Jump to content
Dogomania

psia.tv - pierwsza w Polsce telewizja o psach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brawo, brawo, brawo- super pomysł i wykonanie-gratuluję:Rose::Rose::Rose:. Z pewnością strona będzie cieszyć się duuuużą popularnością, oczywiście będę częstym gościem. Bardzo mi się podobają wywiady, zarówno z sędziami jak i hodowcami / wystawcami- oby było ich więcej:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Martyna- ja jestem tym sędzią zauroczona :evil_lol: jest super mily, bardzo otwarty- to jeden z bardziej udanych wywiadow. Mnie osobiscie takze podoba sie wywiad z P.Luisem Pinto Teixeira, ale narazie jest w tlumaczeniu. Co ciekawe- zagraniczni sedziowie chetniej udzielaja wywiadow niz "nasi" krajowi :roll:

Dzis pojawia sie kolejne migawki i wywiady (z hodowcami). Juz niebawem filmy bedziemy dodawac znacznie szybciej, tak abyscie nie musieli tyle na nie czekac. Mielismy pewne problemy z ustawieniem odpowiedniej rozdzielczosci filmow, tak aby ich jakosc byla dobra. W koncu sie udalo :p
Poczatki zawsze sa najtrudniejsze, ale powinno byc juz tylko lepiej i sprawniej.

Link to comment
Share on other sites

Jami- narazie nie mamy jeszcze sprecyzowanego kalendarza imprez na przyszły rok.
Planujemy jednak nawiązać współpracę z psiarzami i stworzyć kalendarz wszelakich imprez związanych z psami- tam będziemy zaznaczać gdzie się wybieramy.

Na stronie nowe filmiki z finałów oraz wywiady z hodowcami- zapraszamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...