Jump to content
Dogomania

Cudowna Mini-Goldenka Fifi wreszcie ma nowy dom!Dziękujemy LILUtosi i xmartix! Za TM.


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Fifi - Sara odeszła od nas 24.07 rano około 7:30... nie ma jej z nami... Strasznie boli, gdyż przyczyną było postrzelenie... Została postrzelona przez jakiegoś idiotę na naszej posesji. Pomimo całonocnych starań moich i weterynarza nie udało nam się jej uratować, gdyż przestrzelona została otrzewna. Zmarła na moich rękach... nasza księżniczka...

Sprawą zajęła się już policja, bo ja tego nie przepuszczę żeby udąło się komuś przespać spokojnie całe życie mając na sumieniu psa!!!
To straszne jak nieczuli są ludzie i jak zawistni!!!
Z powodu tego zajścia rozpętałam wojnę na wsi i nie zamierzamy z rodziną tu dłużej zostawać, bo każdy kąt nam ja przypomina. Dom wystawiliśmy na sprzedaż. Sarze nic życia nie zwróci, ale może nam uda się nie patrzeć na twarze tych ludzi co ją zabili.
Od dwóch dni mamy nowego pieska - malutkiego Kevina - 9 tygodni shih tzu. Uratowany z rąk pani która zaniedbała jego sierść i oczka. Już po strzyżeniu i pierwszej kąpieli.
Jutro wizyta u weterynarza i czipowanie.

To była nasza pierwsza suńcia w domu... Tęsknimy...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dodam do tego wątku jedną jedyną informację. Otóż zgłoszenie na policji postrzelenia psa ze skutkiem śmiertelnym został juz po raz trzeci odrzucone. Nie udało mi się wymusić w czas sekcji zwłok żeby wyciągnąć śrut. Dowiedziałam się kto to zrobił, ale policja ma to gdzieś i nie wierzy mi na słowo. chce dowodu!!!
tyle co nerwów miałam przez to wszystko, ale juz dalam sobie siana z policją, mam nadzieje ze zrobilam wszytsko co w moich silach i Sara mi wybaczy ze jej zabojca nie poszedl siedziec
wychodze z założenia że ten kto zrobił tką krzywdę innemu ten sam za to odpowie, w najmniej oczekiwanym momencie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...