzieliście, że pisałam to "w powietrzu" ;).[/quote]
Aaaa to już wiem :D
Co tam charakter pisma :lol: błyndów ni mom :lol: :lol: ważne co w opisie :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][b]Ring nr 9 był straszny !!![/b]
Pani sędzina sama nie wiedziała co ocenia. Miała problem ze zorientowaniem się jakie to porównanie i o co [b]!!![/b] czy to psy idą, czy suki, czy o rasę. Ni mówię o tym, że miała poślizg ponad 2,5 h !!! Dzieki niej zawaliłam grupę hodowlaną :evil:[/quote]

Zgadzam się w 100% dodam, że pani chyba nie bardzo zna regulamin i nie wie kto do jakiego porównania powinien wyjść :o , U nas zrobiła 2x BOB w jednej rasie i 2x CACIB w jednej płci. Rozdała BOBy różnym psom - bez komentarza. Wyjaśniania, uzgadnianie kto ma tego BOBa, kto w końcu CACIBa. Nie dziwię się, że było takie opóźnieniejeśli podobne sytuacje były w kolejnych rasach

Link to comment
Share on other sites

To i ja się troszkę może pochwalę :oops:

Otóż moja Poświata (Ogar Polski) startowała w Klasie Championów i zdobyliśmy :

Ocena doskonała, 1-wsze miejsce złoto
CWC
CACIB
NSwR
BOB - Zwycięzca Rasy !!

Zresztą BOB-a Poświata zdobyła w Sopocie już dwa lata temu - startowaliśmy wtedy w klasie Młodzieży :lol:

I like Sopot 8) 8) 8)

:wink: :wink: :wink:

Ponadto , w sympatycznym konkursie - zdobyliśmy III-cie miejsce w wyborze Najpiękniejszego Psa Ras Polskich
I-wszy był PON
II-gi - Chart Polski
III-cia Ogar Polski (Poświata właśnie)
IV - Gończy Polski
IV ex equo - Owczarek Podhalański

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki']To i ja się troszkę może pochwalę :oops:

Otóż moja Poświata (Ogar Polski) startowała w Klasie Championów i zdobyliśmy :

Ocena doskonała, 1-wsze miejsce złoto
CWC
CACIB
NSwR
BOB - Zwycięzca Rasy !!

Zresztą BOB-a Poświata zdobyła w Sopocie już dwa lata temu - startowaliśmy wtedy w klasie Młodzieży :lol:

I like Sopot 8) 8) 8)

:wink: :wink: :wink:

Ponadto , w sympatycznym konkursie - zdobyliśmy III-cie miejsce w wyborze Najpiękniejszego Psa Ras Polskich
I-wszy był PON
II-gi - Chart Polski
III-cia Ogar Polski (Poświata właśnie)
IV - Gończy Polski
IV ex equo - Owczarek Podhalański

:lol: :lol: :lol:[/quote]
No to gratulacje :wink: nie dziwie się że tak lubisz Sopot :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']To i ja się troszkę może pochwalę :oops:

Otóż moja Poświata (Ogar Polski) startowała w Klasie Championów i zdobyliśmy :

Ocena doskonała, 1-wsze miejsce złoto
CWC
CACIB
NSwR
BOB - Zwycięzca Rasy !!

Zresztą BOB-a Poświata zdobyła w Sopocie już dwa lata temu - startowaliśmy wtedy w klasie Młodzieży :lol:

I like Sopot 8) 8) 8)

:wink: :wink: :wink:

Ponadto , w sympatycznym konkursie - zdobyliśmy III-cie miejsce w wyborze Najpiękniejszego Psa Ras Polskich
I-wszy był PON
II-gi - Chart Polski
III-cia Ogar Polski (Poświata właśnie)
IV - Gończy Polski
IV ex equo - Owczarek Podhalański

:lol: :lol: :lol:[/quote]
No to gratulacje :wink: nie dziwie się że tak lubisz Sopot :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Dzięki, dzięki :P
Oj tak, lubię Sopot - bo są super warunki dla psa - duży teren, można sobie z nim odpocząć i pobiegać, jest naprawdę o`k !! :lol:
zresztą dwa lata temu mieliśmy także 3-cie miejsce w Polskich Rasach :wink:
W zeszłym roku nie było nas w Sopocie.
Widzę , że trzeba się pokazywać co drugą wystawę chyba .... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']A ja sie pochwale- w leonach sędziował pan Stefan Sinko-Alma wygrała rase i dostała Caciba, a Cezarek w niufach ,sędziowany przez panią Lisabeth Mach ,drugie miejsce, a stawka była niezła :D Jestem zachwycona ich sędziowaniem i dawno sie tak dobrze nie bawilam, nie chodzi mi o wygraną ale właśnie o tych sędziów- niesamowicie sympatyczni i weseli ludzie.Podoba mi sie to,że trwało to tak długo i nie czułam ,że robią to z łachy okazując zmeczenie i znudzenie.Było super :D[/quote]
no wystawka byla super,sedzia na leonach mi sie podobal-byl mily,elegancki i widac,ze sie znal na sprawie-po raz pierwszy ocenial nas sedzia ktory chyba jednak zna leony troche :P .Ja wrocilam z best puppy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']

Dzięki, dzięki :P

Widzę , że trzeba się pokazywać co drugą wystawę chyba .... :lol: :lol:[/quote]
jakas reguła szczęscia :lol: :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

I jak tu nie być przesądnym :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']

Dzięki, dzięki :P

Widzę , że trzeba się pokazywać co drugą wystawę chyba .... :lol: :lol:[/quote]
jakas reguła szczęscia :lol: :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

I jak tu nie być przesądnym :wink: 8)[/quote]
czasem warto byc :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']

Dzięki, dzięki :P

Widzę , że trzeba się pokazywać co drugą wystawę chyba .... :lol: :lol:[/quote]
jakas reguła szczęscia :lol: :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

I jak tu nie być przesądnym :wink: 8)[/quote]
czasem warto byc :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Może nie pomoże , ale nie zaszkodzi czasem - splunąć przez lewe ramię albo poczekać na kogoś innego, jak czarny kot nam drogę przebiegnie 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']

Dzięki, dzięki :P

Widzę , że trzeba się pokazywać co drugą wystawę chyba .... :lol: :lol:[/quote]
jakas reguła szczęscia :lol: :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

I jak tu nie być przesądnym :wink: 8)[/quote]
czasem warto byc :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Może nie pomoże , ale nie zaszkodzi czasem - splunąć przez lewe ramię albo poczekać na kogoś innego, jak czarny kot nam drogę przebiegnie 8) 8) 8)[/quote]
hehe przesądny czy jak :wink: :evilbat:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...