Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martinee']Witamy jamnikosie xD
Jamniki są oh i ah nie da się tego opisać słowami[/QUOTE]

Wredne, fałszywe zapchlone kundle.... Tego dowiedziałam się od mojego nowego sąsiada. Aż się zapowietrzyłam :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Dzień doberek :loveu:

[IMG]http://www.arscukiernia.pl/big/produkty/p1190578.jpg[/IMG][/QUOTE]

O jeej :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='Dacote'][URL]http://img822.imageshack.us/img822/971/p1010135zz.jpg[/URL]
Pokazała ci doopę:diabloti:

[URL]http://img839.imageshack.us/img839/8858/p1010142k.jpg[/URL]
Jakie słoodzisko:loveu:[/QUOTE]

Nie mi, Wam :eviltong:

[quote name='przeszlus']Witanko Lisice ;)
Zapraszamy do nas[/QUOTE]

Cześć, weszłam już, nawet coś napisałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']ja dziś usłyszałem tak:
Boża,ta Boże żeby takiego diabła trzymać

chwilka po tym jak Max zagryzł jej kure :)[/QUOTE]

To pilnuj! :shake:

[quote name='Martinee']Wredne, fałszywe zapchlone kundle.... Tego dowiedziałam się od mojego nowego sąsiada. Aż się zapowietrzyłam --- Z BUTA GO[/QUOTE]

Hyhy, nie wiem czy bym nie ucierpiała przez płot :evil_lol: A z latania też za dobra nie jestem... ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']ee to ja mam do was niedaleko ! To ja przyjade i go z buta zbiore . Odechce mu się pierduł gadania xD[/QUOTE]


Zapraszamy serdecznie! Terenów nie brakuje ;) Tylko tak za tydzień, bo kuzynka mi ścinała grzywkę i czekam aż odrośnie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Zapraszamy serdecznie! Terenów nie brakuje ;) Tylko tak za tydzień, bo kuzynka mi ścinała grzywkę i czekam aż odrośnie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Wiki ma poczucie humoru :D

on nasz 1,6m płot przeskoczył :cool3: Sąsiadka kobiety która kóre straciła z okna tak:
-Do budy z nim i na łańcuch :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']

chwilka po tym jak Max zagryzł jej kure :)[/QUOTE]

Ja pamietam jak Neron zaczął gonic kure a babcia ( wlascicielka kury oczywiscie nie moja babcia ) zaczela gonic Nerona z mlotkiem bo wlasnie przybijala krowe lancuchem do pola :evil_lol: w rezultacie babcia sie zmeczyla a Neron wrociol z piurami poprzyklejanymi do kantarka :evil_lol: kura oczywiscie przezyla tyle ze bez ogona :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Ej okolice Poznania?:P które okolice?:D

cześć Rude..ide fot szukać:D[/QUOTE]
Te drugie okolice :(
[quote name='dOgLoV']Ja pamietam jak Neron zaczął gonic kure a babcia ( wlascicielka kury oczywiscie nie moja babcia ) zaczela gonic Nerona z mlotkiem bo wlasnie przybijala krowe lancuchem do pola :evil_lol: w rezultacie babcia sie zmeczyla a Neron wrociol z piurami poprzyklejanymi do kantarka :evil_lol: kura oczywiscie przezyla tyle ze bez ogona :eviltong:[/QUOTE]

Moj lassie i rotek w jedną nocke załatwiły siatkę podbetowaną i zagryzły 25 kur. Ale Lego ( rotek) to była potęga - pies , który potrafił w kolczatce wyrwać łańcuch z muru betonowego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']


Moj lassie i rotek w jedną nocke załatwiły siatkę podbetowaną i zagryzły 25 kur. Ale Lego ( rotek) to była potęga - pies , który potrafił w kolczatce wyrwać łańcuch z muru betonowego[/QUOTE]

O kurde no to pewnie był postrachem okolicy :evil_lol: chociaz co prawda Neron kiedys też zerwał smycz z łancucha jak zobaczył kota :evil_lol: ale gdzie tu smycz do lancucha :evil_lol: od razu mi sie przypomniało jak moja sasiadka ostatnio prowadzila swojego psa w typie ratlerek na szpulce nici :evil_lol: normalnie brak słów na jej głupote :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']O kurde no to pewnie był postrachem okolicy :evil_lol: chociaz co prawda Neron kiedys też zerwał smycz z łancucha jak zobaczył kota :evil_lol: ale gdzie tu smycz do lancucha :evil_lol: od razu mi sie przypomniało jak moja sasiadka ostatnio prowadzila swojego psa w typie ratlerek na szpulce nici :evil_lol: normalnie brak słów na jej głupote :evil_lol:[/QUOTE]

ale jaja ! chciałabym to zobaczyć musiało to być komiczne ! No Lego to był potęga ale bardzo przyjazny , lecz ludzie , którzy go otruli tego nie rozumieli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Cześć Wiki :)
Pytałaś u mnie czy nadal w Głogowie mieszkamy. Owszem, w innej części, ale w Głogowie ;)[/QUOTE]

Odbierz PW :lol: ;)

[quote name='sator_k_'][URL]http://img822.imageshack.us/img822/971/p1010135zz.jpg[/URL]

Bardzo mi się jej ogonek podoba :)[/QUOTE]

Mi też, ale ona nie lubi go czesać :lol:

[quote name='Aleksandra:)']cześć ;)
............[/QUOTE]

[quote name='Martinee']Dzień Dobry :):):):)[/QUOTE]

Witajcie :Rose::Rose:

[quote name='dOgLoV']Oooo to juz 600setna stronka :multi: szkoda tylko że wiecej przegadane niż zdjęć :eviltong:[/QUOTE]

Cii, to można przemilczeć :evil_lol: Dziś może też jakieś dodam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']Czekam Czekam . NOWE FOTY MUSZĄ BYĆ :)[/QUOTE]

W taki deszcz :roll:

[quote name='Asiaczek']Póki nie ma nowych fotek, to ja zacytuję tę, która mi się strrrasznie podoba:)
[URL]http://img822.imageshack.us/img822/971/p1010135zz.jpg[/URL]

pzdr.[/QUOTE]

Hyhyh, następne fotki będą doopki :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Wiki , nie sama szkola czlowiek zyje :evil_lol: dala bys tu jakies zdjecia Lisiczki :eviltong:[/QUOTE]

No nie wieeem :cool3:

[quote name='*anusia&ajlu*']doczekam sie fotki mojego raczka :mdleje: :D
i Lise i chomiczke tez bym poogladala i Puszka tez :loveu:[/QUOTE]

Doczekasz :p Są postępy, dałam Ci już jego wymiary :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...