Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Minerva']No oczywiście, Wyborcza, Fakt, Angora, hmm...Co tam jeszcze. No oczywiście takie gazety jak Party, życie gwiazd czy cuś tam. My sławne jesteśmy, nie wiedziałyście? :eviltong:[/QUOTE]

I Show oczywiście :evil_lol:

[quote name='Minerva']Praktycznie od zawsze, prawda :cool1:?[/QUOTE]

Mhm, oooczyyywiście :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']wlasnie mialam dopisac ze jej nie uwazam za gwiazde buaha ale myslalam ze nie musze bo to oczywiste :diabloti:
ale ogolnie mowie o str pudelek ze nie lubie takich str i tego goowna nie czytam co wypisuja :roll:[/QUOTE]

Ja tylko jak mi się nudzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']Hm. co by tu pisac ..?
Poprostu BOSKIE PSIAKI


___________

Pozdrawiam..
(zapraszam do mnie)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13480849#post13480849"]Diana - prawie jak doberman ale i tak jest kochana :) - Dogomania Forum[/URL][/QUOTE]

My zawsze mamy o czym :lol:

[quote name='Minerva']Pudelek i te inne intrygujące strony także mnie nie kręcą, ale Onet, czy gazety typu Wyborcza, jak również Mój Pies z chęcią czytam :lol:[/QUOTE]

Nio, Mój Pies :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']My zawsze mamy o czym :lol:



Nio, Mój Pies :loveu: :lol:[/QUOTE]
O fakt, offownia z tej galerii jak nie wiem :lol:. Ale nie powiem-jakiś wkład w to mam :eviltong:

Mój pies, fajna gazetka, ale ostatnio zdrożała i to sporo. To chyba przez ta nową okładkę :shake:. A tak w ogóle ostatnio był wywiad z siatkarzem i była do wygrania piłka :cool3:. Ale mi szkoda kasy było, bo piłeczke do siatki mam, pogryzioną przez Cielaka, ale mam :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']O fakt, offownia z tej galerii jak nie wiem :lol:. Ale nie powiem-jakiś wkład w to mam :eviltong:

Mój pies, fajna gazetka, ale ostatnio zdrożała i to sporo. To chyba przez ta nową okładkę :shake:. A tak w ogóle ostatnio był wywiad z siatkarzem i była do wygrania piłka :cool3:. Ale mi szkoda kasy było, bo piłeczke do siatki mam, pogryzioną przez Cielaka, ale mam :eviltong:.[/QUOTE]

Nio, miałaś :eviltong:

[quote name='Shel']Zapraszam po av i banner :D.[/QUOTE]

Byłam, dziękuję, zaraz pójdzie na pierwszą ;)

[quote name='deer_1987']haha to ja mam mniej ok 50 ale kiedys po 101 mialam... tylko ze to byl watki gzie ja wchodzilam i pisalam a ten ktos nigdy albo prawie nigdy u mnie :p[/QUOTE]

Z czego się brechtasz ? :evil_lol: Nadrobiłam wszystkie :grins:

Zawsze myślałam, że masz 300 wątków więcej :lol:

[quote name='doma0905'][I][B]Witamy .![/B] [/I]

[I]dawno nas tu nie było , pewnie iele nas omieneło :shake:[/I]

[I]Lisa jest cudowna :loveu: - jak zawsze :loveu:[/I]

[I][U]zapraszamy wszystkich do nas[/U][/I][/QUOTE]

A ja mam na Was focha :obrazic: W ogóle nas nie odwiedzacie, ale to nic, w ogóle na DGM nie wchodzicie :mad:

[quote name='sunshine']No kurcze blade! ja tu przestanę wpadać chyba:evil_lol:
Co wejde to tu nagadane i sie połapać nie mogę :diabloti:[/QUOTE]

Nie! Przychodź kiedy chcesz :evil_lol: Przecie nikt nie każe Wam tego czytać :eviltong:

[quote name='dOgLoV']Ja mam dokładnie to samo :cool3: co tutaj wejde to ,musze się cofnąć z 5 stron i po nadrabiać :diabloti:[/QUOTE]

Ciekawa lekturka, cu ni? :cool3:

[quote name='CaneSs']No, 5 to jakieś minimum xD
Ja to z 10 musze sie cofać zeby coś zrozumieć xD
A tak wgl. to Dzieńdoberek xD:eviltong:[/QUOTE]

Bo to się regularnie odwiedza :mad: :eviltong:

[quote name='Alma']Poproszę nowe zdjęcia Lisy!! Coś długo ich nie ma. ;P
Pozdro![/QUOTE]

Są na 106 stronie :lol:
Pochmurno wszędzie, pewnie zaraz padać będzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']WY więcej ględzicie od NAS :mdleje:[/QUOTE]

To raczej niemożliwe :lol:

[quote name='Czarnulka']Heej co u was lisice?;D[/QUOTE]

A dobrze. Dzisiaj autobus prowadził jakiś głupi facio, przyczasnął babcię, a potem dziadka jakiegoś :evil_lol: Oczywiście przez cały autobus się kłócili, że on to zaplanował (kierowca niby) i chce ich pozabijać, a ile przekleństw :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...