Jump to content
Dogomania

Dogtrekking/wycieczki okolice Warszawy


Aaricia

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie nie Jula , zaproponowałam traskę nad kanałkiem żerańskim, i Kuba I Teanka chcą tam iść, zobacz wczesniej opisałam gdzie jest zbiórka, na pętli 104 "brzeziny" skrzyzowanie ulic białołęcka i ketlinga, kuba wysłał mi smsa ze dacie radę beze mnie więc idźcie tylko w razie co dzwońcie do mnie to was pokieruję :)

Link to comment
Share on other sites

nie nie Jula , zaproponowałam traskę nad kanałkiem żerańskim, i Kuba I Teanka chcą tam iść, zobacz wczesniej opisałam gdzie jest zbiórka, na pętli 104 "brzeziny" skrzyzowanie ulic białołęcka i ketlinga, kuba wysłał mi smsa ze dacie radę beze mnie więc idźcie tylko w razie co dzwońcie do mnie to was pokieruję :)

Link to comment
Share on other sites

nie nie Jula , zaproponowałam traskę nad kanałkiem żerańskim, i Kuba I Teanka chcą tam iść, zobacz wczesniej opisałam gdzie jest zbiórka, na pętli 104 "brzeziny" skrzyzowanie ulic białołęcka i ketlinga, kuba wysłał mi smsa ze dacie radę beze mnie więc idźcie tylko w razie co dzwońcie do mnie to was pokieruję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teanka']Ten kolektor to elektrociepłownia Siekierki. A jak tam wzdłuż tego bulwaru, czy duzo ludzi? W tamtą stronę nigdy nie chodziłam, wolałam ten bardziej odludny kierunek
A nie wybrałabyś się z corgim na dłuższy spacer:cool3: taki z tego wątku? W końcu corgi to calkiem spore psiaki są a nam byłoby miło go/ją poznać?[/QUOTE]
Nie, nie. To było nad samą Wisłą. Wędkarze tam sobie urzędują oraz ludzie z rodzinkami grille sobie robili.

Wzdłuż wału? Jak o wał chodzi to różnie, naprawdę. Rowerzyści tam głównie po nim jeżdżą.
Parę fot z wału i jedno na widok na Wisłę z tego miejsca gdzie jest to coś co nie wiem czym jest :evil_lol::evil_lol:
[url]http://img163.imageshack.us/gal.php?g=dscf0108c.jpg[/url]

Na spacerek...Z tego co widzę same duże gabaryty :evil_lol: i kotłowanki w formie zabawy, niestety to nie dla niego ;) Myślę że jakby zobaczył że jest taka zabawa to by wkroczył i by porozstawiał towarzystwo po kątach ;) Mimo że mały to wielki duchem, jak to corgi :evil_lol: On woli biegać za piłeczką, sam :evil_lol: Taki to samolub jest.


[SIZE="1"]Aaricia, patrz, nie ma chętnych na rowerki w tamtym temacie...:-( Chyba trzeba będzie faktycznie pomyśleć o jakimś forum rowerowym. Tylko żadnego dobrego nie znam.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

anetta: Tak, dobrze wiem o co ci chodzi, nawet wczoraj też tam byłam:) Z tym że zaraz za tym miejscem gdzie ludzie wędkują jest teren ogrodzony i napisane że należy do elektrociepłowni, jakaś stacja pomiarowa i wstęp wzbroniony.

Co do psów to nie same duże gabaryty bo przecież ja właśnie chodzę z 2 beaglami i chciałabym żeby były też psy zbliżonej wielkości:) Na zawodach z dogtrekkingu też bywają mniejsze rasy czy mniejsze kundelki. No a co do przepychanek i kotłowanek to chodzi nam głównie o marsze i długi spacer na uprzęży (dogtrekking) a nie o bieganie luzem, te zdjęcia początkowe to zapoznawanie się było:) teraz mamy już chodzić.
A co do rowerów to myślę że za szybko się zniechęcasz, nikt nie odpisuje bo to przecież nieodpowiednia pora mało jest osób które jeżdżą rowerem po śniegu:) Po wczorajszym opadzie to chyba lepiej skijoring uprawiać.. Odśwież temat gdy będzie już pogoda i myślę że na pewno ktoś będzie chciał się spotkać.

