Jump to content
Dogomania

Dogtrekking/wycieczki okolice Warszawy


Aaricia

Recommended Posts

Oj, Bandzior siwtnie sie nadaje na psia nianke:D Zawsze cierpliwie znosi skakanie po glowie, ciaganie za fafle itp. itd. A jak widzi, ze psina jest mniejsza to tylko tak dupa szturcha:D haha Komicznie to wyglada... I jest stosunkowo delikatny jak na swoje gabaryty:)
Mi ta godzina pasuje, bo jestesmy spoza Warszawy, wiec potzrba nam troche czasu na dojazd. 10-12 jest ok... Daj mi numer do siebie [email][email protected][/email], kolo maca sie spotykamy, tak?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jeszcze nie wiem czy się zjawimy, ale istnieje taka szansa (jak na razie to tajemnica).
Wiecie co, jutro o 13:00 mają się trochę zwiększyć opady śniegu... [URL]http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=warszawa[/URL] A licząc od 11:00 3 godziny (mniej więcej tyle, taj jak w tamtym tygodniu, a i tak mamy/macie "robić" tę większa pętlę) to zastanie nas/was 14:00! Czasem lepiej [U]rano wstać i niezamulać[/U] :razz:reszty dnia!!! I tak będzie padać śnieg, ale temp. nawet ciepła... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie:D Bandziorowi przyda sie troche psiego towarzystwa:) Bo odkad mieszkamy na wsi to jeszcze nie bylo okazji zeby mogl sie pobawic z jakims psem, a widze, ze mu tego brakuje... Wiesz jezeli TZ nas nie zawiezie to bede mogla byc na mlocinach tak po 10. O 8.10 mam autobus do Wawy, trza liczyc jakies 1.30 godz. No i na mlociny jakies 40 min. wic z moich wyliczen wychodzi, ze tak ok 10.30 bedziemy na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

no mi ta 11 pasuje też tylko teraz nie wiem czy brasa brac czy wantę, bras kastracje ma pod koniec tego miesiąca. biorac pod uwage cieczke to może lepiej wantę, może w niedziele dam rade wziąc brasa z rańca. jutro z samego rana to ja nie bardzo bo dziś mam impre. dobra to jutro o 11 pod makiem. do zoba , podaję jeszcze raz tel 662203890, paaaa


a na niedziiele kto się pisze?

Link to comment
Share on other sites

W końcu 10.30 czy 11.00??? Oj, widzę, że chyba z moim psem wcześniej przyjdę do tego lasku (tak o 9:00), połazimy i przyjdziem pod Macka później, bo muszę być wcześniej w domu.
A niedziela również nam pasuje, również 9/10:00... ;D ranne ptaszki z nas. Nie no, ale miałyśmy wogóle nie być to dobrze, że chociaż psy się zapoznają, pobiegają trochę i będziemy wracać...

Link to comment
Share on other sites

ja sie pisze na obydwa dni jutro mi pasuje tez 11 na spokojnie sie wyspie i i przyjade autobanem a w niedziele to juz bede miała samochód więc godzina mi nie straszna :D

PS: jutro bede w ilości szt.2-e ja + Sheyna (mamut) w niedziele bedzie szt. 3-y ja, on + mamut, druga laska jedzie na weekend do babciiiiii :]

Julka a Ty masz psa czy suke,bo gdzieś mi umkneło :razz:

Link to comment
Share on other sites

Julka to może ja jutro tez na 9.00 przyjde wezmę brasa i pobawią się z Furią a potem na 11 pójdziemy pod maka i spotkamy się z Bandziorem i szczeniunką i jak bras z bandziorem się nie dogada to bede bez żalu mogła go trzymac na smyczy bo juz bedzie wybiegany. co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie już ustaliłam, że tylko w niedzielę. Niedtety musze jeszcze coś załatwić jutro... więc raczej nie ;(
Bo jak na razie to widze, że na niedzielę są (piszę z pamięci, więc wybaczcie):
1. no ja
2. Aaricia
3. Ewa&Duffel
4. Usia
5. Bandzior
6. Szczeniurka ?? (niewiadomo jak z cieczką)
7. Beagle od Teanki
8. Korek
No to nieźle, to razem 9/10 psów...
Czy ktoś jeszcze?
P.S.
Dałam info o naszych spacerach na 2 innych forach. Narazie głucho. Może ktoś się jeszcze "złapie"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...