Jump to content
Dogomania

Jak pogodzic dwa psy alfa


pietrek27

Recommended Posts

Ja jak widze, jak się "gang" ogonami bawi :roll: ... zawału dostaję :-? ... od czasu kiedy Kuleczka wyciagneła Rubinkowi więzadło i zrobił sie problem :(

A i tak najfajniej moi "obracają" Rubinka :lol:
Bida leży do góry kołami , Sosiek mu siedzi na klatce i targa za szyję, a Fenix z Kuleczka rozciagaja za tylne łapy ( każdy ma swoją) :lol:
A rudy jaki happy ... takie zainteresowanie jego osobą :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ETM']No popatrz, a myslalem ze tylko moja sucz jest taka wredna w tych zabawach. :lol:[/quote]

:lol: Wiesz, jak Bozia wzrostu nie dała, to trzeba się przecież jakoś dowartościowywać :wink:

[quote name='ETM']Zwyczajowe sciaganie psa z kazdego podwyzszenia na glebe chwytem za ogon tez bylo? :evilbat: [/quote]

Akurat nie u Soni, ale u Jagny, to dość powszechny chwyt. :lol:
Dziadek Bursztyn ląduje wtedy zwykle czterema kołami do góry i udaje kangura- głupio wygląda, ale gwarantuje uwolnienie się od napastnika :wink:
No i on Jagnę wogóle mniej maltretuje- choć jest bardzo zabawowy, ma w sobie mniej sadyzmu (choć w kaszę dmuchać sobie nie da, a i w łeb jej czasem przywali, jak się z szeregu wychyli) :wink:

Chociaż.... Też swoje potrafi.
Zwyczajowa pora zabawy u moich psów, to wtedy, kiedy "publiczność" (czyt. ja) wróci do domu, usadowi się wygodnie na sofie i próbuje wypoczywać (względnie usłyszeć cokolwiek z "Wiadomości").
Zapomnij, że pogłaśnianie telewizora cokolwiek pomoże :-?
Siedzę, trzymam stół, od czasu do czasu poprawiając dywan i stawiając przewrócone na półce płyty.
To pora, którą z powodzeniem mogę nazwać "Sajgon" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zapomnij, że pogłaśnianie telewizora cokolwiek pomoże[/quote]
Wcale nie poglaszam. Od dawna jesem zaopatrzony w sluchawki.
BTW. U mnie na tradycyjnej domowej drodze poscigowej, na luku, stoi wersaleczka. Czasami sie ktores nie wyrobi na luku. I biada wtedy tam lezacemu. Wizualny efekt hamowania pazurami na moich zebrach dlugo sie utrzymywal .:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ETM'] Wcale nie poglaszam. Od dawna jesem zaopatrzony w sluchawki.
BTW. U mnie na tradycyjnej domowej drodze poscigowej, na luku, stoi wersaleczka. Czasami sie ktores nie wyrobi na luku. I biada wtedy tam lezacemu. Wizualny efekt hamowania pazurami na moich zebrach dlugo sie utrzymywal .:evilbat:[/quote]

:lol: No tak!
Od razu przypomina mi się piosenka Golec Uorkiestra o halniaczku :D
Znacie? To jakby piosenka o Huskaczku :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hahaha...się uśmiałam czytając perypetie waszych zwierzaków :D
Mój psiak niestety nie ma w domu towarzystwa w postaci innych psów, ale jak juz to ma do dyspozycji dwa...koty ;) Kocica go nie toleruje i wystarczy by Szaman znalazł się w zasięgu jej wzroku, a ona już biegnie za nim, jak conajmniej mały rottwailerek :D choć jest od niego kilka razy mniejsza.. Ale Szaman sam ją zaczepia, jest to coś między wyciem a szczekaniem, acz zawsze działa tak samo skutkując widokiem małego (wielkościowo ;) ) kota goniącego haszczaka. jednakże scenariusz jest zawsze ten sam, po chwili role się odmieniają i pies goni kota ;) ten drugi przewaznie chroni się wskakując na telewizor. Drugi kot bywa tylko ofiarą gonitw ;)
Kilka razy zdarzyło się że kocica zagoniła Szamana w kozi róg i tam okładała go pazurkami. Tudzież on wbiegł za łóżko, ona usiadła na łóżku cierliwie na niego czekając..a gdy tylko próbował stamtąd głowę - ta go - PAC - więc potem juz tylko tam leżał wciśnięty w kąt warcząc z niezadowolenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...