Link to comment
Share on other sites

Czy mi się wydaje, czy zapał po woli zaczyna słabnąć?:evil_lol: Jakaś cisza zapadła i nawet nie ma co poczytać!
Nie jestem pewien jeszcze naszych planów, ale w następny weekend (28 III, następna niedziela) moglibyśmy z Tajmyrem się podturlać na jakąś wycieczkę.
Z tego co mnie doszły wieści to są jakieś problemy z organizacją zawodów w Pawełkach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiszkoff']Czy mi się wydaje, czy zapał po woli zaczyna słabnąć?:evil_lol: Jakaś cisza zapadła i nawet nie ma co poczytać!
Nie jestem pewien jeszcze naszych planów, ale w następny weekend (28 III, następna niedziela) moglibyśmy z Tajmyrem się podturlać na jakąś wycieczkę. [/QUOTE]

Przełamując ciszę:
brak wpisów to chyba z powodu remont forum ostatnie 24h. W ten weekend ma być +18 i mnóstwo błota,
proponuję jakąś suchsza trasę, my chętni na niedzielę.

kuba@korek

Link to comment
Share on other sites

Forum tak działa że się pisać nie chce, odechciewa się nawet czekać aż się strona załaduje :shake:.
Ja jeszcze nie jestem pewna niedzieli, bo Shina ma łapę rozwaloną (jedna już się zagoiła) i nie wiem czy się zdąży ładnie wygoić. Jak łapsko wróci do formy to przybędziemy :).

Link to comment
Share on other sites

Wiec własnie forum działa kiepsko to po 1-e po 2-e to moze kwestia pogody ze zaskoczyła wszystkich :D

My sie piszemy na niedziele:
2-e osoby + dziecko :D + 2-a psy

w zwiazku z tym ze bedziemy z dzieckiem 4-o letnim wiec ja tez bardzo, bardzo usmiechnełabym sie o jakas fajna trase (suchą):) z reszta idziemy z nastawieniem ze jak mały bedzie marudził to zawrócimy, ale mysle ze bedzie dobrze.

Ktoś ma patent na trase czy idziemy ta co w zeszłym tygodniu ?? napiszcie jak wolicie chyba ze ktos ma jeszcze inna do zaproponowania.

Miejsce spotkania zalezne od trasy, czas jak zwykle 9 rano niedziela ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teanka']anetta: Tak, dobrze wiem o co ci chodzi, nawet wczoraj też tam byłam:) Z tym że zaraz za tym miejscem gdzie ludzie wędkują jest teren ogrodzony i napisane że należy do elektrociepłowni, jakaś stacja pomiarowa i wstęp wzbroniony.

Co do psów to nie same duże gabaryty bo przecież ja właśnie chodzę z 2 beaglami i chciałabym żeby były też psy zbliżonej wielkości:) Na zawodach z dogtrekkingu też bywają mniejsze rasy czy mniejsze kundelki. No a co do przepychanek i kotłowanek to chodzi nam głównie o marsze i długi spacer na uprzęży (dogtrekking) a nie o bieganie luzem, te zdjęcia początkowe to zapoznawanie się było:) teraz mamy już chodzić.
A co do rowerów to myślę że za szybko się zniechęcasz, nikt nie odpisuje bo to przecież nieodpowiednia pora mało jest osób które jeżdżą rowerem po śniegu:) Po wczorajszym opadzie to chyba lepiej skijoring uprawiać.. Odśwież temat gdy będzie już pogoda i myślę że na pewno ktoś będzie chciał się spotkać.[/QUOTE]
Aha! dzięki za uświadomienie.

No tak, zapomniałam o bigielkach :p:oops: Jeśli chodzi o spacerki to my preferujemy swobodne chodzenie, dla niego to żadna radość chodzić na smyczy ;) Ale sledy mamy, więc tak do końca nie mówimy nie :cool3: Cały czas na smyczy być nie musi :haha: Na pewno w ten weekend się nie piszę z racji innych planów.

