Jump to content
Dogomania

Wystawa w Bytomiu


KUMPELka

Recommended Posts

Witaj :D
Kumpla kupiliśmy w Tymbarku, w hodowli "z Beskidzkich Wysp" u Pana Jerzego Opyda.
Mamą Kumpla jest Juma z "Galicyjskiej sfory"
Tato: Jantar z "Ogarusów".
Zdjęcia postaram się dodać wkrótce :(

Pytam się o Bytom, ponieważ wprawdzie "wystawiać" się nie będziemy - jeszcze nie mamy wyrobionych papierów, ale z przyjemnością spotkałabym się z innymi wielbicielami Ogarów (i pewnie Kumpel także bo z psami bawić się uwielbia - wiadomo szczeniak) :wink:

Pozdr., KUMPELka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']

Pytam się o Bytom, ponieważ wprawdzie "wystawiać" się nie będziemy - jeszcze nie mamy wyrobionych papierów, ...[/quote]

Ależ możecie się wystawiać :P Wystarczy jeśli w zgłoszeniu napiszecie "rodowód w przygotowaniu" jeśli już złożyliście papiery w ZK i poczyniliście stosowne opłaty :wink: Jeśli nie to i tak wszystko możecie zrobić w tym samym dniu :D A może będziecie we Wrocławiu na wystawie klubowej lub w Krakowie? My się wybieramy, mamy nadzieję, że do tego czasu nasz Bajan wyzdrowieje :-?
Czekam niecierpliwie na zdjęcia Kumpla :P , on ma teraz jakieś 8 - 9 tygodni prawda? :lilangel: To Wasz pierwszy ogarek?Pisz nam o nim jak najwięcej! :lol:
Serdecznie pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Kumpel 12 maja skończył trzy miesiące. Bardzo chcielibysmy byc na wystawie klubowej we Wrocławiu i w krakowie, ale wszystko będzie zalezeć od...męża (albo jego pracy). W kazdym bądź razie planujemy :-)
jest to nasz pierwszy ogarek i...poznajemy się nawzajem. Zdjęcia mąż umieścił (jest przycisk do strony) ale forum zżera tyldę (~) w adresie :(

PS. Już jest ok - mąż zrobil adres alternatywny :-)

Link to comment
Share on other sites

Kumpel :lol: jest obżartuchem i łobuziakiem.
Już zdarł okleinę z drzwi i dobiera się do łóżka - naszczęście i jedno i drugie do wymiany :D
Na 8 godzin zostaje w domu sam i pod warunkiem, że zostawimy mu do dyspozycji łóżko jest cisza - no trudno, czego nie robi się dla sąsiadów :wink: Rozumie jednak, że gdy wracamy do domu Kumpel wędruje na swój kocyk i chyba tak to zostawimy.
Ogólnie jest psem bardzo posłusznym - i jak na szczeniaka jesteśmy z mężem mile zaskoczeni. :o Oczywiście na spacerze zdaża mu się pobiec to tu to tam i mieć wszystko i wszystkich ... :wink: ale po czasie wraca i jest szczęśliwy. Zapowiada się na bardzo mądrego (właściwie już taki jest :wink: )i grzecznego psiaka. A pozatym jest piękny i niezły mamy z nim ubaw 8)

Pozdr.,

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam zdjęcia! :multi: Kumpel jest śliczny! I wydaje mi się, że ma białe znaczenia w tych samych miejscach co nasz Bajanek :P Na zdjęciach są i inne psy, nie są Wasze? Bo z dalszej części wynika, że Kumpelek zostaje sam w domu? Na zdjęciach tworzą bardzo miłą "trójeczkę" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']... Bardzo chcielibysmy byc na wystawie klubowej we Wrocławiu i w krakowie, ale wszystko będzie zalezeć od...męża (albo jego pracy). W kazdym bądź razie planujemy :-)
[/quote]

Na Wrocław już minął termin zgłoszeń :( , a na Kraków mija jutro więc jeśli się sprężycie to jeszcze zdążycie :P

Link to comment
Share on other sites

Kumpel w domu rzeczywiście zostaje sam a psiaki są mojego brata. Właśnie się wybudował i psy mają baaardzo dużo miejsca do biegania przy lesie. Bernardynka ma także 3 miesiące i oba rozrabiają ile wlizie :wink: a Spaniel jest statecznym 3 latkiem i ma oko na dzieciarnię :P Jest super.
Dzisiaj jedziemy odwiedzić 6 letniego Dalmatyńczyka u teściów i tu...zaczną się schody - jak podejrzewam. :-?
Oba psy dominują i mam nadzieję że Dalmatyńczyk nie będzie się za bardzo stawiał na Kumpla bo to przecież szczeniak :o Zobaczymy??

Na wystawy póki co nie jedziemy niestety - praca. :evilbat:
Pozdr., KUMPELka

Link to comment
Share on other sites

Witamy :D
Super :multi:
Zastanawiam się czy siostra Kumpla - Korusia znalazła już nowych właścicieli :baby:
Jeżeli będzie Pani u Państwa Opydów to prosze ich serdecznie od Kumpla i Żorżan pozdrowić :lol:
Przy okazji chciałabym napisać, że Ogary są wyjątkowymi psami ( o czym zresztą każdy na tym forum wie :wink: ) Żaden za moich wcześniejszych psów (nie ogarów) nie był takim mądruskiem jak Kumpel. Poprostu rozumiemy się :iloveyou: bez słów :bigok:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kumpelko, dobrze, że jesteś z nami i ogarowo-netowa rodzina nam się powieksza :D Pytaj nas o wszystko, po to tu razem jesteśmy prawda?
Ech...Jak Wam zazdroszczę (Tobie i Puz), że jesteście tak niedaleko w sumie i że możecie się spotkać. Tym bardziej, że to Kumpelko Twój pierwszy ogar a nasza Puz ma bezcenne doświadczenie i wiedzę i wiele Cie może nauczyć i pokazać wiele ( poza tym ja bardzo się stęsniłam za Puzonem, a jestem jego fanką przecież no i teraz czuły i delikatny wujek Puzon miałby moją Harmoszkę do wychowywania/ już to sobie wyobrażam :D )
Kumpelko: mam pytanie, czy w Beskidzich Wyspach pozostała z tego miotu już tylko jedna siostra Kumpla o imieniu Kora?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...