Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

Toller to do zobaczenia w sobote. pewnie bedziemy.
Co do oslony przeciwdeszczowej, to mamy altane, taka jak sedziowie w ringach. Niezle chroni przed sloncem i deszczem, choc moze byc pod nia troche duszno. Jest to troche niewygodne przy rozkladaniu i skladaniu, tyle tych rurek...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No a ja jeszcze nie dostalam, ale wysylalam nad ranem a podobno jeszcze nie sciagali poczty...wiec czekam cierpliwie :wink:

Ale wazna wiadomosc dla tych co sie jeszcze nie zdecydowali na wystawe w SOpocie:

[b]TERMIN ZGŁOSZEŃ PRZEDŁUŻONO!!!!
MOŻNA JESZCZE ZGŁASZAĆ ORZEZ TYDZIEŃ[/b]

Tak przynajmniej powiedziała Pani, z którą rozmawiałam dzisiaj przez telefon.

pozdr
Ula & Pompony

Link to comment
Share on other sites

A na ich stronie związkowej nie ma jeszcze zmienonego terminu.... Czy to pewne? Bo jak tak, to po prostu zadzwonię i się dopytam o moje zgłoszenie w pon.
A tak przy okazji; było już poruszana kwestia, że jak nie opłaci sie w terminie, to można zapłacić na poczcie na kilka dni przed wystawą. A może ktoś powiedzieć, czy wtedy z dowodem wpłaty czeka się w tej samej kolejce, co jakby się nie zapłaciło? Jak to wygląda technicznie?

Link to comment
Share on other sites

Tak mi powiedziala Pani przez telefon, od ktorej usilnie staralm sie dowiedziec czy doszlo moje zgloszenie - bo nie dostalam potwierdzenia mailowego. Na to ona, zeby sie martwic, bo jelsi nie doszlo to mam jeszcze caly tydzien zeby zglosic jeszcze raz.
A co stania z kwitkiem - roznie jest to zorganizowane na roznych wystawach, czasami musisz stac w sekretariacie, czasmai Panie przy katalogach maja liste i moha Cie od razu odhaczyc.
Nie wiem jak to jest w Sopocie, bo jak juz wczesniej pisalam, dawno nie bylam, zawsze w tym czasie gdzies w rozjazdach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']Tak mi powiedziala Pani przez telefon, od ktorej usilnie staralm sie dowiedziec czy doszlo moje zgloszenie - bo nie dostalam potwierdzenia mailowego. Na to ona, zeby sie martwic, bo jelsi nie doszlo to mam jeszcze caly tydzien zeby zglosic jeszcze raz.
A co stania z kwitkiem - roznie jest to zorganizowane na roznych wystawach, czasami musisz stac w sekretariacie, czasmai Panie przy katalogach maja liste i moha Cie od razu odhaczyc.
Nie wiem jak to jest w Sopocie, bo jak juz wczesniej pisalam, dawno nie bylam, zawsze w tym czasie gdzies w rozjazdach :D[/quote]
Ja w zeszłym roku stałam pół godziny w kolejce :lol: mimo że miałam zapłacone wcześniej,ale coś tam im się nie zgadzało.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']No a ja jeszcze nie dostalam, ale wysylalam nad ranem a podobno jeszcze nie sciagali poczty...wiec czekam cierpliwie :wink:

Ale wazna wiadomosc dla tych co sie jeszcze nie zdecydowali na wystawe w SOpocie:

[b]TERMIN ZGŁOSZEŃ PRZEDŁUŻONO!!!!
MOŻNA JESZCZE ZGŁASZAĆ ORZEZ TYDZIEŃ[/b]

Tak przynajmniej powiedziała Pani, z którą rozmawiałam dzisiaj przez telefon.

pozdr
Ula & Pompony[/quote]

ale to dziwne.. przecież pierwszy termin kończył się jeszcze w czerwcu.... i w efekcie przedłużyli o prawie miesiąc.. tak mało zgłoszeń mają??

Link to comment
Share on other sites

Ja praktycznie zawsze place na kilka dni przed wystawa, nigdy nie ma problemu ;) A organizacja faktycznie swietna, wiele oddzialow mogloby brac przyklad z Gdanska... A jak jeszcze bedzie katalog przedwystawowy to oczy mi wyjda na wierzch, o tak ===> :o :lol:

Link to comment
Share on other sites

O ilość zgłoszeń się nie martwcie, termin ich przyjmowania jest uzależniony od terminu oddania katalogu do drukarni, i jest taka możliwość, że po prostu można jeszcze przyjmować zgłoszenia.
Ponieważ jednak zgłoszenia będą przyjmowane dość długo, nie wiadomo, czy katalog bedzie na stronie.

Co do organizacji, to Sopot ma jedną z lepszych, ja nigdy nie stałam w kolejce dłużej niż 10 minut, na wielu krajówkach widzialam kolejki dłuższe niż w Sopocie. Zawsze jednak znajdą się malkontenci, którym nic nie pasuje, no ale bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...