Jump to content
Dogomania

Śmieszne i dziwaczne zachowania basków i nie tylko basków


agabass

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[img]http://img310.imageshack.us/img310/6348/przystole4kw.jpg[/img]
[color=blue][i]FOXIE[/i]: Zamówiłem pyszną rybę w galarecie, dwie pieczone kaczki, nadziewanego królika, sałatkę z łososia, szampana i truskawki i winogrona. Nie mogę się już doczekać. A na deser jeszcze udo bizona. Ale będzie wyrzerka.[/color]

[i]Na zajutrz[/i]
[img]http://img324.imageshack.us/img324/4083/przystole14zd.jpg[/img]
[color=blue][i]FOXIE[/i]: Ale długo się czeka w tej restauracji na jedzenie. Jestem tak głodny, że zaraz zjem kelnerkę. Napewno nie dam napiwku. Zamówiłem o 20:13 wczorajszego dnia, a do dziś jeszcze pusto na talerzu. Ładna mi kolacja, a może śniadanie.[/color]

[size=6]Czy tak może być[/size]

Link to comment
Share on other sites

Urlop to ja mam dopiero pod koniec sierpnia i tez nie będę się wysypiała. Może zrobię mały remoncik na balkonie? Zobaczymy.

Agabass, a więc twierdzisz, że Hipka ma wakacje? Naprawdę???!!! Napisz trochę więcej, jak ją przyjął Gomcio, gdzie spała i jak z jedzeniem. Ewentualnie, jak z treningiem (?). Ja o 19.00 wyłączam komputer i czekam na Króliczka z samochodem.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Urlop to ja mam dopiero pod koniec sierpnia i tez nie będę się wysypiała. Może zrobię mały remoncik na balkonie? Zobaczymy.

Agabass, a więc twierdzisz, że Hipka ma wakacje? Naprawdę???!!! Napisz trochę więcej, jak ją przyjął Gomcio, gdzie spała i jak z jedzeniem. Ewentualnie, jak z treningiem (?). Ja o 19.00 wyłączam komputer i czekam na Króliczka z samochodem.
Pzdr.[/quote]

Pierwsza noc była nerwowa Hipaka łaziła po nas i pobudka była o 4 rano spacer, a później zabawa. Budziła Gomeza, a jak się z nią zaczynał bawić i już miała dość to leciała do mnie. Zasnęłysmy o 7.30 spanko do 10.30, byłam zmęczona potwornie. Dzień był energiczny byliśmy na fortach bema wkleję zdjęcia. Wyszalała się i była szczęśliwa. Poznała Macza i była z nami na Ursynowie. Pan M bardzo jej się spodobał. Oczywiście muszę uważać, bo nie powiedziałaś, że to taki łasuch podwórkowych przysmaków. Na koniec dnia zrobiła nam niespodziankę i się wytarzała w czymś okropnym to była chwila moment, no to co kąpiel. Pachnąca oczywiście spała ze mną i Gomciem w wyrku. Właśnie leży z Marcinem i moją siostrą. Jak wychodzę z pokoju i zostawiam ich samych to piszczy za mną strasznie, ale całkiem nieźle znosi rozłąkę z Wami. Już się zadomowiła i jest pieszczona, rozpieszczana przez wszystkich. Nie wiem czy jak wróci do domu to sobie z nią poradzicie :wink: Taka mała sprężynka Hipolek kochany. O właśnie przyszła napisać coś od siebie. Oduczam ją brzydkiego zachowania przy stole warcząc co skutkuje. Tak z Gomem postępowałam. Odezwę się jeszcze.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się. Zafundowałam Hipce "wakacje" na Bielanach u Agabass. Ja w tym czasie z bliźniakami zdobywałam Championaty Estonii i... udało się!!!!!!!!
A i Hipka, pod opieką Agabass, Kadziumi i Matagi zdobyła przebojem Augustów, tzn. zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!!! Mam u nich olbrzymi dług wdzięczności, naprawdę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadza się. Zafundowałam Hipce "wakacje" na Bielanach u Agabass. Ja w tym czasie z bliźniakami zdobywałam Championaty Estonii i... udało się!!!!!!!!
A i Hipka, pod opieką Agabass, Kadziumi i Matagi zdobyła przebojem Augustów, tzn. zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!!! Mam u nich olbrzymi dług wdzięczności, naprawdę.
Pzdr.[/quote]
no to się wyjaśniła sprawa Augustowa :) Asiaczku, jak by co to zgłos jakiegos swojego baska na wystawe blisko mnie, to też chętnie pojade i wystawie baska :) :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...