Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja mam nadzieję że w sobotę spotkam kogoś z dogomanii... ja tak jak pisałam jade ze swoim yorkiem 8) no i będzie ze mną koleżanka <BTW tesh z dogo Magdalena1> nas bedzie łatwo poznać bo 2 dziewczyny jedna z maleńką sunią a druga z rosłym psiurem 8) :wink:
wiec zapraszam do ringu yorków 8)

a dostał jush ktoś potwierdzenia? bo ja chcę wyjechać we wtorek a potwierdzeń nie widac więc czekam az dosatnę... :roll: :-?


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote]A dzwoniłaś do Sopockiego oddziału? [/quote]

Dzwonilas.

Niemniej jednak osoba z ktora rozmawialam, byla widocznie po ostrej libacji bo sie z nia dogadac nie moglam. Jak zapytalam czy bede mogla wejsc bez potwierdzenia, stwierdzila "-o to duzy problem bedzie, duzy problem", potem dodalam ze moze pokaze dowod wplaty "-a moze pani pokazac, moze, ale nie wiem"> Ostatecznie nie wiem, pan byl niezdecydowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betina']W Sopocie 13/14.08.2005r. będzie wystawa psów. Czy ktoś wie jak uzyskać na ten temat informacje lub zapisać się ? :hmmmm:

Jest jakaś strona www ? A może trzeba gdzieś zadzwonić ? :hmmmm:[/quote]
Informacje podała Ci Morissonka (link). Natomiast żeby się zapisać na wystawę, to juz zdecydowanie za późno!

Gdy wybierzesz sobie następna wystawę, na którą chciałabyś pojechac ze swoim psiakiem, proponuję sprawdzić na stronie danego oddziału termin przyjmowania zgłoszeń.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

NIe powiem, Gazuś żeby mnie to zmartwiło, jeśli sie wycofał, ale to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe... :D
Zresztą, nie od razu, miły, nie od razu, i jak nie teraz to jeszcze na pewno się kiedyś uda...
Bardzo sie cieszę, że sie spotkamy!!!
Nas będzie szło po Foxie rozpoznać, jakby co, to trza mi będzie łopatą, bo po nocy w pociągu, mogę nie od razu zaskoczyć, who is who. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...