Link to comment
Share on other sites

My też będziemy, trzeba tylko zdecydować się na trasę:) A pogoda faktycznie zaskoczyła. Mój zapał nie wygasł, w niedzielę poszłam sobie 15 km koło siebie było fajnie tylko sporo błota.
CO do Pawełek: no właśnie, nie wiadomo czy będzie dogtrekking:( ( dla tych co nie zauważyli,informacja na pierwszej stronie:[B]!!UWAGA!! W związku z zakazem wstępu do lasu ogłoszonym przez Nadleśnictwo Herby oraz pozostałe Nadleśnictwa, przez tereny których prowadzi trasa dogtrekkingu termin 10.04.2010 w Pawełkach stoi pod znakiem zapytania. Możliwe, że impreza zostanie przesunięta na termin późniejszy lub zostanie całkowicie odwołana.
Przyczyną zakazu wstępu do lasu są poważne uszkodzenia drzewostanu.
Prosimy nie zapisywać się do czasu potwierdzenia terminu.[/B]) Ja trzymam kciuki żeby było OK, miejsce w schronisku mam zarezerwowane i się nastawiliśmy, no ale jeżeli nie, to cóż - siła wyższa:(

To jak, chcecie się spotkać na Bielanach, koło kanału Żerańskiego czy jeszcze gdzieś indziej?

Link to comment
Share on other sites

ja tak po cichutku powiem ze sie bardzo ciesze, mam nadzieje ze to tylko zmiana terminu - bedzie szansa dla nas wystartowac :D

Nam sie las bielański bardzo podobał i ja chętnie poszłabym tam jeszcze raz :) ale obawiam sie ze znowu dowali ludzi jak zeszłym razem koło 11 i tyle bedzie łazenia no i błoto wiec obstawiam bardziej na ten weekend trase Ani bo wieksza szansa na dobrą trase mniej osób i prosta trasa którą można isc własnym tempem :) to jesli chodzi o moje preferencje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']ja tak po cichutku powiem ze sie bardzo ciesze, mam nadzieje ze to tylko zmiana terminu - bedzie szansa dla nas wystartowac :D

Nam sie las bielański bardzo podobał i ja chętnie poszłabym tam jeszcze raz :) ale obawiam sie ze znowu dowali ludzi jak zeszłym razem koło 11 i tyle bedzie łazenia no i błoto wiec obstawiam bardziej na ten weekend trase Ani bo wieksza szansa na dobrą trase mniej osób i prosta trasa którą można isc własnym tempem :) to jesli chodzi o moje preferencje.[/QUOTE]
Ja się obawiam że Pawełek po prostu nie będzie... a także nie w każdym terminie mi pasuje więc się martwię. A wystartować to możesz w Złotym Stoku w weekend majowy i w Przesiece pod koniec maja, do wyboru do koloru ja chciałam zacząć już w kwietniu. No ale to i tak nie od nas zależy.

Ja też wolałabym kanał, tylko musi się parę osób zgłosić żeby nie było jak w zeszłą niedzielę, tylko ja z Kubą chcieliśmy iść, trzymam kciuki żeby udało się w tym tygodniu.

anetta: gdybyś miała kiedyś ochotę wpaść w moje okolice z psiakiem, daj znać może uda się spotkać:)

Link to comment
Share on other sites

No proszę, dziś chciałam się przejechać na kanał Żerański, a tu widzę, że jutro Wy planujecie tam wypad. Niestety na dogtrekking się nie piszę, bo uszkodziłam sobie ścięgno w prawej nodze... I muszę się oszczędzać, a tu taka piękna wiosna nadchodzi. :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo was przepraszam ale ja się jutro nie doturlam, własnie się kładę spać bo mieliśmy awarię kanalizacyjną i dopiero teraz to ogarnęlismy, wię cna pewno się nie zwloke z wyrka :( jak będziecie na tej pętli brzeziny to tak przy pętli jest jakis zakład czy fabryka nie wiem i musicie ten zakład z prawej strony obejść jakby i iść wzdłuż niego dalej prosto i dojdziecie dróżką do tej drogi co prowadzi wzdłuż kanałku. jakby co to dzwońcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...