Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My też sie wybieramy!! o ile rzecz jasna przyjmą nam zgłoszenie, bo na razie nie mamy potwierdzenia. :-?
Zmienialiśmy klasę, ale wszystko w terminie, więc nie wiem dlaczego jeszcze nic nie przyszło...
Może uda nam się was poznać- jesteśmy nowi na tym forum, ale widzę że z Was fajni ludzie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']My też sie wybieramy!! o ile rzecz jasna przyjmą nam zgłoszenie, bo na razie nie mamy potwierdzenia. :-?
Zmienialiśmy klasę, ale wszystko w terminie, więc nie wiem dlaczego jeszcze nic nie przyszło...
[/quote]

nikt chyba jeszcze potwierdzenia nie ma :lol: na moje oko potwierdzenia mozna sie spodziewac po 1 sierpnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Cós takiego??? :D :D :D
Właśnie tu trafiłam i oglądam te posty o sędziach. Dość pouczające...
Fox wczoraj po powrocie wcale nie padł, jak mieliśmy skromną nadzieję, ale tęsknił za wspaniałymi weimarami :D Generalnie, WIĘCEJ PIŁECZKI!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A czy wystawa będzie pod gołym niebem??? Przenajmniej pewnie tak bedzie dla niektórych ras. Zastanawiałam sie co w sytuacji jak bedzie np. oberwanie chmury???
A czy może w tym topiku była już mowa o samym dotarciu na miejsce wystawy juz w Sopocie (bo w przypadku wyst w krakowie wiem ze trasa była dokładnie omówiona)???

Link to comment
Share on other sites

No to mnie uspokoiliście, bo już się lekko przeraziłam :D
Zobaczymy tylko, czy nam konkurencja nie przyjedzie zza morza, ale przynajmniej zobaczę więcej Tollerów. Żałuję tylko, że nie mamy sędziego zagranicznego, który by nas oceniał, ale co tu dużo mówić, i tak trzeba pojeździć trochę, żeby cokolwiek zdziałać w tej sprawie.
Do Aneczki: dziś sie nie Błonimy, ale będziemy w sobotę pewnie.

Link to comment
Share on other sites

A my kupiliśmy sobie oooogrooomny parasol wędkarski, o 2 m średnicy z kurtynką dookoła i nic nam nie straszne! Tyle że już się widzę jak będziemy cholerstwo targać z Krakowa do Sopotu :cry:
No ale nie ma lekko, a Fox się nam nie może usmażyć jakby co. A tym bardziej zmoknąć, bo wtedy wygląda jak sierota :D

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem to sopocka wystawa zawsze jest pod gołłym niebem. Wprawdzie ostatni raz byłam coinajmniej 3 lata temu, ale nie sądzę żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Pamiętam, jednak okropne oberwanie chmury w roku 1999. Mam PONa więc wszystkie folie, parasople i kurtki poszły na jego przykrycie, ja z mamą natomiast byłyśmy całe przemokniętę, jeszcze tak mokra nigdy nie byłam, pies za to spał sobie spokojnie suchutki....no i ostatczenie zakończył Ch.PL i rozpoczął intera, więc Bogu dzięki nasze moknięcie nie poszło na marne :wink: :grins:

Teraz czekam na internetowe potwierdzenie zgloszenia, mam nadzieje, ze zaraz dojdzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...