Jump to content
Dogomania

kurs w Krakowie


sprytka

Recommended Posts

Witam,
Czy ktos z Was był może na kursie organizowanym przez firme Groomer z Krakowa? Jesli tak, to jakie wrażenia?
Jestem poczatkujaca i poszukuję dobrego kursu, ktory da mi podstawy do dalszej nauki, a akurat w Krakowie byloby mi najbardziej "na rękę".
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Wg mnie jak na razie jest to najlepszy kurs.
Nigdzie nie ma wiecej niz 12 dni niestety:roll:[/quote]
Coś źle szukałaś :cool3: - jest kurs pięciotygodniowy - blisko 200 godzin praktyki :cool3:,tyle,że się nie ogłaszają,bo i tak czeka się w kolejce minimum pół roku,albo dłużej. Szkolą się maxymalnie 3 osoby w czasie jednego "turnusu" :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja Osobiście polecam salon FAFIK w Krakowie, Odbyłem u nich kurs i jestem bardzo zadowolony, świetny sposób przekazywania wiedzy, bardzo dużo pracy na zwierzętach właściwie od pierwszego dnia, rewelacyjna atmosfera, i naprawdę 100% profesjonalizm. Dużo informacji o tym jak pracować i podchodzić do psa, i jak go sobie układać na stole żeby nie robić mu krzywdy i żeby nam było wygodnie. Najważniejsze jest to że osoby prowadzące kurs są osobami z ogromnym doświadczeniem nabranym przez naprawdę wiele lat pracy, przez co nie podają ci czystej wiedzy książkowej tylko z życia wziętą i własnego doświadczenia, co bardzo często ułatwia ci pracę, co nie zmienia faktu że wiedzę teoretyczną mają na naprawdę wysokim poziomie. Najlepszym dowodem na to że robią to naprawdę dobrze, jest to że robią psy wystawowe i ich pupile najczęściej wygrywają. To też o czymś świadczy. Z czystym sumieniem polecam, gdyż widziałem jak strzyga psy ludzie po kursach w innych miejscach w Krakowie(nie będę wymieniać z nazwy ci co są zainteresowania zapraszam na PW) i jakie mają podejście do zwierzęcia na stole. Nie dość że umiejętności są kiepskie, (co prawda nie każdy się do tego nadaje ale też nie każdy zdaje sobie z tego sprawę) to jeszcze wiedzy nie mają na wystarczającym poziomie, przez co pies oddany do takiego "rzeźnika", najczęściej wychodzi w stanie strasznym. A tu przede wszystkim zależeć powinno nam na tym żeby piesek był bezpieczny i ładnie wyglądał. Niestety są miejsca, również w Krakowie, w których aż strach zostawić psa. Co gorsza są ludzie którzy ich tak uczą. Jeszcze raz polecam w 100% [URL="http://www.salon-fafik.pl/"]SALON-FAFIK[/URL] i pozdrawiam Panią Agnieszkę i Jolę z Fafika. Jak ktoś będzie chciał kontakt to zapraszam na PW podam bezpośrednio nr telefonu. lub szukajcie na stronie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zgadzam się w z moim przedmówcą, i potwierdzam to co napisał. Ja również polecam kurs w salonie Fafik-Kraków. Kurs odbyłam w zeszłym roku i byłam bardzo z niego zadowolona. Szkolenie przeprowadzone w 100% profesjonalnie z dużym zaangażowaniem ze strony prowadzących. Podczas szkolenia nie tylko przekazywana była mi wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyczna. Szkolenie przeprowadzane było w miłej i kameralniej atmosferze, dzięki czemu cały czas miałam kontakt ze zwierzętami. Podczas kursu zdobyłam nie tylko wiedzę na temat, pielęgnacji, strzyżenia psów i kotów, ale również na temat zachowań zwierząt, (rady jak sobie poradzić z ich agresją), a także na temat samego wyposażenia i sprzętu potrzebnego do otwarcia własnej działalności. Do tego co napisał DoberMKH , dodam jeszcze, że osoby bezrobotne mogą odbywać szkolenia w Fafiku w ramach dofinansowania z Urzędu Pracy.

