Jump to content
Dogomania

Dogtrekking/wycieczki okolice Warszawy


Aaricia

Recommended Posts

Kępa Potocka to co innego, blisko parku Kaskada... Dziś tam byłam i są tam dokładnie 2 place zabaw, więc proponuję spotkanie pomiędzy nimi ( są b. blisko siebie ). Położone są jakby wewnątrz parku, więc jak ktoś nie był to żeby wiedział. Najwyżej się będziemy szukać telefonicznie...
Jeśli ktoś jedzie autobusem to ma idealnie przystanek przy Centrum Olimpijskim, a obok jest Kępa Potocka.
P.S. Dziś również zwiedzałam L. Bielański i widziałam sarnę !!! :) (Furia nawet jej nie zauważyła... ehh...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wogóle to jest ktoś chętny na sobotę, bo my i tak mamy zamiar jutro spacerować w okolicach... ;) A i co do Bielańskigo to w ciągu co prawda 1 godz. spaceru spotkałam "pana biegacza" i "pana narciarza", tak więc bezludzie w porównaniu do Młocin... :D (przynajmniej między 15, a 16:00)

Link to comment
Share on other sites

Jak są sarny to już Hexa bez smyczy nie poszaleje, bo ona jak trop złapie to koniec :shake:. Ale Hexolina na szczęście nie jest tak rąbnięta jak Shina i grzeczniej chodzi w towarzystwie, zabawy z psami ją nie kręcą :). Ostatnio jak pies ją zaczepiał to się zakopała w śniegu i udawała że jej nie ma :p.

[quote name='jj.julka']No, Ewa tylko, że mój pies był na smyczy, a potem zjadł kał owego stworzenia... mniam! [/QUOTE]
To się zdrowo odżywia, same witaminki :evil_lol:. Shina zawsze łapie w paszczę i wypluwa zniesmaczona :lol:

Link to comment
Share on other sites

A czego wy się w Lesie spodziewałyście???! Z tymi sarnami to myślę, że jak będziemy szli w takiej no większej grupie i z psami i... będziemy "odpowiednio hałasowali" to sarny nas wcześniej wyczują i nie będą wchodziły nam w drogę. Ja szłam sama z psem, wkoło pusto, cisza, słuchawki w uszach... więc się napatoczyła jedna sztuka;)
Ścieżki dla pieszych są ogrodzone, tak, żeby nie wchodzić na teren "dzikusów", a poza tym wedłóg prawa psów w Lesie spuszczać ze smycz nie wolno!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChromosomekX']lasek bielanski to i my sie piszemy :) ustalcie cos bo nie wiem jak jutro wstac zeby bylo ok :)[/QUOTE]
Otóż:
Na 100% zbiórka w niedzielę przy placach zabaw na Kępie Potockiej - gdzieć była nawet mapka. Pewnie o 9:00. I wymarsz w Bielański.

A ktoś się pisze na sobotę, znaczy jutro??

Link to comment
Share on other sites

[PHP][/PHP]ja na jutro chetnie do bielanskiego skocze :) z rana ^^ kolo rano w lesie bielanskim tym mniejszym zbiera sie taka grupka psow ale raz sa fajne a raz nie fajne :P ( tzn wlasciciele bardziej bo psy mi nie przeszkadzaja) ale z reguly sa fajne ale mozna by sie przy tym duzym tam gdzie DEWAJTIS i uksw spotkac kolo tramwajów moze kolo 9? albo cos i pospacerowac wspolnie

Link to comment
Share on other sites

No tak,ale niektóre psy są posłuszne w każdej sytuacji, więc po co mają być na smyczy ? Nie każdy pies pogoni za tropem, znam kilka psów,które sa na każde zawołanie, w każdej sytuacji.
Zresztą mój też zawsze w lesie biega luzem i nigdy jeszcze nie uciekł, wiec wątpię, czy by to zrobił ;) Co prawda za kotem zawsze pogoni kawałek, ale po chwili się wraca z powrotem ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to na pasuje jutro ta 9:00, ale będziemy wchodzić od ul.Podleśnej. W linku poniżej jest mapka, ale trzeba przejechać łapką na Las Bielański. Podlesne jest na drugim końcu do Dewajtis, czy jak tam jej. Może będziemy szły na wprost... heh ;) [url]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&ie=UTF8&q=mapa+k%C4%99pa+potocka&fb=1&gl=pl&hq=k%C4%99pa+potocka&hnear=Mazowieckie,+Warszawa&view=map&f=d&daddr=Park+K%C4%99pa+Potocka,+Warsaw&geocode=Cc1rn1W33hw6FVq4HQMdpUhAASFmwL9zoUPA7w&ved=0CBQQ_wY&sa=X&ei=HTKIS9m-Js2K_AbT6qi3Bg[/url]

Link to comment
Share on other sites

A tu was zaskoczę, znam jednego malamuta, który jest super posłuszny ;) Zawsze biega luzem i jest na każde zawołanie swojego pana, bez pozwolenia nie podejdzie do innego psa.Po lesie też chodzą, kilka razy z nimi byliśmy i psiak naprawdę super wyszkolony.Lepiej się słucha od mojego ;) Tylko że jest z panem od szczenięcia, a nie z adopcji, więc pan miał łatwiej ;)

Link to comment
Share on other sites

ta ja tez znam takiego malamuta :) Enole odwolalna na 100% nie powiem ale wychowala sie od szczeniecia z wlascicielami :) a Esja i furia sa z nami od niedawna :) z metra marymont to juz szybciej bo mam blisko ale najblizej to z metra stare bielany na dewajtis w sumie to z wawrzyszewa jeszcze blizej ale ze starych bielan mozna ladnie lasem dojsc do dewajtis chetna? o 9 rano na metrze stare bialany?

Link to comment
Share on other sites

Znane są światu przypadki posłusznych Haszczaków, Besenji, Shar-Pei...
Sheyna Usi się super słucha, przynajmniej mi się tak wydaje... Ja w życiu mojej diablicy nie puszcze w las i nie to, że nie wiem co w niej siedzi czy coś. Ja to wiem! Jestem pewna, że pogna za wiewiórką i innym stworem. Oczywiście wróci, ale jestem na tyle odpowiedzialne, że nie będzie nawet musiała... :) Poza tym każdy pies bez wyjątku może się zgubić w lesie, a to zagraża jego życiu, blablabla

Ktoś jeszcze na sobotę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...