Jump to content
Dogomania

Krajowa Kalisz'05


Tagir

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już jestem spokojna..dzisiaj jak stałam z Jurą pod sklepem ( bez skojażeń nie jesteśmy żulami :wink: no może Jura troche ) zaczepił mnie pan który jak się potem okazało hoduje ONki...zaczął ze mną rozmawiać no i mówił że też jedzie na wystawe i do niego potwierdzenie też jeszcze nie dotarło... ale powiem jedno jak byłam w ZK w Kaliszu to zauważyłam że tam panuje straszne zamieszanie... to coś to tamto i tak wszystko na szybko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie co z tym Kaliszem sie dzieje???!!! :-? Do dnia dzisiejszego nie wiem czy mi przyjeli zgloszenie...nawet nie wiem kto mnie sedziuje /o stawce nie wspomne/. Nie idzie sie tam w ogole dodzwonic :( Moze znacie jakis tajemny 8) numer telefonu pod ktorym ktos siedzi /nie wierze, ze na pare dni przed wystawa nikogo nie ma w oddziale/
Potwierdzenia ani widu, ani slyszu :-?

Link to comment
Share on other sites

Wiem kiedy oddzial jest czynny, ale to nie zmienia faktu, ze nikt w tych godzinach nie odbieral i wlacza sie automatyczna sekretarka. Juz myslalam, ze to tylko ja mam takiego pecha i dzwonilam do kolezanki, ale ona twierdzi ze rowniez nie moze sie od 2 tyg dodzwonic :(

Link to comment
Share on other sites

heh... cały Kalisz... w związku bałagan niemiłosierny...wiem bo rejestrowałam teraz hodowle... aż sie boje co mnie spotka jak już moja Mrówa urodzi i trzeba będzie przegląd hodowlany zrobić...niemniej zapraszam bo to moje rodzinne miasto i postaram sie być w tym czasie i w Kaliszu i na wystawie... może jakiś znak rozpoznawczy dogomaniacy?

Pozdrawiam
Asia&Mrówka&Arka

Link to comment
Share on other sites

Ja też jeszcze nie dostałam potwierdzenia a zgłoszenie zawoziłam osobiście... :-? jeżeli do jutra nie dojdzie to jade dowiedzieć się i ich pogonić trochę... no i azja ma całkowitą rację... jak byłam zawieść zgłoszenie to czułam się jak na jarmarku a nie w ZK... masa ludzi jeden gada przez drugiego latanie z pokoju do pokoju....

A jeżeli chodzi o znaki rozpoznawcze to ja będę z moją haszczaczką czarno-białą przy szpicach... taka niska blondynka zresztą pies też mały :lol:

Link to comment
Share on other sites

Paulinko czy na potwierdzeniu pisze w jakiej klasie zgloszony jest pies ? ;) Bo to dla mnie bardzo wazne info, no a jesli dostane jutro potw. i nie bedzie pisalo - to az do wystawy sie nie dowiem :P A nie wiadomo jak to bedzie...

ja rowniez napisalam pw do azji

Link to comment
Share on other sites

Uwaga Uwaga!!
Dodzwoniłam sie do znajomej Pani i tak:
1) Dzurga-oba mopsy są zgłoszone na bank.. niestety godziny rozpoczęcia mopsów nie znam... Pani powiedziała że 'wszyscy mają być na 10-tą" :wink:
2) Agasia- dla Ciebie mam dokładniejsze info- chyba tylko ze względu na wzgląd że znajoma Pani wystawiała moją Mrówe (też beagla)- która być może wkrótce będzie mamą :) Twój łaciaty wystąpi w championach a Wasz numer startowy- jeśli dobrze dosłyszałam to -570

Potwierdzenia do piątku ponoć muszą dojść-zostały wysłane w niedziele..

Pozdrawiam
Asia

Link to comment
Share on other sites

Azja jestes boginia :calus: A jesli tak beagle sa ci bliskie to moze przez przypadek uslyszalas czy mamy jeszcze kogos w klasie czy nie ;)?
Jak wabi sie twoja sunia i kto ma byc szczesliwym tatusiem :)?

Spokojnie - mi tez potwierdzenie jeszcze nie dotarlo :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety o konkurencji nic mi niewiadomo :roll: poza tym że w championach wystąpi też pies mojej koleżanki- po domowemu Paco a jak on tam w papierach ma to nie wiem. Moja beaglica to Estka z Otylki (M:Aria z Otylki O:Skansenhoj`s Henry) a jej 'mąż' to Mł.Ch.Pl Chardonnay English Matricaria Doroty Jaśko- po domowemu Tofik... Tofik jest po Jeniffer English Matricaria i Skansenhoj`s Blaze.... za 3 tygodnie sie okaże czy z tej miłości będą dzieci :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...