Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shirai - Koki']Wiki cytuje odpowieda czyli dogo dziala :-)...[/QUOTE]

Działa, działa i to jak :lol:

[quote name='CaneSs']Witam się szanowny małżonku xD :D
jak żyjecie.?[/QUOTE]

Hejj mężu :lol:

Żyjemy dobrze :razz: Dziś 4+ z biol. z tasiemców i innego typu robaków, blee :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Nio, nie mogłam. Ale za to teraz dgm śmiga jak torpeda :-o Mam nadzieję, że tak już pozostanie bo byłam mile zaskoczona. I na pewno nie tylko ja :D[/QUOTE]

Dokladnie:p Śmiga :-o :multi:

Dawać zdjęcia, bo.. :mad: :evil_lol:

buziaki ;* :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ames']cześć piękny rudzielcu:)
świetna fotak-w którą to? [URL]http://img709.imageshack.us/img709/8229/p1010282l.jpg[/URL][/QUOTE]

Lisia w prawo, Tośka w lewo :lol:

[quote name='gosiulaa']Cześć :loveu: widzę że śnieg już topnieje u Was... u nas raz pada, raz topnieje i znowu pada, ech... niech już się kończy ta zima bo zwariować można ;/[/QUOTE]

Eee na pewno kiedyś się skończy :cool3: U nas w weekend ma być 14C :multi:

[quote name='sunshine']Cześć rudziutkie :D Dawno mnie nie było :D co węszycie nowego?:P[/QUOTE]

Co węszymy... hmm... chyba nic, po staremu :p

[quote name='GaBi12']Dokladnie:p Śmiga :-o :multi:

Dawać zdjęcia, bo.. :mad: :evil_lol:

buziaki ;* :loveu::loveu:[/QUOTE]

Eee :evil_lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']ale mnie tuuuu dluuuugo nie bylo :evil_lol:
przespalam sie z tego dola godzinke i juz mi lepiej ;)[/QUOTE]

To dobrze :loveu:

[quote name='Baski_Kropka']Dobry wieczór Lisiceeee ;D[/QUOTE]

Hejka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bloody'][URL]http://nasza-klasa.pl/#profile/31919852[/URL]

:((

To jest Lisia ? <3[/QUOTE]

Nie wiem, reszta zdjęć mi się nie wyświetla :roll: Tylko Shirki, a to na pewno jest skradzione :angryy:

[quote name='NATKA']Dzień Doberek :lol::lol::lol:[/QUOTE]

Hejka Natko :lol:

[quote name='Sylwia K'][URL]http://img251.imageshack.us/img251/624/p1010309q.jpg[/URL] uradowany gupolek:lol:[/QUOTE]

I to jak :evil_lol:

[quote name='bloody']dodała mnie, zobaczyłam, a tu fotki Lisy SKRADZIONE!!
+ Naszej Shirastej!!![/QUOTE]

Brak słów :shake:

[quote name='gosiulaa']O_o Jak się Wiki o tym dowie to zabije...[/QUOTE]

Uduszę, własnoręcznie, no co za chamstwo :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie sadzicie że to dobrze juz nam znany pokemon Green apple? Bo Shiry to już nie pierwsze konto... Shila Magdy tez była kradziona... a moje kochanie przechrzcił ktoś na Stella:/...

Normalnie mi z psa pośmiewisko robią:( Słyszałam że lisiczki pisałyście już do admina? jak to się robi...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Nie sadzicie że to dobrze juz nam znany pokemon Green apple? Bo Shiry to już nie pierwsze konto... Shila Magdy tez była kradziona... a moje kochanie przechrzcił ktoś na Stella:/...

Normalnie mi z psa pośmiewisko robią:( Słyszałam że lisiczki pisałyście już do admina? jak to się robi...?[/QUOTE]

To na pewno ta.. od green apple ;/ Dzieci (a dokładnie dziecko) nie ma co robic ;| niech się lepiej po uczy!!
Martyna niestety.. Pośmiewisko z psa.. ;|
Z tego co wiem to chyba zjeżdza się na dół i jest kontakt, ale Lisiczki lepiej wiedzą ;P
Mam nadzieję, że mojego Ciapulka (czyt.kochania) tam nie ma. Jeśli ktośby zauważył byłabym wdzięczna za informację ;)
Współczuje Lisiczki i Shirki, ze ktoś (czyt. z pewnościa green apple) wam to zrobił :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Hu hu...złodziejstwo się panoszy nawet zdjęciowe :/[/QUOTE]

:roll:

[quote name='Minerva']Siem Wam
Kurde, z tą kradzieżą to bez komentarza, dzieciaki się nudzą zamiast wziąć książkę w rękę i się uczyć. bez komentarza. Z tego co wiem, to Fredka tez tam jest :/[/QUOTE]

Heejka, na tym samym koncie ? :-o

[quote name='niunka04']Cześć po długiej nieobecności;)[/QUOTE]

Hejjka Szorściuszki :loveu:

[quote name='sunshine']Nie sadzicie że to dobrze juz nam znany pokemon Green apple? Bo Shiry to już nie pierwsze konto... Shila Magdy tez była kradziona... a moje kochanie przechrzcił ktoś na Stella:/...

Normalnie mi z psa pośmiewisko robią:( Słyszałam że lisiczki pisałyście już do admina? jak to się robi...?[/QUOTE]

No widać nie jestem sama :roll: Odzewu żadnego nie ma :roll:

Zgłoś nadużycie ;)

[quote name='Baski_Kropka']Kurcze, mam nadzieje że nie ma nigdzie tam mojego Basiorka lub Kropci...jak by się ktoś natknął to dajcie znać...
Zaprosiłam do znajomych zobacze co tam ma za zdjecia waszych psiaków, i shirkowe podobno sa i lisicowe...[/QUOTE]

Ja też zaprosiłam, bo tylko zobaczyć można Shirki ( współczuję Martyna) :razz: Może jeszcze nie weszła

[quote name='GaBi12']To na pewno ta.. od green apple ;/ Dzieci (a dokładnie dziecko) nie ma co robic ;| niech się lepiej po uczy!!
Martyna niestety.. Pośmiewisko z psa.. ;|
Z tego co wiem to chyba zjeżdza się na dół i jest kontakt, ale Lisiczki lepiej wiedzą ;P
Mam nadzieję, że mojego Ciapulka (czyt.kochania) tam nie ma. Jeśli ktośby zauważył byłabym wdzięczna za informację ;)
Współczuje Lisiczki i Shirki, ze ktoś (czyt. z pewnościa green apple) wam to zrobił :([/QUOTE]

Ej, ej... bez oskarżeń, skoro nic nie wiadomo :roll:

Tak ;) Logujesz się i zjeżdżasz na sam dół :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...