Kontakt i bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej [url]http://www.salon-fafik.pl/[/url]. Jeszcze raz polecam i serdecznie pozdrawiam Panie instruktorki Agnieszkę i Jolę

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam.
Ja również ukończyłam kurs w Fafiku i z całego serca gorąco go polecam!!!Kurs prowadzą dwie przemiłe kobietki-Aga i Jola.Od pierwszego dnia strzygłyśmy psy(było nas 3),otrzymałyśmy 100% dawkę teorii i praktyki.Agnieszka pozwalała nam strzyc wszystkie psy-klientów,swoją suczkę i pudelki Joli.Przed pójściem na kurs myślałam ,że strzyżenie psa to tzw "pikuś",ale byłam w bardzo dużym błędzie.Jest to bardzo precyzyjne i wymagające duzzzzo wprawy zajęcie.Otrzymałam wiedzę dot. jak strzyc dane rasy psów, jakich kosmetyków używać,jak powinien być wyposażony salon,na jakich klientów można trafić,jak radzić sobie z agresywnymi psami...i kotami,ogólnie wszytko!!Jak już pisałam,bardzo mocno polecam kurs w Fafiku-pełen profesjonalizm,bardzo miła atmosfera(Jola doprowadziła mnie kilka razy do łez,ze śmiechu oczywiście:)),dużo cierpliwości do kursantów.Ogólnie,nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Pozdrawiam serdecznie
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']podejrzanie mało postów mają wszyscy zachwalający...eh[/QUOTE]

też zwróciłam na to uwagę -jak wszyscy pewnie czytający- nawet styl wypowiedzi podobny, kurs wpłynął widać na szersze spectrum osób biorących udział, niemniej dobrze, że jest gdzie się szkolić, lepiej tak niż jak parę lat temu fryzjer psi był na wagę złota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']też zwróciłam na to uwagę -jak wszyscy pewnie czytający- nawet styl wypowiedzi podobny, kurs wpłynął widać na szersze spectrum osób biorących udział, niemniej dobrze, że jest gdzie się szkolić, lepiej tak niż jak parę lat temu fryzjer psi był na wagę złota[/QUOTE]

To reklama i tyle.....................widziałyście galerie tego salonu???????śmiech na sali.............

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem co ma ilość postów do wypowiedzi na forum!
Myślę,że to dobrze świadczy,że osoby które były na kursie wypowiadają sie o nim pozytywnie i w podobny sposób.Jeśli nie byliście,nie widzieliście to po co w ten sposób komentujecie??
Że galeria słaba na stronie??...co to za wyznacznik.Podejrzewam,ze ani Jola ani Agnieszka nie mają po prostu czasu na robienie zdjęć i aktualizowanie strony.
Byłam uczestniczką kursu i nie jest to reklama!!Choć jeśli mój post zachęci kogoś POWAŻNEGO i napradę chcącego sie dużo nauczyc,to bardzo sie z tego powodu cieszę.Jeśli jest tu jeszcze jakiś niedowiarek to niech do mnie pisze.Jesli bedzie chciał to podam swój numer telefonu,bo jak mało rzeczy w życiu, ale najbardziej wkurzają mnie niesłuszne,wyssane z palca oceny!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam, poszukuję opinii na temat kursów groomingu organizowanych w Krakowie. O Karusku no i Fafiku;) już co nieco słyszałam, a czy wśród Was jest ktoś, kto miał do czynienia z kursami np. w "Studiu Pięknego Psa" lub "House York" (w ogóle z tymi salonami)?
Może są tu osoby, które ukończyły takie kursy i wypowiedzą się na ich temat, czy warto było brać w nich udział? Nie chodzi mi o reklamę salonów, ani informacje, które mogę wyczytać na ich stronach internetowych, tylko opinie i przemyślenia ludzi, którzy osobiście brali udział w kursach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...