Jump to content
Dogomania

Gomez, Dablik i przyjaciele - pogromcy poduszek


agabass

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Własnym oczom nie wierzę!!!!!
Gomcio w wodzie, pływa, jest cały mokry. Czyli jest tak, jak mówiłam - małymi krokami i delikatnie. A u Gomcia do rodzinne, bo i Fingal też zaliczył wodę. I mówi się, ze baski nie lubią wody i nie pływają. Lubić, może nie lubią, ale pływają!!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

uroczy drań
ostatnia zabawa Goma to łapanie w zęby chrząszczy czy innego tam robactwa krzywienie się i podrzucanie do góry - mówię wam rewelacja

[color=green]A może znajdę jakiś pyszny kąsek[/color]
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8232_322239.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022']Aga, gdzie macie wodę, w której Gomez się pluszcze? Czy ten park, to Forty Bema?[/quote]

Nie nad wodą to byliśmy nad Zegrzem w Rynii i na polach mokotowskich z baskami, a i jescze mamy Kiełpin, ale na forty bema uderzamy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu albo w ten weekend wszystkim kieruje dbsst . A dlaczego pytasz?

[b]Basenji[/b] taka dieta czasem się przydaje- oczyszcza organizm. Gomez preferuje również korzonki, kopacz ziemny pospolity

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']
Nie nad wodą to byliśmy nad Zegrzem w Rynii i na polach mokotowskich z baskami, a i jescze mamy Kiełpin, ale na forty bema uderzamy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu albo w ten weekend wszystkim kieruje dbsst . A dlaczego pytasz?
[/quote]

A bo szukam jakiejś wody.

Link to comment
Share on other sites

Ja aż taka ruchliwa to nie jestem. Mnie wystarczają Pola Mokotowskie; niedaleko od domu, dobry dojazd tramwajem, autobusem lub metrem. I osoby z innych dzielnic mają tam dobry dojazd. Na Polach jest sporo psiaków (na smyczy i bez), sporo dzieciaków, sporo dorosłych. Ale jakoś obywa się bez większych awantur (tfu, tfu, tfu); może ludziska są po prostu wyluzowani na spacerkach...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...